ICANN paaiškino

parašė , 2011-11-07 21:41

Be to, jūs galite atrasti, katalogą domeno registrus per tik Internic svetainėje taip pat veiksmingai. Nepaisant to, kad, tai gali būti patogu ji taip pat gali rodyti sudėtingas dėl to labai tuo pat metu yra 1000 registratorių prieinama. 1 padidėjimas, panaudojimo, Internic įrašas yra susijęs su kaip jis užtikrina teismo sekretorius, galite pasirinkti akredituota, taip pat atitinka ICANN savo specifikacijas.

Be to, jūs turite galimybę pranešti apie bet kokį sekretoriaus Internic svetainėje laikomasi nesugebėjimą laikytis ICANN nustatytas specifikacijas. Galite padaryti, užpildę tipo svetainėje. Be to, tipo leis jums tinkamą netikslią informaciją nustatyta tik savo domene, kuriame yra Internic duomenų bazės.
Visiškai nemokamai domenus s. mokama domenų

Bendrai, nemokamai domenų nėra. Asmenys gali lengvai atrasti nemokamai SUBMENIU domeno, tačiau tai neleidžia jiems tikimybė, sukuriant prekių ženklo domeno nustatyti būtų. Vis dėlto kai kurios paslaugos leidžia vyrų ir moterų jokių išlaidų priegloba su domeno nustatyti registracijas.

Kita vertus, išlaidų domenų yra laikas nuo laiko tikėtinas, kai jums įsigyti priegloba požiūris taip pat. Daugeliu atvejų, bendrovė niekada niekada gauti nuo bet kokios veislės nesumokėjus domenų vardus. Nepaisant to, jie gali pranašumą iš sandorių, siūlomas šiandien daug 1.

Kaip, bet kuri kita organizacija, yra ICANN būtų pasirinkimo, kad yra labai sunku. Šiuos pasirinkimus tačiau toli pasiekti ir gali turėti įtakos asmenų pasauliniu mastu, t. y. kaip Microsoft, be to skiriasi būdu. Net Microsoft dirba domenų pavadinimų, esančių žiniatinklio gaminti svetainių, kurios turi atkreipti eismo jų atitinkamos organizacijos. Internete prekybininkai domenų vardus, daug kaip rimtas turto investuotojų žemė – spekuliatyvių.

Programa, dot com yra labiausiai pageidaujamas domeno plėtinys, tačiau yra daug kitų. 1 iš šių yra taškas televizijos. Pirmasis taškas tv buvo išleista kaip šalies plėtinį kaip mums yra Jungtinių Amerikos Valstijų taškas. Dot televizijos yra pavadintas netrukus po Tuvalu mažai sala. Dabar, kai kurių mokslininkų ir meteorologists manote, kad Tuvalu ketina grimzdimo vandenyne.

Bet – ką apie etikos atsakomybė ICANN & amp registrų

Keletas domeno pavadinimas verslo įmonės manyti, kad, kadangi taškas Tv buvo išleistas naudoti pagrindinio visuomenei – ji privalo būti pritvirtinti įprastą visuomenei. Yra keletas gerų priežasčių šio suvokimo.

Taškas televizijos yra labai žiniasklaidos pavadinimas. Jis pranešė, kad dvi raidės T & amp v yra labiausiai atpažįstami dvi raidės planetoje. Jūs galite pereiti vieta vyrų ir moterų negali net kalbėti anglų kalba ir asmenų bus suprantame Tv.

ICANN, jei tai taškas televizijos nebus galima gauti visiems, galėjo lengvai padaryti principus, reikalaujančių acquire dot Tv turi būti tik piliečių Tuvalu – bet ICANN pasirinko ne.

Ji yra gana sunku jaustis toks dėl intelektinės grupės (neto Corporation vardų ir skaičiai), leistų taškas televizijos viršų etape domeno, su iš nedelsiant, žinodama ją turės daug platesnio Apeliacinę kaip tik Tuvalu piliečiams.

Rašyti komentarą