HP techninės paramos-A visiškai apžvalga

parašė , 2012-04-05 10:11

HP, technologijos, pasaulinis lyderis kelia deda visas pastangas kurti ir koreguoti turėti didelę įtaką žmonių, įmonių, vyriausybės ir visuomenės technologijas. HP plečia savo horizontas, įtraukiant keletą sričių, įskaitant asmens Kompiuterija, programinės įrangos, paslaugų ir infrastruktūros, tinklų kūrimą ir daugiau. Pasak spaudai HP įgijo 2,5 procentinių punktų visame pasaulyje sluoksnio 2/3 lygio eterneto perjungimo pajamų rinkos dalis 2011 m. pirmąjį ketvirtį. Kartu su gamybos ir prekybos, bendrovė taip pat suteikia svarbą sprendžiant produktų klausimus ir kitų nusiskundimus greitai būdu išlaikyti klientų pasitenkinimą. HP techninę paramą teikia motoriniuose žinyno ir palaikymo visiems segmento-vartotojams. Jei esate HP kliento ir turi bet kokio produkto susijusių klausimų, tada jūs turite privilegiją naudotis techninę pagalbą per e-mail ir telefono
HP palaikymas forumas taip pat yra įvairių produkto sprendimus susijusiais klausimais. Jūs galite užregistruoti savo užklausas, tirpalai ir dalis patarimai su savo HP produktas. Bet jums turėtų būti šiek tiek atsargūs, kai esate nuotaika laikytis jokių sprendimų iš forumo. Atsižvelgti į modelio numeris, suderinamumo ir programinės įrangos konfigūraciją. Techninės paramos HP produktai yra taip pat aptarnavo trečiosios šalies paslaugų teikėjų. Kai kurios įmonės užsakomąsias verslas iš įmonės, o daug kitų darbą nepriklausomai. Paprastai, gausite pat kategorijos paslaugų sąrašą, įskaitant paramą operacinę sistemą Windows, Microsoft Office, spausdintuvas, maršrutizatorius, interneto, tinklų kūrimas, duomenų atsarginių kopijų ir atkūrimo, el. pašto, apsaugos nuo virusų ir daugiau. Tokiu būdu, tokios tech paramos teikėjai yra beveik kaip a “vieno langelio”, kur jūs gaunate viską ko ieškoti. Kompiuterio palaikymo specialistas gali tiekti paramą per telefono, el. pašto, pokalbių ar nuotolinės prieigos, priklausomai nuo situacijos. Paslauga yra naudinga pradedantiesiems ir ekspertams panašūs. Nurodymus, specialistų ir atkurti kompiuterio HP, nešiojamas, spausdintuvo, maršrutizatorius ir kitas įrenginys savo ne komfortą savo namuose. Tačiau, jei nepatogu tada leisti technologijų palaikymo specialistai turi nuotolinės prieigos kompiuterį, ir jis bus rūpintis, viskas. Kai kurie tech paramos portalai pateikti “knowledgebase” padėti su HP produktų klausimais. Taip pat galite atsisiųsti spausdintuvo tvarkyklę, virusų šalinimo įrankį, registro ir kompiuterinių optimizavimo priemonės iš savo svetainių spręsti daugelį klausimų. Jums gali rasti atskirų domenų viešojo maitinimo help kompiuteriai, spausdintuvai, maršrutizatoriai ir antivirus pagalbą iš patyrusių specialistų. Kompiuterių palaikymo technikai pareiga yra spręsti konfliktus su operacinės sistemos ir taikomoji programinė įranga programinė įranga visų. Jie bus būti diegimas, aktyvinimas, atnaujinti, atnaujinimas ir remontas programinė įranga, įsitikinkite, kad jūsų sistema paleisti klaidų valstybėje. Spausdintuvo paramos technikų gali sukurti, sukonfigūruoti, tinklo ir šalinti triktis spausdintuvo HP, kaip už paklausą. Jie gali tinkinti “spausdintuvo lengvatos” sumažinti išteklių vartojimo ir optimizuoti atlikimą, kad ji tinka namų ir verslo naudojimo. vLikewise, antivirusinė paramos technikų gali rūpintis visus saugumo klausimus. Jie gali įdiegti, suaktyvinti, atnaujinti ir konfigūruoti pageidaujamą saugumo programinės įrangos kompiuteryje, pašalinti kenkėjiškas įsibrovimas, atnaujinti Windows operacinės sistemos ir konfigūruoti Windows užkardos parametrus, kad suteikti jums stabili, saugi ir klaidų skaičiavimo patirtį. Su visą parą prieinamumą techninės paramos HP galite mėgautis nenutrūkstamam Kompiuterija amžinai ir įvertinti tikrąją vertę jūsų investicijas.

Apie autorius:-autorius teikia technines paslaugas, pavyzdžiui, internete kompiuterio paramą, techninę paramą, Dell, Online kompiuterių remontas, Acer techninės paramos, kompiuterio saugumo palaikymą, nustatymas ir diegimo, duomenų atkūrimas, tinklo Žinynas, programa outlook paramos, Hotmail, windows live paramos, Pc optimizavimas, Pc Tuneup parama, ir daugiau į vieną platforma.

Rašyti komentarą