Hostingową skatinimo kodus priėmimo ir VPS Hostingas

parašė , 2011-11-06 15:45

domenai, Hostingas, domenai,

Peržiūrėti mūsų naują perpardavėjas Hotsing pasiūlymai HostMee.com

{goMobi siūlo interneto svetainių savininkams greita, paprasta naudoti ir įtikinamų mobiliojo svetainės augti eismo, convert sukelia ir auga pajamos.

Tai paprasta piktogramą veikiamus sąsaja pateikia didelę patirtį dėl bet kuris mobilusis telefonas ir naudoja mobilųjį telefoną unikalias galimybes padėti paversti srautą į klientų.

Suderinama su bet domeno pavadinimas, goMobi yra greičiausias ir paprasčiausias būdas pasinaudoti mobiliojo interneto vartotojams vis daugiau.Veikia su bet domeno nameYour esamą tinklalapį, tiesiog optimizuotas už mobiliojo phonesAutomatic prietaiso detectionDoesn’t reikia websiteFully esamą vyko tirpalo Mobile yra, kai jūsų lankytojai areThere yra 4 milijardai mobiliųjų telefonų aktyviai naudojama visame pasaulyje: 4 kartus daugiau nei vnt
2009 M., mobiliojo interneto naudojimo padidėjo 148 % visame pasaulyje (šaltinis: Quantcast) ir skaičius toliau didės. Iš tiesų, iki 2013 m. pabaigos, klientai, naudodamiesi mobiliojo interneto prognozuojama, kad augti iki 1 mlrd.u0009Optimizuoti už mobilųjį internetą goMobi mobiliojo svetainės išplečia mobiliojo interneto, galite pateikti savo mobiliojo lankytojų ir greitas būdas mokytis apie savo verslą ir susisiekti su jumis vienu spustelėjimu pasiekti savo verslo. Nors savo esamą svetainę siekiama suteikti visą ir išsamų vaizdą apie jūsų verslą, goMobi mobilus svetainės leidžia pristatyti nedelsiant susipažinti su kas svarbiausia kai kelyje. Du sklypai yra nemokama ir dirba kartu įsitikinkite, kad jūsų klientai yra gauti tinkamiausias patirties jų kontekstą ir savo prietaiso.u0009Padidinti vartotojo satisfactionStudies parodyti, kad lankytojų, kurie pasiekti visą svetainę savo mobiliuoju telefonu skundą apie tai, kiek laiko ir duomenų reikia įkelti į svetainę ir kaip sunku rasti reikiamą informaciją. Dauguma šių klientų atsisakyti tokių svetainių greitai iš nusivylimas ir tikėtina, kad grįžti ir blogiau dar, ieškokite konkurento daugiau mobile draugiπkψ svetainę.

Nustatymo asistente goMobi numatyta greitai ir intuityvi sąsaja tinkinti svetainę goMobi. Galite pridėti funkcijų ir koreguoti išvaizdą ir kaip pageidaujamą.

Tyčia už jo dizainas yra veikti kaip vedlį, pirmą kartą vartotojai – kreipiamojo jūs greitai ir lengvai per visą procesą – ir dar siūlo turtingas rinkinį, galimybes, kurias galima pasiekti reikia daugiau pažangių ar patyrusiems vartotojams.

Pagrindinės goMobi infrastruktūros valdo sudėtingumą, užtikrinant, kad patirtis yra optimizuotas visoje visus mobiliuosius telefonus. Dienoraštis-dalį savo dienoraštį

Jūsų svetainės prieglobos sąskaitos tapo kiekvieną Web profesionalų svajonė.Specialiai pritaikyti su web-dizainerių, žiniatinklio integratoriai, interneto prieglobos perpardavėjams ir kūrėjams, mūsų paketas apima Neribotam laikui svetainėje kambario, Neribotam laikui pralaidumą šalia gebėjimą priimančiosios neribotą interneto domeno vardai tiesiog nemokamai!Galite pridėti ir pašalinti visą bendra grynoji Hostingas sąskaitų realiu laiku; taip pat galite sukurti savo unikalų interneto priėmimo planuose, pritaikyti jūsų klientai nori. Mūsų tikslas yra teikti asmenims kartu su korporacijos kartu su beveik visa jos reikia išreikšti save dėl world-wide-web, kad per idėja arba teikti prekių ir paslaugų.Nepriklausomai norite kurti svetainę, skirtą, tai būtų šiek tiek šeimos nuotraukų albumą arba visiškai maitina duomenų bazės veikiamus interneto prekybos svetainės, interneto priimančiosios pasirinkimas yra būtinas.Mes manome, itin automatizuota metodus, teikti klientams visiškai kontroliuoti savo priegloba.Mūsų valdymo skyde yra viena iš labiausiai pažangių prieinamas šiandien. Mūsų serveriai siūlo puiki kokybė, net sudėtingiausių svetainių su naujausia Intel & Dell technologijos, derinant neprilygstamą serverio specifikacija, pralaidumo ir paslaugų su mažai mėnesinę kainą. -Įdiegti bet kokį programinės įrangos programa-Nr bendrai išteklių-priimančioji daugialypę web-svetaines-Linux ir Windows OS-Your savo IP adresą (x 2)

tvarkyti jūsų web hosting kelyje su mūsų iPhone valdymo skyde. Suderinama su iPhones ir Android telefonus, galite pasinaudoti visų šių labai funkcijas:

Tvarkyti jūsų domeno namesManage visiems jūsų web hosting accountsLog, kad jūsų webmailView sistemos būsena updatesView jūsų Webalizer analytics statistikos

domenai, domenų, raktų,

Teikiant interneto sprendimai daugiau kaip 10 metų

Rašyti komentarą