GDI Downline pastate ir taip, kad a sėkmės su vaikai Online

parašė , 2011-11-02 23:00

Jei jūs esate apklausą, kaip tapačių žmonės atrodo dėl pasaulio domenų tarptautinę vyriausiasis valdybos savaitę po savaitę I ‘m about to jums pranešti. Tai ne, bet kokio pobūdžio sėkmės, kad yra tam tikrų, kiekvienas iš šių žmonių turi savo labai savo strateginę metodiką pateiktame lyderis laive ir padaryti $100 ir kartais net į $1, 000 per savaitę ir GDI.

Dabar I ‘m guessing, kad jums gali būti naujo GDI arba galbūt nesate dar prisiregistravęs, tiek būdu, aš norėčiau pateikti jums keletą nemokamai patarimų apie užsidirbti pinigų. Visų pirma aš jau pasaulio srityse ir šiek tiek per 12 mėnesių dabar ir pirminių 6 mėnesius odkryłam jis įtempčiai nustatyti pinigų kaltės, tačiau mano paties. Iš tikrųjų, aš būti ketina atšaukti mano narystė $ 10 mėnesio viename etape iš I tiesiog negalėjo dirbti metodai generuoti pajamas su juo
Problema buvo būtų išnagrinėti mano svetainės statistika kasdien ir pamatyti vieną arba paspauskite rąstai buvo padaryta bet Nr registracijų. Tai buvo mano kaltė nors, nes nebuvo imtasi veiksmų gauti daugiau žmonių Norėdami pamatyti mano verslo galimybę.

Jūs atrasite, daug žmonių pasaulio srityse reikia jūsų Uczepić po to, kai kurios padėti Nr po bruto pardavimo atžvilgiu po kurių marvel, kodėl savo downline jokiu būdu auga kaip asmenims dėl gaus Sapīcis ir atostogų. Pirminio rakto kūrimas, ji GDI turi padėti savo downline augti ir kaip apibrėžta dalintis savo strategijas gauti lankytojų ir galiausiai mokėjimo klientų į jūsų svetainę. Aš teisingai nesuprantu, kodėl tiek daug žmonių nėra pasirengusi padėti asmenims, savo downline pasiekti savo tikslus ir bet kuriuo atveju ji naudos jums taip pat.

Žemiau yra tik keli metodai, kvieslys naujos perspektyvos į jūsų GDI partnerių Downline ir watch it augti.

1. “YouTube”: Vaizdo reklamos ir prekybos svetainių yra milžiniškas tinkamai dabar ir sukurti filmai, kurių jūs faktiškai padėtų įėjimo į savo pasaulio srityse kaip tik jums gali būti pradeda tapti pelninga jūsų svetainės lankytojai ir downline vystyti kaip žmonių gauti susijaudinęs po to, kai jie mato tai, su savo labai savo akis ir palyginimas su tiesiog mokytis. Kol jūs padaryti pinigus nors jums galbūt vis dėlto sukurti filmai, tačiau šie filmai taip pat turi būti jūsų savarankiškai kalbėti apie pasaulio domenus ir kaip ši sistema veikia. Jei tai padaryti, galite sukurti sveiką santykius su potencialiais klientais. Žmonės bus jums šiltas ir pamatyti, ką jūs siūlote.

2. Socialinės žiniasklaidos svetaines: Svetainių, pavyzdžiui, Facebook, Myspace, Hi5 ir t. t. Šių svetainių yra puiki rinkodaros. Vis dėlto jūs tik turi tai padaryti be jūsų padėjėjų, man ne advokatą spam asmenų bet kokiu būdu. Viskas, ką reikia padaryti yra teikti savo nuorodą į jūsų būsenos naujinimas ir pamatyti, jei jūs turite kokių nors interesų be jūsų draugai. Jei jie suinteresuoti jie bus paprašyti jums apie tai ir iš ten. Jei jie būti dalis, tada jie gali padaryti tą patį ir kai kurie iš jų pals sujungimą, kuris tada padės jūsų downline augti. Paleisti būsenos naujinimas vieną kartą per mėnesį ir rekomenduoju visiems padaryti tą patį ir stebėjo mano downline gana greitai augti per πα.

3. optimizavimas paieškos (Search Engine Optimization) nėra pakankamai galėtų būti nurodyta būtina taip tai yra. Norite, kad įvairių paieškos pasirinkite savo interneto svetainę atitinkamus raktažodžius. Tai dažnai nėra lengva veikla baigti ir turi būti vienas dalykas, kad jūs tiesiog nuolat dirbti kartu naudojant visus jūsų kitus metodus statyti savo downline.

4. PPC (Pay per Click), kai bus baigtas teisę ji gali galbūt tikrai kurti, downline greitai. Daug žmonių tarptautinės srityse padaro klaidą, reklamos paieškos raktažodžius kaip tarptautinių domenų arba GDI be suprasdamas, kad yra netinkamo rinkos turi būti skatinti PPC. Jie ne suvokti, kad didelė dalis žmonių, rašyti šie raktinių frazių jau pasaulio domenų Associates, kurie gali labai gerai būti tiesiog ieškoti tik mažai papildomų duomenų apie statybos savo downline tiesos.

Kaip pakeisti pažvelgti į raktažodžius, panašių į namų verslo, ir uždirbti pinigus internete. Žinoma šie raktiniai žodžiai yra daug brangesnis ir tai užtruks gana daug mokslinių tyrimų gauti geros raktažodžių sąrašą kartu, kad konvertuoti į downline nariai. Mes rekomenduojame PPC, po to, kai jau panaudoti savo “YouTube” ir socialinės žiniasklaidos metodus. PPC yra kažkas jums turėtų ieškoti po to, kai jūs padarė šiek tiek pinigų su GDI ir gali sau leisti investuoti savo pajamų statyti savo downline.

Lawrence Harris yra didelis ir pajamas gaunantis asmuo partnerių, interneto rinkodaros, autorius, treneris ir mokytojas. Jis ir jo įgula skatinti specialistų suteikti verslininkams nuoseklią informaciją pasiekti tiesa pinigų laisvės siūlant patvirtinta įmonė modelį. Be to jie siūlo webinars, Apžvalgos, straipsniai, mokomieji renginiai, seminarai ir asmens pasikonsultavusi su. Laurencis yra entuziastingai mokymo kitų metodų naudoti galia internete kurti svajonė verslo iš namų… arba į paplūdimį. Per savo dienoraštį, , Lawrence laisvai akcijų patarimus, patarimus, išteklių ir strategijas, skirtas “įdėti jūsų smulkaus verslo į hiper įrenginį”

Rašyti komentarą