Gauti galutinis interneto ryšį su pasirinkto serverio

parašė , 2011-10-27 15:10

Visi interneto įmonės turi tą patį tikslą omenyje, pasiūlyti geriausius produktus ar paslaugas už protingą kainą, teikti optimalų klientų aptarnavimo ir gauti pelno už darbą gerai. Tačiau, tiesiog pirkti domeno vardą ir statant tinkamai parengtos svetainėje nėra pakankamai pasiekti šio tikslo. Svetainė turi būti prijungtas prie interneto ir prieinama 24 x 7, nuolat įkelti ir atsisiųsti informaciją, greitai ir visiškai ir pasiūlyti visiškai kontroliuoti į webmastera turėtų problema iškiltų.

Web hosting yra galutinis ir svarbiausias žingsnis, kuris atveriant bendrovės virtualus “durys”, internete. Svetainę priimančiosios teikėjui gali pasiūlyti įmonės nuolatinę vietą, naudojant serveriai, bendrai Hostingas serverių arba virtualaus privataus serverių
Šie kompiuteriai turėti visų katalogų, failai, nuotraukos, MP3, koszykami ir kitą vertingą informaciją, apie bendrovės tam tikruose tinklalapiuose.

Galutinis interneto ryšio

Pasirinkto serverio yra tiesiog racked arba ne-udrζczone, atskirą kompiuterį serverio kurio vienintelė funkcija yra veikti vieną svetainę. Ji turi galimybę naudoti visus turimus išteklius, viduje kompiuteryje, įskaitant jos apdorojimo blokas, laikrodžio greitį, RAM ir kietojo disko paskirstymo 100 %. Remiantis jos pralaidumo ryšį ir nedelsiant eismo suma, jis gali pasiūlyti, žaibas greitas įvesties ir išvesties ryšių su kiekviena lankytojų į svetainę. Tai yra galutinis, nors labiausiai brangi, interneto ryšį prieinama online versle.

Nebrangi alternatyva

Tiesiogiai prieštarauja pasirinkto serverio, yra ir bendr serveryje. Darbo tas pats, kaip pasirinkto serverio, bendrai Hostingas serverių turi daug kelias svetaines, gyvena apie vieną viename kompiuteryje. Kiekviena svetainė akcijų visi viename kompiuteryje turi pasiūlyti išteklių. Ši labai nebrangi galimybė web hosting ateina su konkrečius trūkumus, įskaitant netolygus paskirstyti išteklius, kai į vieną ar daugiau vidaus svetaines eismas yra didelis. Tai gali būti labai lėtas ir vangus svetainėje atsakymus.

Nors nėra konkrečios parinktys, per skirtingų hostingową įmonėms, saugumo tarp svetainių yra žemas ir visada yra galimybė pažeistos. Be to, turėtų vieną svetainę sukelti avariją operacinę sistemą, visi likę sklypai, gyvenantiems kietajame diske akimirksniu katastrofos per.

Geriausias abiejų pasaulio

Jei aukštos kainos per mėnesį yra galimybė, ar galutinis saugumo, kas reikalinga bendrovės interneto tinklalapyje, ten yra laimingas terpėje hostingową. Virtualus privatus serveriai yra naujausias leistuvas web hostingas srityje. Remdamasi fondo a bendr serveryje, programinės įrangos buvo siekiama sukurti kelių “virtualus” serverių viduje vieną kompiuterį, naudojant padalijimo atskirti kiekvieną iš jų.

Kiekvienam virtualiam serveriui, gyvenančių viduje vienas didelis server veikia savo atskirų operacinę sistemą. Kai kurie virtualių serverių gali naudoti operacinę sistemą Windows, o kiti naudoti UNIX/Linux OS. Kiekvienos atskiros virtualus serveris veikia visiškai atskiras ir yra vienodai dalytis skirtų išteklių bet kuriuo metu. Ši ideali sistema numato kiekvienoje svetainėje savo unikalią tapatybę, ir turėtų vieną virtualųjį serverį katastrofos, tai neturi įtakos bet kuris kitas. Nėra sutaupytos naudojant šio tipo paslaugų per skirta sistema.

Su serveriai, VPS ir priėmimo, turėti interneto priimančiosios teikėjai gali pasiūlyti idealus sprendimas, bet kuri bendrovė biudžeto.

Inkaras yra visą paslaugų interneto prieglobos kompanija, paremta Australija, įgūdžių vystymo komanda galėtų konfigūruoti taikymo sistemų, ir išspręsti mastelio klausimus. Anchor.com.au sukurti galutiniam patirtį valdyti visus aspektus, duomenų tvarkymas ir ryšio hostingową.

Rašyti komentarą