FatCow peržiūros duoda four.8 punktuose didžiausias interneto prieglobos apžvalgos interneto svetainėje

parašė , 2011-10-09 16:28

Svetainės peržiūros, palyginti ir labai geriausių interneto, hosting paslaugų reitingų sąrašų FatCow kaip antras geriausias variantas Kuklus vidutinio dydžio korporacijas ir atskirų laisvai samdomų vertėjų, siekiančios on-line atstovavimo. Atsižvelgiant į klientų atsiliepimai ir reitingai, paslauga yra nurodoma atsilieka Inmotion prieglobos paslauga, kai kalbama apie greitis, lankytojų ir paramos. Nepaisant to, jis uždirbo vartotojų pasitikėjimui kainų nustatymas, vietos, patikimumą ir paramos.

FatCow, nepaisant tampa išlaidų biudžeto prieglobos paslauga, siūlo neribotu diske, mėnesio pralaida, add-on domenus, elektroninio pašto sąskaitas ir mySQL duomenų bazių. Atsižvelgdamos į tai, kad šiomis galimybėmis teikia beveik kiekvieną hosting paslaugų teikėją, apibrėžti funkciją FatCow paslaugų kaip būti laikomas atidėjimai, daugybė Hostingas, el
paštą ir e-komercija pajėgumus.

Hostingas ypatybės sudaro nemokamai svetainę statybininkas, kuris palengvina momentinė interneto svetainės kūrimą per Drag-n-Drop funkcija vartotoją prieinamumą. Toliau prieglobos paslauga teikia paramą CGI-Bin, SSI, FTP prieigą ir FrontPage plėtiniais naudojimo. Jei elektroninio pašto funkcijos interneto sąsaja, ekspeditoriai ir auto atsakovų. Be to, paramos integracijos PowerPay, PayPal integracija, ShopSite ir bendrai SSL pakanka FatCow klientams e-komercijos reikalavimus.

Be to šių preliminarų funkcijos, FatCows programinės įrangos ir Įskiepiai remti, mokėjimo strategiją ir grąžinamosios išmokos politika yra sveikintina. Į hostingo paslaugų Perl penkių, parama visų keturių ir 5 versijos, PHP, Ruby on Rails, GBook, JavaScript, DHTML, Python, WordPress, Gallery2 ir forumo žinutės daro e-verslo diegimo ir socialinių tinklų svetainės realybe. Priedų Joomla ir WordPress paslaugų yra nėra įdiegta, bet galima labai tiesiog sužinojau apie ir įdiegta su lengvai prieinama, profesinės ir mandagūs klientų aptarnavimo atstovų pagalbos.

Nepaisant įvairių techninių funkcijų ir funkcijos, bendrovės pasiūlytą mokėjimo strategija reikalauja $4-5 $ per mėnesį už 12 mėnesių. Į viršų jį viskas off, prenumerata ateina, turintys 30 dienų grąžinimo politiką, kuris suteikia pasirašyto kliento pakankamai laiko atrasti ir gabaritas naudingumą priėmimo programą.

1 FatCow peržiūros ypač įvertino kiekvieną dieną duomenų atsarginių kopijų funkciją net su standarto, Hostingas strategiją. Ši funkcija pakanka poreikį gauti informacijos panaudojimo atveju, informacijos praradimo, ir savo ruožtu nustato išlaidų biudžeto prieglobos paslauga savo pirkėjų informacijos susirūpinimą.

FatCow prieglobos paslauga tik ne negaliojančiu problemų. Vienas iš jos trūkumų yra, kad jis neturi leisti atnaujinimo priėmimo planą į specialų arba virtualus serveris. Tai neturi poveikio, interneto prieglobos už mažai ar vidutinio dydžio organizacijų, bet ir imtis atidžiai prenumerata dalį pagrįstai didžiulis nustatymų. Dar kitą grąžinimo su FatCow yra jos trūksta paramos už Windows paremta interneto priegloba. Šis apribojimas reikalauja būsimasis organizacijų sutelkti dėmesį Linux paremtos kūrimą ir diegimą.

Greta šių klausimų, papildomų FatCow peržiūros pamini virusais apkrėstą scenarijų įrenginių ir klaidingi ir lėtai Drupal dislokavimo. Nepriklausomai nuo šių problemų, 99 % uptime, palengvinti diegimo, besiūlių domeno perdavimo ir nebrangios mokėjimo programa išsamią dar iš viso techninių hostingo paslaugų padaryti FatCow neabejotinai ekonomiškas pasirinktį αmonλs, mažai vidutinėms įmonėms, ir vieninteliai savininkai, Hostingas reikalavimus.

Eikite į mūsų interneto svetainėje žinoti daug daugiau apie fatcow peržiūros mes sukūrėme plačią tyrimų skirtingos priėmimo galimybes ir ją galima gauti iš daug daug daugiau apie fatcow peržiūrėti.

Rašyti komentarą