E-commerce tirpalo siūlo puiki integracijos

parašė , 2012-03-03 09:03

Pilnas verslo sprendimų teikėjai turi e-commerce sprendimai su skirtumas. E-commerce tirpalo šiandien turi labiausiai specializuota versijų su daugiau užsakomųjų paslaugų, siūlomų kartu didesnis lankstumas verslo, vartotojų ir verslo verslo ir vartotojų, bendradarbiauja internetu. E-commerce tirpalo duoda tolydaus integracijos veiksmingiau e-verslo operacijoms.

Pirmiausia visų yra yra e komercijos sprendimai integruoti su krepšelis siūlo pritaikytą tirpalo ir apkrovų kitų pelningų paslaugų, kurios specializuojasi ecommerce Hostingas, E-apskaitos, atsargų valdymas, atgal tarnybos operacijų, tinklo saugyklos kūrimas, mokėjimo vartai sprendimus, web dizainas, programinės įrangos kūrimas, interneto statistika, programų kūrimas ir daugiau vertės papildomas paslaugas

Į gerai integruota internete krepšelis programinės įrangos turi integruotą pažangiosios tinkintus interneto svetainės šablonų, 50 pagrindinių mokėjimo šliuzai, ecommerce Hostingas, pažangių pagalbos tarnyba ir BPO paslaugas. Be to, jūs gausite daugiau funkcijų nemokama ir ji. Pirkinių krepšelis integracija yra lengva su paspaudimu jums įterpti paprasta eilutė kodavimo už krepšelį gauti funkcinės ir darbo jums per minutę gana įmanoma integruoti vien tik mėgėjų verslo. Iš viso besiūlių integracijos procedūra su keturias eilutes norite įterpti išsamų kodas generatorius įrankis prieinamas ir jūs gauti vyksta neribotos privalumus ir pelningas verslas.

Pokalbis funkcija yra kito neatskiriama dalis integruotų ecommerce tirpalo pelnas iš pajamų ir didesnį perskaičiavimo kursą imtis didelių užsakymų labiausiai interaktyvios būdu. Tai, kad tiesioginio pardavimo tokiu būdu sutrumpinimo pardavimo apskritimo su greičiau užsakymo perdirbti. Bendrovių pasiūlyti ecommerce tirpalo 247 su ekspertų nuomone nuodugniai specialistų.

Daugiau e-commerce tirpalo grįžta jums iš integruotos paramos paketo office sprendimus, siūlo pritaikytą biuro operacijas, suteikiančio valdymo organizacijoje nepriklausomai nuo vietos. Kas daugiau gali eiti prašyti kai gausite papildomų nemokamai domeno vardų mokama Į lankytojų, ERP sprendimai, ekonomiškai efektyvių prekybinės sąskaitos, didžioji importo, iš anksto nustatytus šablonus, homepage, logotipas, grafinio dizaino ir integruotos elektroninės komercijos tirpalo personalo poreikių.

Sklandžiai integruotos e-commerce sprendimai pasiūlyti ryškūs ir brandaus naudojimo plėtros proceso technologijų patirtimi beveik visomis kalbomis, įskaitant naujausios versijos. Taikymo plėtra yra ecommerce tirpalo, kuris suteikia įvairių lygių pristatymo aplinkos didžiausią garantuotą paramos, išplito visoje įvairių grupių darbo visame pasaulyje prijungti per interneto įrankiai periodiško kliento sąveiką ir parą pagalbą. Patirtis didesnę sumą lankstumo ir saugumo per pre-integruotą ecommerce tirpalą su daugiau nei 40 mokėjimo šliuzai, UPS integruota su mokesčių ir laivybos skaičiavimo ir nemokamai pokalbis ir daug daugiau.

E-commerce tirpalo integracija reiškia, kad specialistų patirtimi, kad pranoksta platų programavimo kalbomis, pramonės, platformų, programinės įrangos ir įrenginių. Jums gauti geriausią pramonės dirbti su plėtoti tvarkykles, paraiškos ir algoritmai, taigi suteikiant pakankamai laiko kiekis dirbti galutinis bandymo ir įgyvendinimo procedūras.

Jūsų verslo todėl turi galimybę dirbti plačiausia IT poreikius, kurie dirba apie naują paraišką plėtros stiprinimą, konsolidavimo ir migracijos diapazonas. E-commerce tirpalo integracijos atneša jums lengviausia kada nors parinktį nustatyti jūsų parduotuvėje, užsiregistruoti su ecommerce teikėju surengti savo parduotuvę savo serveriuose, gauti pasirinkite iš puslapio šablonai diapazoną, pritaikyti išvaizdą, savo domeno pavadinimą jūsų parduotuvėje ir visų pirma pirkinių krepšelis integracijos geriau investicijų grąža.

Knight Bryant buvo raštu straipsnių online beveik 2 metus. Ne tik šio autoriaus specializuojasi Ecommerce, galite taip pat patikrinti savo naujausią interneto svetainėje apie: lapo musicWhich apžvalgos ir sąrašai geriausių nemokamai klaviatūros lapo muzika

Rašyti komentarą