Dublikatas turinys ir kaip peržvalgos variklių atsekti

parašė , 2011-11-08 23:12

World wide web yra šių rūšių labai didžiulis grupės, su daugiau nei milijonas interneto svetainių, puslapių ir net virusų, sujungti su kiekviena kita. Tai taip puikus ir paplitęs, kad kartais idėjų turinį galima tiesiog dubliuojamas arba kopijuoti. Arba kai kuriais atvejais, yra specialios žinutes tiksliai identiški žodžiai du skirtingus domenus, sukurti dvi atskiras svetaines. Vis dėlto, jie vis dar įtraukti tiksliai tos pačios medžiagos ir galbūt gali būti stebimi daug tyrimo technologijas. Jos vadinamos Dublikatas turinys. Ir kaip nekalto, nors jums gali būti kopijavimo nors darbo ar registravimo jūsų žinutes, atskiras interneto svetaines, gali būti vis dėlto ypatingos svarbos žinoti, kas yra Dublikatas turinys ir kaip ieškos technologijų atsekti.
Kas yra pasikartojančių mokslinių tyrimų? Pasikartojančių tyrimas yra iš esmės tapačios turinio medžiaga, paskelbta dviejų ar daugiau unikalus interneto svetainėse. Galbūt išrašus arba bet kitos interneto turinys, kad klausimas, gali turėti terminas į pradinį vieną pirma tikslus žodžių, tuo tarpu kai kurie tik kelios dalys juos pakeisti.

Kaip tyrimo variklių atrasti dublikato turinio straipsniai su išrašus gali atrodyti nekenksmingos, nepaisant to, jis tikrai yra, kai paieškos aptikti jiems, kad jums gali būti kyla pavojus.

Peržvalgos robotus nuskaityti arti iš viso pasaulio didžioji interneto teikti rezultatų, gautų pagal įvestą paieškos frazes. Šie robotai yra linkę visų skirtingų svetainių turinys ir disponuoti nereikalingų puslapių. Kai šių robotus atsekti dublikatas tiekimą, jie bus pasirinkti vieną pranešimą, daugiausia grindžiama a pasirinktų reguliariai. Šis rašymą į viršų bus pateikiami į galutinius rezultatus kontrolinis 1 ir gali būti jūsų jei turite panaši medžiaga.

Tyrimo variklių naudoti įvairių metodų nustatyti Dublikatas turinys. “Google”, iliustracijos, tipų turinį per paieškos indeksavimo. Tai pasiekiama svetainių turinį atsargiai palyginimui. Jei “Google” nustato kelias svetaines, kuriame yra identiški turinį, jie tada rūšiuojami ir reitinguojami pagal peržvalgos variklio reikalavimus. Daug koregavimai atliekami, tyrimo variklio indeksavimo, ir tik postą, kuris rangas yra rodomas kaip tyrimo rezultatas.

Toliau pateikiami kai kurie kai kurių kitų peržvalgos technologijas naudoti atsekti Dublikatas turinys specifikacijas ir kaip atsikratyti jų.

Produkto specifikacijos yra daug prekių ir bendroves, parduotas visoje interneto. Taip pat, ten yra kaip labai kaip prekių aprašymus galima daug. Nei ne, tai paprastai siūlo kilimo kopijavimas, vertinimus ir turinio straipsniai. Kitų lūkesčius įtraukti transformuotos spausdinti puslapius, kanonizacją ir Dublikatas turinys skiriasi URL leidyba. Nors tyrimo variklių tikrai bando atsekti unikali vieną tarp Dublikatas turinys, tai vis dėlto ne, kad patikimas. Conclude, yra daug geriau tik išvengti, turinčių vieną. Kopijuoti interneto svetainę

Rašyti komentarą