Domeno perpardavėjų: Naujo amžiaus verslo

parašė , 2011-12-09 21:32

Su augimo ir interneto plėtrą, naujas įmones ir idėjų pradėjo formuoti iki pramonėje. Pradėti naują verslą taip greitai, kaip naują artėja domeno perpardavėjas ir pelno nesiekiančių verslo. Domeno perpardavėjas paprastai apibūdinama kaip šalis, kuri yra registruota tapo perpardavλjas ir leidžiama parduoti domenus. Domeno perpardavėjų paprastai teikia domenų asmenims ir verslo įmonėms pigiau kainos nei nuo faktinę domeno Registratoriai nes jie pirkti domenus, didelės apimties ir todėl yra galėtų įsigyti pigiau kaina, ir juos parduoti pigiau nei domeno bendrovės. Šiais perpardavėjais iš esmės veikia kaip domeno Registratoriai atstovai. Domeno perpardavėjų pasiūlyti savo klientams prieinama domenų vardų registraciją, ir taip pat įsitraukti į pirkimo pasibaigęs domenai nuo kritimo sekretoriaus vėliau perparduoti
Nors domeno pirkėjo daro mokėjimo perpardavėjas ir taip pat gauna prieigą prie domeno pavadinimas valdymo skyde, perpardavėjas vietoje, domeno vardas yra faktiškai užregistruotas su į perpardavėjas patronuojančios sekretorius. Paprastai teismo kancleris rūpinasi visų paslaugų, pvz., registracijos ir klientų aptarnavimas. Pagrindinis tikslas, kad domeno perpardavėjų yra padidinti verslo registratorius. Keletas domeno vardą registratorius siūlo perpardavėjas programas asmenims ar įmonėms, kurie nori registruotis. Jeigu priimtas, jie tada galite registruoti domenus mažesnio kainomis per jų akredituotų ICANN sekretorius ir tada galite perparduoti jų klientams. Net4 yra pirmaujanti domeno registracijos bendrovė ir domeno perpardavėjas Indijoje. Prisijungdamas prie Net4 kaip domeno perpardavėjas Indijos suteikia galimybę užsiregistruoti, atnaujinti arba perduoti domeno vardų konkurencingomis kainomis. Įmonė siūlo Bronza, sidabras, auksas, platina ir titano paketus savo partneriams, kurių dėka partneris gali pasinaudoti paslaugomis per savo reikalavimus. Partneris neturi mokėti bet kokios rūšies registracijos arba sąrankos mokestis ir jis taip pat gauna valdymo skyde, kuris leis jam daugiau lankstumo ir įrenginius. Perpardavλjas turės galimybę pasirinkti iš .com, co.in, ar. Co, .net, .org CCLDs ne patraukli paraštes iki 35 % nuolaida rinkos kaina. Net4 pasiūlymai diskontuojami domenų interneto svetaines su privataus DNS grupių ir galimybė perparduoti savo domeno vardai jūsų klientų kainomis savo pasirinkimą. Bendrovė taip pat teikia su nemokamai piniginėje pelningumą kur kas domeno perpardavėjas knygų, mes suteikti vienodą sumą pirkti kitas paslaugas ir skirta abonentų tvarkytuvo.

Autorius yra ekspertų turinio rašytojas domeno perpardavėjams ir reseller hosting paslaugų. Aplankykite Net4.in gauti išsamią informaciją apie Perpardavėjas Hostingas ir domeno registracija partnerių tarnybų.

Rašyti komentarą