Domeno pavadinimas registracijos apžvalgos, kad jums reikia būti Perusing

parašė , 2011-11-11 16:04

Kas jums nuspręsti dėl savo domeno registratoriaus pareigų rimtai priklauso nuo jūsų sąlygų. Bet jūs turite paprastai apsvarstyti statusą ir patikimumą, ypač sekretoriaus prieš jų paramos gavimo. Domeno vardo registracijos pradžią kaip labai žemas kaip $one.99, ir gali būti iki $14.99 per 12 mėnesių, priklauso nuo registrar pirmenybę.

Kai kurie nustatytas pavadinimai, domeno registracija, kurį jūs galite naudoti palyginimo pagrindas, Yahoo domenai, paskyrą iPower ir Register.com. Kai kurie iš šių bendrovių taip pat pateikti priegloba kartu su domeno registracija, jums sumaišoma teikėjų ir išsaugoti lėšų. Keletas šių bendrovių, pavyzdžiui, Yahoo domenai, bus atšaukti domeno registracijos mokėjimo, jei pirkimo asmuo savo priėmimo paketai.
Jei turite buvo dėl interneto, tikrai ilga, jūs tikriausiai jau clued kaip eilutės apžvalgos paprastai funkcija. Ne mažiausias penkiasdešimt procentų laiko, įvertinimas yra iš tikrųjų tik produkto pardavimo pikio. Atrodo, kad dešimtys asmenų yra nori aptarti apie kaip labai prekės arba pagalbos yra, tiesiog nes jie stovi, kad pajamų, jei jie gali gauti jums rodiklį. Tai yra teisinga, taškuose, pavyzdžiui, dantų balinimas produktus ir sprendimus ir kūno mažinimo įtaiso kaip taškuose, pavyzdžiui, žiniatinklio priegloba ir domeno registracija.

Taigi, kaip jums sumažinti per pardavimo pikio ir suprasti, kurių domeno registracijos įvertinimai yra apie iki-ir-up? Ir ką reikia jums iš tikrųjų atrodo domeno registracija?

Domeno registracijos apžvalga ir reitingai puslapių vietą iki, puikiai-nustatyta, interneto svetainių yra iš esmės daugiau gali būti realus kritiką ir ne tik būdas sukurti pardavimai ir pelnas. C-Net, Wired bet nustatyti ir identifikuoti technologijos arba interneto turi savo reputaciją, akcijų, kad jos siektų geriausias detalės. Jei jūs niekada pripažinti svetainę, kuri teikia kas vieną sekretoriaus Tryskający kritika su partnerių hipersaito pagal jį, tada jūs greičiausiai norite kitur ieškoti informacijos.

Net Studijavimas domeno registracijos kritiką gali galbūt ne padaryti jūs prasme užtikrinamas kad esate picking puikus verslo. Išvaizdą vėliau fantastinis domeno pavadinimas registratoriaus rodikliai:

ICANN eiti ir patikrinti jį. Jei jūsų sekretoriaus nėra konkrečiai akredituota arba ji nėra įmonę, kuri turi leidimą perparduoti ICANN akredituotų registratoriui, ieškoti kitur.Tyrimo labai gera spausdinti. Padaryti tam tikrus žinoti tikslią atsakingas už savo domeno ir tiksliai kaip daug bus sąnaudų jį atnaujinti, kai laikas ateis registravimas. Kai nukniaukti galite pagal mažos vertės ir paspauskite jus su daug padidinti atnaujinimo mokėjimo per 12 mėnesių.Žr jei jie pateikti asmens registracijos, jei jus domina, išlaikyti savo tapatybę ir adresą asmens. Tai tiesiog saugos garantijų jūsų tapatybę ir gali atrankos iš visiškai laisvai apie $10 per metus už domeno vardą, remdamasis tais atvejais, kai registruojate.Padaryti teigiamas yra ląstelė atrankos, tiesiog galite skambinti, ne tik elektroninio pašto adresą, su atskira val kliento paramos. Ir ji tikrai turėtų eiti ne atsižvelgdama skelbiantis, kad įmonė, kuri suteikia jums parą pagalbos beveik neabejotinai bus daug geriau vieną pirma, kad jūs galite tik pasiekti trys kelias valandas per dieną, per trečiadienį pirmadienį.

Aš interneto rinkodaros

Pigus domenų Hosting – kas, atrodo,?, kaip rasti žemas išlaidų domeno Hosting bendrovėms, kaip žemas atskleisti kaštų domeno priegloba teikėjai

Rašyti komentarą