Domeno investavimas – 8 priežasčių tik czcicie bendrąjį raktažodį domenų

parašė , 2011-10-06 11:10

8. Likti nuošalyje nuo krepšio pavadinimus. Nors yra gana daug geros domenus, kad pertrauka politika, kuri labai pavadinimas, standartinės sutarimo prekybininkai turi likti aiškios, brūkšneliai ir skaičiai.

9. Tyrimų pavadinimus. Tik dėl to, kad nustatyti domeno sudaro vieną frazę arba keletas variantų, kad, jis ne daro tai gerai identifikuoti. Patikrinkite peržvalgos variklių pamatyti, kaip keletas atvejų, kad frazė, atrodo, ir prašo sau jei kada nors būtų surinkti sunkus svetainėje interneto svetainėje, kad nustatyti.

dešimt. Vadovauti išvalykite su prekių ženklai. Domenų vardų, remiantis daugiausia prekių ženklų, net jei jie yra kaip neteisingas, padės jums nieko, bet sunkumų. Dauguma laiko jūs turite paimti domeno arba net galėtų susidurti teismams.
vienuolika. Būti paprasta. Geriausias faktorius, galite padaryti savo verslo įmonės yra pasiūlyti sąžiningai su žmonėmis ir fantastinis atsiliepimą už tuos, kurie nuoširdžiai su jumis. Domaining nėra būdas gauti klesti veiksmingos ir mano, kad gali traukti Bałaganiarski gudrybės, kad uždirbti klesti. Didžiausias strategija yra paprastas sąžiningas.

Jį reikia būti ateinančiais už beveik 15 dešimtmečių, nes neto buvo oficialiai išleistas ir būtų įsivaizduoti, kad ten yra, tačiau reklamos vyrų ten skaičių, kurie tik tikrai ne suvokti privačių domeno tinkamumą nustatyti. Šios rūšies lankytojų kartos bus praktiškai atlikti tūkstančiais klientams, kad domeno pavadinimą tinklalapio.

šeši. Parkas savo domeną: Jei norite surengti šiek tiek prieš jums sukurti interneto puslapį yra nereikia būti neramiausiuose kaip yra apkrovų įvairius požiūrius į gauti didesnį atlyginimą iš fantastinis nepatentuotos pagrindinis frazės domeno.

septyni. Saugomų investicijų: buvo nustatyta, kad per galutinį keletą metų bendrasis srityse kaip investiciją turėjo daug geresnių rezultatų nei net akcijų rinkos vieta, tiesa-turto, obligacijų ir bendras infliacijos. Prezidentų pagrindinės verslo dabar tiesiog matau, kad koncentracija yra bendrinis pavadinimas yra konvertuojamos ji yra funkcija skatinant į organizacijos, tolesnis išplėtimas ieškoti stuburą.

8. Tik apie vertę nemokamai: kaina už domeno yra tik $10 per metus, todėl jūs netrukus bus būti svajoja raktas frazė domenų…Domainers turi tik turėti koncentrato bendrąjį raktažodį pavadinimai ir stumti į vieną ypač pusėje kaprizas pristato šių tipų, LLL.coms, brandables ir skaitinių pavadinimai. Jie galbūt gali rodyti iki būti patraukli numatyta, bet jie nėra “tikrasis žodis”, esančių elektros energijos.

-Tiesiog šių alternatyvių investicijų ne toe eilutę su bendrąjį raktažodį domenų vardus, jie tiesiog neturi bet klaviatūros gebėjimas, Taigi tik tuščia asmenų kitų pasirinkimų iš savo smegenis.

Jei norite investuoti, apskritai, tuomet jūs minties faktiškai galvoti apie išvadą dalyvauja domaining, ar investuoti į domeno vardai. Šios rūšies on-line organizacijos yra žymiai kaip bet kuris kitas, galite padaryti labai mažai, yra maža arba didelė suma priklauso nuo skiriamieji elementai.

Tai priklauso nuo jūsų sistemos ir kaip jūs vartojate visą žaidimo pirmyn. Turite išjungti, informuoti apie politikos investuoti kaip jie naudoja domeno vardai.

Rašyti komentarą