Didelė nauda gaunama labai domenų vardų

parašė , 2011-12-17 18:41

Jei norite, kad sėkmingą svetainę, jums reikia labai domeno vardą. Jei esate pradeda kelionės svetainėje, įsivaizduoti pradėti su domeno vardą, pavyzdžiui, AffordableTours.co.uk, DestinationGuides.co.uk ar AllAboard.co.uk! Žinoma, jūs mąstyti, šių kelionės domenai yra fantastinis, bet nėra taip, jie bus man. Na, pagalvokite dar kartą! Domeno pavadinimas įmonėms įsigyti esamą domenų vardus, net jas, pagerinti ir parduoti juos internete, padaryti fantastinis domeno vardai įvairiomis kategorijoms, įskaitant kelionės srityse, turima žmonės, kaip jūs.

Taigi, dabar jūs mąstyti, teisę, taip pat kiek bus man reikia mokėti už domeno vardo, ir jis kada nors bus verta? Žinoma, jums gali tekti sumokėti tūkstantį svarų arba daugiau labai kelionės domenų vardus, bet jie bus užtikrinti jūsų interneto sėkmę taip, kad Pigūs domeno pavadinimą niekada negali

Ką jūsų verslui geras domeno vardas

Didžioji dalykas, apie gera domenų vardų yra, kad jie pritraukti tiek daug daugiau interneto vartotojams ir potencialių klientų į jūsų svetainę. Atsižvelgdama geri domenų vardai yra vienas iš geriausių interneto prekybos strategijas Jūs galite turėti. Pirkti tinkamas domeno bus sukurti daugiau verslo ir sutaupyti Jūsų pinigus in the long run. Jei pirkti teisę domeno vardą, žmonės bus atrasti savo svetainę su lengva per savo paieškos sistemų. Kuo didesnis srautą į jūsų svetainę, tuo labiau tikėtina bus pasiekti savo potencialą, verslo kelionės ar kelionės Bloggers.

Geras domeno vardas taip pat autentifikuoja savo svetainę ir savo prekes. Australija, pvz., domeno vardas .travel buvo paleistas, bet įmonės turi registruoti ir tikrumą dėl kelionės įmonėms leidžiama naudoti pavadinimą. Atsižvelgdama domeno pavadinimą su .travel rodo online potencialių klientų, kad .travel svetainėse yra autentiški įmonėms.

Kas blogai pasirinktą domeno vardas gali reikšti

Į atvirkštinė pusė, pasirenkant domeno pavadinimą be tyrimų pirmiausia gali turėti skaudžių padarinių. Pavyzdžiui, jokiomis aplinkybėmis turėtų galite bet kada pasirinkti .info domeno! Domeno registratorių naudojama domeno .info kurti daug sandorį svetainių ir nepageidaujamo e. pašto platintojus pradėjo užsiregistruoti daug .info sričių sukurti apgaulingas svetaines. “Google” ėmėsi visų .info domenų vardų išjungti jų standartinės paieškos rezultatų, kaip dalis jų “ne blogio” taisyklių. Jis moka pirkti kelionės domenus, kad užtikrintų savo domeno vardą nebus gauti “parengtas išjungti „” Google “sąrašą.

Žinai, šių dienų daugiau kaip pusė visų interneto banglentininkams apeiti “Google” ir įveskite raktažodžius tiesiai į savo naršykles. Jei pirkti domeno vardą, kuris yra pagrindinis raktažodžiai, kaip jūsų potencialūs klientai, jums sukurti daug daugiau laisvą eismo. Nėra gudrybės į ieškant teisę kelionės srityse, ir jie yra tikrai verta mokėjimo šiek tiek daugiau už, kai jūs manote, kad mokėjimo kompromisai vėliau.

Paieškos variklio draugiškas ir raktažodžių turtingas domeno vardas bus tai interneto vartotojams, kurie nežino, jūs dar bus rasti jus per jų paieškų, kaip galite pop iki viršuje sąrašą dėl savo domeno vardą. Domenų vardai, kurie yra trumpas ir saldus bus naudingas dauguma, ypač domenai lengvai rašybos ir prisiminti ir galvoti apie pavadinimų jūsų svetainėje pagal jūsų įsigytų domeno vardą. Geri domenų vardai bus perduoti jūsų verslo pobūdį. Iš esamų kelionės domenų galima įsigyti diapazoną, pasirinkite vienas, kad yra susijęs atgal į jūsų svetainę, žinoma.

Sudarymo

Puikus domenas yra fantastinis interneto rinkodaros įrankis, kuris tikrai bus mokėti už save. Išlaidų kokybės, patikimas domeno vardas gali atrodyti didelės, tačiau kelionės domenų kainuoja mažiau nei vienkartinių reklama būtų apmokėti savo kelionės verslo. Kokybės domeno vardo išmokos negali būti lyginamos. Su fantastinis domeno vardo vertus, kelionių interneto svetainėje bus rinkos pati, 24/7, ateinantiems metams.

Geriausia ne pirkti domeno vardų šelfo domenų vardų apsilankykite amazingdomains.co.uk/

Rašyti komentarą