Dell kompiuterį iš tinklo techninė parama pastato ateities

parašė , 2011-11-15 09:43

Michael Dell, generalinis direktorius, Dell, gyvais interviu su CNBC kanalo m. birželio 29 D. aptarti apie esamą augimo būseną bendrovės, ir savo dabartinį, taip pat ateities strategiją Europoje. Atitinkamai, Dell išaugo 11 % su grynosios 4.2 milijardų dolerių pinigų srautai praėjusių finansinių metų. Jis taip pat išdėstė dabartinė strategija, kuris apima tris pagrindinius tirpalo domenai – kitas kartos duomenų centras ir informacijos duomenų valdymo, saugumo tarnybų ir debesys. “Dell” SecureWorks buvo pripažinta kaip geriausias valdomas saugumo tarnyba 2011 m. SC apdovanojimai JAV Reader pasitikėti kategorijoje Jis mano planšetinio kompiuterio kaip trečiųjų įrenginį iš kompiuterio ir nešiojamas ir pamini, kad bendrovė bus sutelkti į tablet PC taip pat. Neseniai jis organizuotas informacinis seminaras apie į “Debesis Kompiuterija, Virtualizacija, galia ir aušinimo ir lankstus kliento Kompiuterija”, kuris buvo pelnė, pramonininkų visame pasaulyje
“Dell” atėjo su ImageDirect komanda, kurios gali pasiūlyti tirpalo įmonėms ir įmonių valdymo ir kelis kliento vaizdus įvairios įrangos platformų ir funkcinės grupės. Techninė pagalba Dell kompiuterį, serveris, saugojimo sistema yra auginimo Dell rinkos paklausą. Laimei, yra geras numerius Online technika remti portalo, galima maitinimo parama. Gauti patikimas, efektyvias ir trumpąją techninė pagalba Dell produktų yra svarbus aspektas patenkinamas ir sėkmingai Kompiuterija. “Dell” kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai ir spausdintuvai kontekste gali reikėti programinės įrangos diegimo, aparatūros pasiruošimo ir konfigūracijos, duomenų atsarginių kopijų ir atkūrimo, spausdintuvas, apsaugos nuo virusų paramos, el. pašto palaikymą ir daugiau paslaugų. Ekspertai gali pristatyti iki galo tirpalo nustatyti Dell kompiuterio klausimus per su saugaus ryšio su internetu. Su sudėtingumo technologijas ir naujos programinės įrangos produktų Nadejście tech paramos teikėjai yra iš dalies keičiantis jų tarnybos sąrašo apimties. Kaip keletą yra teikti paramą turėtų sukurti ir sukonfigūruoti Debesis programoms. Net keletą brūkšniuotė į pristatyti Dell Smartphone veikia skirtingų mobiliojo ryšio operatorių paslaugų techninė pagalba. Techninių padėti Dell kompiuterį serverio išaugo daug norinčių. Tarp auginimo iššūkius mažoms įmonėms (su mažiau nei 75 vartotojai) reikia geresnio valdymo, saugumą, stabilumą ir patikimumą iš savo serverio mašina. Pasiekti visus šiuos turi liesos dėl tech paramą iš patikimų organizacijos tik. Su tinkamai ir Dell serverio konfigūracijos jūsų darbuotojai gali mėgautis sklandžiai prieigą prie pagrindinės duomenų bazės ir techninės įrangos išteklių. Per daug on-the-go darbuotojai gali gyventi produktyvų. Admin galės nuotoliniu būdu stebėti visą veiklą vienoje vietoje. Taip pat galite sukonfigūruoti Voratinklio serverį, kuris leidžia organizacijos priimti prašymus iš kliento kompiuteriai ir atsakymai į tuos grįžti. Taigi, užtikrintai informaciją galima bendrinti per internetą, arba per vidiniame ir extranets. Dell kompiuterį serverio technikai konfigūruoti norimą Microsoft Exchange serverio versiją į jį taip, kad galite bendrai naudoti el. pašto ir balso paštas sklandžiai ir Intuityvusis būdu. Darbuotojai galės bendradarbiauti per bendras kalendoriaus naudojimas viduje ir išorėje. Jie išlaikyti komunikacijos organizuotas ir suteikę prioritetus daugiau lengva būdu. Visi šie etninės ir vertinga metodai iš “Dell” ir online technika parama pramonės tikrai padės jums jaustis didžiuotis dalyvauti šiame smart Planeta.

Apie autorius:-autorius teikia technines paslaugas, pavyzdžiui, internete kompiuterio paramą, techninę paramą Dell, Online kompiuterių remontas, Acer techninės paramos, kompiuterio saugumo palaikymą, nustatymas ir diegimo, duomenų atkūrimas, tinklo Žinynas, programa outlook paramos, Hotmail, windows live paramos, optimizavimas Pc, Pc Tuneup paramą, ir daugiau į vieną platforma.

Rašyti komentarą