Debesys, Hostingas

parašė , 2011-11-17 13:36

Henry Staller

“Debesis Hosting”, terminas gali būti garso naujas, tačiau iš tikrųjų šios rūšies technologijų egzistavo gana, o. Vienas iš didžiausių rėmėjų Debesis priegloba yra “Google”, kurie visi yra girdėję apie šiandien. Taigi kas tiksliai yra Debesis Hostingas, Jūs klausiate?

Debesis hosting yra labai lengvai paaiškino. Saugoti svetainės duomenų nenaudodami vieną serverį, jis naudoja serverių grupės leisti interneto svetainę su tarsi begalinis suma saugojimo vietos. Jei serverių pradėti užpildyti, web dizaineris galite pridėti kitą serverį, kad būtų galima daugiau vietos.
Kokios naudos Debesis Hosting?

Debesis priegloba ne tik leidžia turėti daug erdvės savo svetainę, tačiau jis yra rentabilesnė tada dauguma formų Hostingas web dizaineris. Debesis Hosting bendrovėms savo klientų imti mokestį skirtingai nuo apie tai, kiek apdorojimo galią panaudoti. Manau, jis kaip savo elektros arba vandens komplektavimo specifikacija. Kuo daugiau jūs naudojate, tuo daugiau jūs mokėti. Jei naudojate bet kurį–arba labai mažai–tada jis bus jums mokestį mažiau. Tai gali būti pravartu web dizaineris, taip pat, nes daug interneto dizaineriai užsidirbti pinigų iš savo svetainę, ir jei jie gauti tiek daug eismo jie nebus padaryti tiek, kiek pinigų. Na, jie turi mažiau eismo mažiau ji ketina jų.

Kokie minusų Debesis Hosting?

Kaip ir visi labai dalykų, turi būti kai kurie blogai, kurie ateina su juo. Debesis Hostingas patenka į šią kategoriją. Debesis Hosting, galite daugiau kontroliuoti fizinę jūsų serverio vietą. Gali kilti klausimų pvz., “yra mano serverio saugiai?” Kita problema yra, kad jums gali galbūt dalintis pačios fizinės aparatūros su kitų interneto dizaineriai. Tai gali būti kitas saugumo riziką. Tai yra 2 klausimą, jūs ketinate reikia kalbėti apie su jūsų atskirų Debesis Hosting kompanija, kad jūsų informacija yra saugi.

Taigi turėtų jums Debesis Hosting?

Jei ieškote sutaupyti daug pinigų, o naudojant daug apdorojimo galia ir atminties, tada jūs turėtumėte neabejotinai gauti Debesis Hosting. Don’t let pirmiau minėtų saugumo rizikos pakenkti jūsų sprendimas, nes dauguma Debesis bendrovių yra neįtikėtinai apsaugoti. Jei jie negalėjo išlaikyti jūsų informacija saugiai, tada moterų ir vyrų būtų nustoti naudoti juos, jis yra vienas iš savo svarbiausių prioritetų būti tikri kad jūsų informacija nėra pažeista. Taip pat bus ne turite būti atsakingas už bet kokią žalą, fizinė techninė, sutaupant jums dar daugiau pinigų ilgalaikėje perspektyvoje.

Kai ieškote viršų web hosting bendrovėms prisijungti phphosts.org. Vieną kartą ten rasite Blue hosting apžvalgos ir Apžvalgos keletą kitų hosting svetaines.

Rašyti komentarą