CISSP tyrimai apima išsamią mokymo programos

parašė , 2012-01-09 20:49

CISSP bandymas yra nepriklausomos informacijos saugumo sertifikavimo, kurį reglamentuoja (IGS) ². Kandidatas, esantis CISSP sertifikavimo egzaminą turi turėti ne mažiau kaip 5 metus tiesioginės darbo apsaugos darbo patirties du arba daugiau dešimt (IGS) ² informacijos saugumo srityse. Jei kandidatas įstaigoms ketverių metų kolegija laipsnis juos vienerius metus atsisakoma išjungti dėl Šis tinkamumo reikalavimas. Šalys kandidatės turėtų išlaikyti CISP egzaminą su padidinto rezultatas 700 taškų arba didesnis iš 1000 galimų taškų.

CISSP bandymo mokymo apima daug temų, kurios yra remiasi turinio, kaip nurodyta pagal bendrą žinių įstaiga (dydį). Šį egzaminą turi kelis pasirinkimas 250 klausimus ir kiekvieną klausimą, turintys 4 pasirinktys. 25 Šiuos klausimus yra eksperimentiniai ir negali rūšiuojami
Užbaigti egzaminą laiko trukmė yra šešias valandas.

CISSP laikyti egzaminą paaiškinamos šios temos:

Prieigos kontrolę: Šioje temoje aptariama kategorijas iš kontrolės, kontrolės grėsmių ir atsakomųjų priemonių.

Application Saugumas: Šioje temoje yra valdiklių programinė įranga pagrįstas programinės įrangos vystymosi ciklo & principus.

Verslo tęstinumo & nelaimės atkūrimo planavimo: Šis skirsnis apima tokias temas kaip atsakymą iš atkūrimo planus ir atkūrimo veiklos.

Kriptografija: Šiame skyriuje pagrindinis dėmesys skiriamas “Pagrindinio koncepcijas iš algoritmai”, parašai iš liudijimus ir kriptoanalizê.

Informacijos saugumo iš rizikos valdymas: Šia tema apima politikos, standartų, gairių ir procedūras, rizikos valdymo įrankiai & praktikos ir planavimas iš organizacijos.

Teisinės, reglamentai, atitikties & tyrimai: Šiame skyriuje apima pagrindinės teisinės sistemos, bendro iš civilinės teisės ir reglamentai, įstatymus iš informacijos saugumo. Operacijų saugumas: Ji apima Media, atsargines kopijas ir pokyčių kontrolės valdymo ir kontrolės kategorijoms.

Fizinės (aplinkos) saugumo: ji apima sluoksniuotu fizinės gynybos įrašas taškų iš svetainės vietą principus.

Saugumo architektūra iš dizainas: Ji apima principus iš išmokų, patikimų sistemų iš skaičiavimo bazė, sistemos iš įmonės struktūra.

Telekomunikacijų iš tinklo saugumo: Ji apima tinklo saugumo sąvokas iš rizikos, verslo tikslus iš tinklo saugumo.

Jūs galite parengti kruopščiai CISSP egzaminą su programinės įrangos programų pagalba internete. Šios programos yra parengtas specialistų ir juos naudojant galima išlaikyti egzaminą, pirmasis bandymas. Daug studentų rodomi šį egzaminą, tačiau yra keletas kurie sėkmingai. Sėkmingai ir nesėkmingai dirbančias kandidatų skirtumas yra, kad požiūris ir tyrimo metodas. Žmonės gali išlaikyti CISSP bandymą su ant linijos jei išsamias mokymo Žinynas programinės įrangos programą. Jis yra prieinamas kainas ir padės jums lengvai išlaikyti egzaminą. Programa yra geros struktūros programą ir siekiama parengti studentus sudėtingas lauko.

siūlo programinės įrangos programa, kuri padeda studentams perduoti CISSP egzaminą, pirmasis bandymas. Jie gali padaryti CISSP egzaminą paruošimas naudojant kruopščiai paruošti tyrimo medžiagos.

Rašyti komentarą