Bangaluras, Kangaroo vaikai vaikai klubas

parašė , 2012-03-10 17:42

Vaikai klubai Bangaluras yra vis dar ne taip aktyviai ir ji turėtų būti. Yra žaisti mokyklose, dienos priežiūros vaikams; mes galime jį pensijinio am bet ką apie skirta klubas už savo vaikams.

Mes turime vienas; Manau asmeniškai, yra vienas klubas vadinamas Kangaroo vaikams. Galime suprasti, ką jie sako.

Kangaroo Kids Club yra įdomi veikla pagrįsto integruotą mokymosi centras. Ji buvo sukurta siekiant palengvinti “veiksmų pagal” žinių įdomus užpildytame aplinkoje ir skatinti jūsų vaiko vystymosi įvairių įgūdžių srityse, įskaitant kalbos, fizinės, pažinimo ir socialinės / emocinės įgūdžius.
Mokslinių tyrimų palaiko tikėjimo, kad žmogaus vystymasis yra integruota. Visi domenai fizinių, pažinimo ir socialinės plėtros ir kalbos yra tarpusavyje susijusios. Plėtros arba augimo vienoje srityje turi įtakos ir yra įtakos vystymuisi ir augimui kitoje. Mes ne The Kangaroo Kids Club suprasti šio pagrindinio principo ir pamatyti vaikų plėtros “lengvas” visą vaiko.

Konkrečiai apie klubas

Kangaroo vaikψ klubas didžiausias dėmesys skiriamas pasitikėjimo stiprinimą ir savigarbą plėtros be grynas malonumas. Kangaroo Kids Club veikia su prielaida, kad vaikai turi savo mokymosi stilius. Vaikas gali pasirinktinai turėti galimybę mokytis vizualiai, auditorily ir Kinesthetically (liesti pagrįstas) arba jis arba ji gali veiksmingai mokytis per tik vienas iš būdai. Kiekvienos sesijos yra kruopščiai programuojamą mišinys skatinant veiklą, kad suteikti vaikams mokymasis / absorbcijos galimybių diapazoną.

Kengūra Kids Club susideda iš trijų atskirų stočių – motorinių, dramos ir kalba. Motorinių transporto priemonių plėtros stoties naudojamas teikti įvairios jutimų patirtimi ir judesių, kurie padeda brandinimo smegenų ir nervų sistemos ir plėtoti ryšius tarp jausmų ir smegenų galimybes.

Kalba ir dramos stočių pateikti įvairių programų, kurios padės sukurti ankstyvo kalbų, pre-writing, pre-reading ir išradingumo žaisti įgūdžius. Daugiau informacijos apie Kids Club Bangaluras Kangaroo vaikams, galite apsilankyti >

Rašyti komentarą