Auga medicininių išlaidų gimtojoje šalyje? Pabandykite medicinos turizmas.

parašė , 2011-12-18 20:59

“Benzino ir dyzelino kainos bus Šiaurės”-skaito laikraštis antraštę. Jei tai yra Suskubo dėl tarnybos goers, kitos trankymas laukia į homemakers. Tai yra, žygis į kainą virimo dujų. Viena vertus, mes bus prakeikimas atsižvelgdama pareikštas, šie pakeitimai vyriausybės. Iš kitos pusės, mes turime būti dėkingi, kad kainų šuolis apsiriboja tik kai kuriose srityse ir neturi įtakos medicinos domeno per. Tai yra paplitęs tik Indijos ir keletą kitų šalių scenarijus. Bet ne tas pats, išsivysčiusios šalys kaip JAV, JK ir t. t. Iš tiesų, kartu su kainų žygis į kasdienio naudojimo prekių, yra medicininių išlaidų padidėjimas per daug. So daug taip, galima matyti konkurenciją tarp dangoraižių aukštis ir ligoninių vekseliai šiose šalyse. Sveikatos priežiūra yra visi gimimo teisė ir turėtų būti prieinama visiems
Bet tai ne šiandienių daugelyje šalių.

Ar tai reiškia, kad tik pasirinkti keletą gali būti sveiki, o kiti turėtų kenčia nuo? Atsakymas yra akivaizdžiai Nr. Tai yra, kai žmonės linkę eiti alternatyva. Pasirinkimas yra nieko, bet “medicinos turizmas”. Tai yra, kelionės į kitų šalių taikomas režimas. Ir kai kalbama apie už mažesnę kainą, bet tos pačios kokybės, nieko nustoja žmonių iš jį pasirinkti. Tai yra pagrįsta daugeliu atvejų. Pavyzdžiui, šakninio kanalas gydymo išlaidas $200 JAV bet kainuoja tik $20 Indijoje. Šis didžiulis skirtumas yra išlaidas pritraukia juos ištirti medicinos turizmas.

Vienas daugiau taškas pažymėtina, yra, kad jei medicinos procedūros, pati išlaidų šimtus dolerių, post operacinis priežiūros ir sujungti medicinos išlaidos bus suma tūkstančius dolerių. Tai nėra prieinamos visiems. Todėl jie plaukioja užsienyje jų apdorojimo būdą. Bet jie ne planuoti savo kelionę tik apdorojimui. Jie naudoja savo recuperating laikotarpį mėgautis savo atostogas per. Žinoma, jie pasirinkti jų paskirties, kuris turi turtingą kultūrinę reklamos biologinės įvairovės kartu su patobulintas medicinos įstaigų.

Tokiu atveju, Indija tampa fizinis mėgstamiausia visiems jos kultūros paveldas turtingas ir nepriekaištingai medicinos procedūros. Kai kurie iš mūsų gali apmąstyti, kaip, kodėl ne žmonių dalį išsivysčiusiose šalyse gydytis nuo PHC’s (pirminės sveikatos centrai), yra visur. Tačiau faktas yra tai, kad jie gydyti tik Elementarioji ligų. Be to, šie centrai prieinama gyventojų skaičius yra labai meager. Taigi, sveikatos turizmas yra vienintelė galimybė žmonėms būtų įrašyti jų oda. Tai yra apie tuos, kurie yra svečiams. Dabar atvyksta į priimančiosios šalies ir jų perspektyvos apie tai. Ši sritis suteikia šalies masto improvizacijos daugelyje sričių. Visų pirma, ji padeda padidinti BVP (bendrasis vidaus produktas). Turizmo pramonė taip pat mato bumu. Norėdami, kad svečiai jaustųsi kaip namie, įrenginius visuomenės vietose yra tobulinti. Per daug ir paminklai gauti veido liftas. Nepamiršti, miršta meno formomis yra marveled užsieniečiai, todėl jiems klestėti.

Taigi, kai tiek pusių yra naudingas, jis bus išlaikyti pusiausvyrą ir sveikatos turizmo, kuris net mėgėjas gali sau leisti bus klestėti, be jokios abejonės.

“Indija yra viena iš geriausių vietų, medicinos turizmas. Kasmet milijonai žmonių Aplankykite Indijos gauti medicininį gydymą. Pigių medicininis gydymas, aukštos kokybės gydymo sąlyga, asmeninį priežiūros patirties gydytojo prieinamumą ir aukšto pabaigos medicinos įstaigų buvimas yra vairavimo veiksniai užsieniečiams aplankyti Indija dėl jų gydymo būdų. Indijos galima gauti “Pirmoji pasaulyje gydymo ne TREČIOJO pasaulio sąnaudos”.

yra medicinos turizmas, palengvinti Indijos bendrovė. Mes teikiame visų rūšių pagalbą pacientams atvyksta iš užsienio. Mes labai stipri tinklas, ligoninių ir gydytojų ir Indijos, ir gali suteikti pacientams galimos parinktys, gydymui, remiantis jų prioritetus ir reikalavimus.

Bet tik užklausos rašykite mums at:info@medicyatra.com”

Rašyti komentarą