Ar Google juodasis domenus? Tai padaryti su įtakos? Sužinoti šiek tiek faktus, tiesos,

parašė , 2011-11-08 13:48

Aš nežinau apie bet ten per interneto rinkodaros verslo, bet ką tiksliai dilema šansai yra jums yra “Kodėl mano svetainėje nėra rodomos Google?”

Dabar, atspėti, ką? Sveiki atvykę į “Google” juodasis sąrašas.

Jie turi nemažai priežasčių, kodėl jie gali juodasis tinklapį:

Teisė čia būtų trys:

Stiliaus ir dizaino ir turinio, Specialized ir kokybės

Čia yra faktiškai trumpą pranešimą kokybės rekomendacijas, kad “Google” sukūrė:

Šie kokybės pasiūlymus pereiti iš esmės dažniausiai veislės, apgaulinga ar manipuliavimo įpročius, tačiau “Google” gali atsakyti neigiamai į kitų klaidinančią praktiką nėra nurodyta čia (pvz tracking klientams, registruojant rašybos gražiai pripažino svetainių). Jis gali būti ne saugios, tarkime, kad tiesiog, nes konkrečių apgaulingas metodas nėra įtrauktos į šį puslapį, “Google” patvirtina jį
Webmasterzy, kurie skirti savo jėgas, puoselėjant dvasią, paprastas idėjų kaip bus pasiūlyti labai daug geriau asmeniui susidurti ir vėliau malonumu geresnio reitingo nei tie, kurie Wybulić savo laiką, ieško spragų, jie galėtų išnaudoti.

Kokybės nurodymus – standartinių taisyklių

Padaryti puslapių, visų pirma žmonėms, o ne paieškos sistemoms. Niekada apgauti savo galutiniams vartotojams arba esamus įvairių turinį paieškos sistemų kaip eksponatų galutiniams vartotojams, kurie gali būti paprastai vadinamas “maskowanie.”

Užkirsti kelią metodai, skirti padidinti paieškos rankingach. Sekite taisyklės yra nesvarbu, jei jums būtų prasme aptemptas paaiškinti, ką padarei su svetainę, kurioje konkuruoja su jumis. Dar kita naudinga žymės paprastai yra paklausti, “ar tai pagalbos mano tauta? Būtų tai daryti jei paieškos nepavyko egzistuoja? “||| Nedalyvauja url schemas, kuriais siekiama sustiprinti savo dienoraštį reitingą arba svetainę rangas. Konkrečiai, likti nuošalyje nuo interneto nuorodas į interneto nepageidaujamo e. pašto platintojus arba skurde apylinkių dėl interneto, kaip savo asmens reitingą gali neigiamai neigiamai žmonių išteklių saitų.

Niekada nenaudokite neteisėto asmeninio kompiuterio produktai pateikti puslapių, patikrinti rankingach ir t. t. Šių rūšių produktų suvartoja skaičiavimo priemones ir pažeidžia mūsų paslaugų sąlygos. “Google” ne advokatas naudoti prekes, įskaitant žiniatinklio padėtį tauriųjų metalų ™, kad pateikti automatinis ar programinis užklausų į Google.

Kokybės patarimai – tam tikrų rekomendacijas: vadovauti išvalykite, paslėptas tekstas ar paslėptus nuorodos. Jis yra akivaizdus ir “kvailas SEO”. Nenaudokite maskowanie ir podstępne nukreipimų. Tai būdas “Black Hat” ir vėl kitą niemy sąvoka. Niekada siųsti automatinių užklausų į Google. Tuo atveju, jeigu nori savo labai savo ip blacklisted……

Mes eiti su “kas an idiot nėra”

Niekada įkelti puslapių su nereikšmingus raktinius žodžius ir frazes.

Niekada statyti tam puslapius, sub domenų ar domenų su iš esmės išrašus, skaičius.

Paprastai nereikia kurti puslapius su kenkėjiška elgesio, Apsimestinių svetainių ar išleidimą virusų, Trojos arklys ar kita kenksminga programinė įranga. Įdomu, įgytas svetainę su tai apie jį. Uždarymo, ji kartu kaip Google sako atlikti, atkurti iš atsarginės kopijos. Išspręsti dilemą. Juodąjį sąrašą.

Laikyti atokiau nuo “duris” puslapius, skirtus tik paieškos sistemų, arba kiti “cookie cutter” požiūris, pavyzdžiui interneto partnerių produktus su labai mažai ar likti nuošalyje nuo originalaus turinio.

Jei jūsų svetainė dalyvaus tinklo metodą, kad tam, kad jūsų svetainėje prideda reikšmę. Tiekimo unikalus ir atitinkamą turinį, teikianti klientams kelia vizito į jūsų interneto svetainę 1st.

Ir taip toliau. Šie Black Hat SEO taktika buvo nužudyti ilgą laiką praeityje.

Paprastai ne ką nors asmenų dalykų, gali pasakyti, kurie nori interneto svetainės patinka, kad? Ar galite galvoti apie * a * specialistas, peržiūrint SEO ir Atgalinės nuorodos pernelyg, interneto svetainės stilių ir dizainą, kuris apima pirmiau? Nesvarbu, koks atsitiktų būti tiriant interneto svetainę su $0 svarbą. Šie metodai yra visa veikla apgauti paieškos laivo interneto svetainės svetainės lankytojai. Aš asmeniškai niekada norą bet lankytojai patiko, kad. Taip pat tai aš norą tinklapį patiko, kad. Reikia geriausios kokybės, raktažodžių generuoti, didelę auditoriją ir interneto lankytojai. Vientisumo skelbimo, rinkodaros kampaniją, kad gauna nupirko reklamos pirkėjams (kaip aš) poreikius ir toliau turi būti nepažeista ir siekiant tobulumo. Yahoo prekiaujama į Microsoft. Man įdomu, kodėl? “Google” yra puikios kokybės įprastą jų skelbimo jausmas programinės įrangos ir įsitikinti, ar bet kokio verslo daryti internete laikosi kad. Aš galiu pasiūlymus ir idėjas “išlaikyti interneto saugus ir patikimas ir kruopščiai švarus”.

T.t., ir blacklist….

Juodasis sąrašas? taip. Tiesą sakant, jie tai padaryti įtakos tikrai yra už peržiūros ir aš jums bus peržiūrėti tai kaip I eiti tiesiai žemyn kelio ir interneto verslo. Kita vertus, jei jiems nereikia savo interneto svetainės rodyklėje, ji nėra gonna būti viduje indeksą. Pateisinimu kokybės turinio ar Google standartai yra gražiai pareiškė, o pakartotinai. Dilema: Be to kas jie. Kai aš asmeniškai gavo svetainę, kad buvo daug kaip kitą (įvairių) omis, kad gauti turinį, kuris buvo iš esmės šūdas, kodėl nebuvo jie savavališkai juodasis mano? Jis galėtų eiti į turinio ūkių kategorijos, bet tik įsigijo 10000 arba tiek žinutes, būtų labai geros kokybės. Net po išvalyti up, jie vis dėlto yra neapsisprendžia “leisti stuburo į savo indeksą” pradėti mažai straipsnis katalogas (aš pradėjau dešimtys). Pažiūrėkite, palaukti maždaug. Ir stebėti savo interneto svetainę kaip heck. Neleidžia nepageidaujamo savo svetainėje. 1: 10 ir net nuo 1: 5 bus tikriausiai ignoruoti tam tikru metu.

Aš patyręs išbandyti savo scenarijų su:

1) Aukciono domenus.

2) Pasibaigęs domenai.

3) Naujas įsigytų domenus.

Vis DĖLTO jie ignoruoti tinklalapiuose, kuriuose nėra jokio akivaizdaus paaiškinimo. Aš paklausė apie tris konkrečias aplinkybes, todėl jie stated…. “Nėra ketina susitikti Google kokybės nuorodos”. Dabar yra tikrai sąvoka šios rūšies tipų ir rūšių “komunikacijos” mes nebus apsaugoti, dėl šiame straipsnyje.

Manoma, kad tai buvo keista, kad aš sukūriau Lāpīt tam, aš tik išbandyti tai vienas interneto svetainėje ir laikomasi kruopščiai bet kurių kitų svetainių tiksli patį TL ir panašios stiliaus ir dizaino. Yep, buvo atliktas dar kartą. Šį kartą su webmaster metodai net. Tai tiesiog įvyko tapti su straipsnis Katalogai, View: Memories… keletas ne masyvi sparčiai kaip Ezine myžti pusę interneto planetos manau…

Turėtų jums gauti ignoruoti, būtinai atsitiktų būti ne vykdančiajai blogas SEO metodai, pirkti žiniatinklio saitų, generavimo atgal nuorodos skaičių greitai ir t. t. Beveik nieko, kad bus nustatytas nuo “Google” signalą SEO kaip bus padaryti tik, kad ir jūsų reitingą negali būti vienintelis dalykas, kad kenčia.

Kokybės būtų raktažodžių šių dienų. Taigi jei jums galėtų to’t suprasti, Google kokybės standartus, plėtoti jūsų! Tiesiog fondo jūsų kokybės reikalavimus svetainių, kurios yra iš pirmaujančių 10 reitingą Google savo raktinius žodžius ir frazes ir tema kad jokio skirtumo, norite reit.

Oi, kaip, kad “blogas SEO praktika”, kuri gali padaryti jūsų svetainėje, gauti pradėjo daryti puikus SEO praktika ir metodai. Pirmiau laiko, jūsų svetainę kaip bus pastatyti į institucijos svetainę-su naudinga “nedelsiant eismo” todėl galite turėti aplinkybė gaminti kaip tik pažvelgti jų “tinklapio peržiūrėjimas” kita vertus, mažų vaikinai, kol galiausiai auginti, kad būti “big guy”. Suteikiant jiems pateisinimu uždrausti jūsų svetainė yra geriausias. Aš tiesiog paprastai ne pirkti Google persvarstymo istorija, jie yra skelbiami.

Straipsnis Rinkodara yra svarbi dalis SEO. Jei norite ieškoti daugiau apie straipsnis rinkodaros strategijas bei metodus? Norintiems ištirti daugiau ir kaip straipsnyje Rinkodara veikia. Tiesiog spustelėkite svetainės saitą. Rasite yra straipsnio prekybos Course, pavyzdžius raštu straipsniai, jūs galite gauti užuominą apie mėginių, labai geras interneto turinio pardavimui. Galbūt galėtų imtis žvilgsnis į Alternatelly: >

Rašyti komentarą