10 būdų taupyti pinigus naudojant šilumos siurblį

parašė , 2022-10-27 16:32

Patikrinkite, ar taikomos nuolaidos ir mokesčių lengvatos

Šiluma namuosePirkdami naują šildymo sistemą galite pasinaudoti federaline mokesčių lengvata. Šios programos detalės pasikeis 2020 m., todėl prieš įsigydami naują sistemą būtinai pasitarkite su mokesčių specialistu. Jei atitinkate reikalavimus, šilumos siurblys gali kainuoti gerokai pigiau, nei manote. Valstijų ir vietos valdžios institucijos dažnai siūlo mokesčių kreditus ir kitas lengvatas, kad paskatintų namų savininkus įsirengti energiją taupančias sistemas. Pasiteiraukite vietinės komunalinių paslaugų bendrovės, ar ji nesiūlo specialių pasiūlymų ar nuolaidų šilumos siurbliams. Pasiteiraukite patikimo pardavėjo ar rangovo, ar jie neturi specialių pasiūlymų ar nuolaidų, kuriomis galėtumėte pasinaudoti. Tai gali padėti sutaupyti tūkstančius įrengimo išlaidų ir leisti šiuos pinigus skirti kitoms išlaidoms, pavyzdžiui, namo renovacijai ar kitiems buitiniams poreikiams. Oras vanduo šilumos siurbliai už tinkamą kainą.

Įvairinkite šildymo šaltinius

Dauguma šilumos siurblių yra pritaikyti veikti su gamtinėmis dujomis. Tačiau juos galima prijungti prie kitų šildymo šaltinių, įskaitant elektrą, propaną ir alyvą. Tai gali būti ypač naudinga, jei norite išsaugoti tą pačią šildymo sistemą, kurią turėjote prieš įsirengdami šilumos siurblį. Geriausi šilumos siurbliai oras vanduo ir standartiniai šilumos siurbliai. Be to, tai puikus būdas apsidrausti nuo kylančių gamtinių dujų kainų. Tyrimai rodo, kad namų savininkai, kurie naudoja daugiau nei vieną šildymo šaltinį, gali sumažinti savo metines šildymo išlaidas net 25 %. Taip yra todėl, kad skirtingi šaltiniai turi skirtingų stipriųjų ir silpnųjų pusių. Pavyzdžiui, elektra gali efektyviau vėsinti namus vasarą nei gamtinės dujos. Kita vertus, gamtinės dujos gali būti ekonomiškesnės šildant namus šaltesniais mėnesiais. Diversifikuodami šildymo šaltinius, galite pasinaudoti kiekvienos sistemos privalumais ir sumažinti bendras komunalinių paslaugų išlaidas. Šilumos siurbliai ir specialisto patarimai. Plačiau: https://nit.lt/produktai/silumos-siurbliai/ čia.

Įdiekite išmanųjį termostatą

Išmanusis termostatas, pavyzdžiui, "Nest", padės jums geriau kontroliuoti temperatūrą namuose. Juose įrengti jutikliai, kurie gali nustatyti, kada namuose niekas negyvena, ir automatiškai sumažinti temperatūrą, kad būtų taupoma energija. Pažangesni jų modeliai taip pat gali išmokti jūsų tvarkaraštį ir užprogramuoti save taip, kad reikiamu paros metu pasiektų norimą temperatūrą. Jei įsirengėte šilumos siurblį, tai gali būti puikus būdas sumažinti energijos suvartojimą neaukojant komforto ar patogumo. Taip pat galite nustatyti, kad jis automatiškai išsijungtų tuo metu, kai jame nėra žmonių. Termostatas yra palyginti nebrangus ir lengvai įdiegiamas patobulinimas, kuris gali labai pakeisti jūsų sąskaitas už energiją. Išmanusis termostatas gali neatsipirkti iš karto, tačiau ilgainiui gali būti vertas išlaidų. Šilumos siurbliai oras oras ar geriau šilumos siurbliai oras vanduo.

Rašyti komentarą