Veriamės pirmuosius auskarus: kaip nugalėti baimę?

parašė , 2020-09-07 21:10

PRP procedūrosNors šiais laikais auskarai daugelio moterų ausyse jau nebėra niekas neįprasto, tačiau yra tokių, kurios ilgus metus kad ir kaip nori, tačiau vis tiek tempia įsivėrimą, kadangi… bijo. O tikrai nereikėtų. Kadangi auskarų vėrimas Kaune siūlome daugelyje vietų – verta ir palyginti jas, galiausiai, pasikalbėti su meistrėmis, kurios dažniausiai pataria, nuramina. O juk reikia tiek mažai, kad ši procedūra būtų atliekama.

Pokalbis su specialistu

Pirmiausia, kaip jau minėjome, labai pagelbėja pokalbis su specialistu, kuris atlieka procedūrą. Dažniausiai tuomet ir dingsta visos baimės. Juk kai einame pas odontologą dažniausiai jam pasakome, kad jo darbas mums kelia baimę. Taip pat verta pasakyti ir auskarų vėrimo meistrui.

Jokio skausmo su tinkama priemone

Reikia suprasti, kad šiuo metu auskarai yra veriami tik tokiu atveju, kai ausies spenelis arba bet kokia kita vieta yra užšaldoma. Specialistais naudoja labai greitai veikiančias priemones, kurios papurškus čia ir dabar leis išvengti bet kokio galimo diskomforto. Svarbiausia, kad labai greitai ir tuo pačiu – priemones, kurios tinka visiems, jos yra universalios. Dažniausiai tos pačios yra naudojamos ir tokiu atveju, kai atliekama PRP procedūra Kaune.

Muzikos ramybė

Kai kurie tikina, kad jiems dažniausiai pavyksta nusiraminti klausantis muzikos. Daugelis specialistų suteikia galimybė būti su ausinėmis tada, kai atliekama auskarų vėrimo procedūra. Žinoma, situacija kiek kinta tokiu atveju, kai veriamos ausys, tačiau net ir tada galima rasti balansą, kuris leis pamiršti bet kokias baimes.

Šokoladas – sielai

Auskarų vėrimas Kaune atliekamas klientui labiausiai tinkamu metu. Geriausia yra tada, kai žmogus yra ramus. O daugeliui nusiraminti padeda šokoladas. Tik tokiu atveju reikia valgyti tikrą, juodą, o ne saldų, kuris, deja, neturės jokios realios naudos.

Keliaukite pas meistrą ryte

Galiausiai, kadangi galitės rinktis laiką – siūlome pas meistrą keliauti rytais. Tokiu atveju neteks visą dieną nerimauti dėl procedūros, kuri turi būti atliekama. Bet kuriuo atveju geriausia negalvoti apie tai. Kuo daugiau galvosite – tuo baimių bus daugiau. O kam? Juk tai vos per kelias sekundes atliekama procedūra.

Rašyti komentarą