Užsidirbti pinigų, pardavimo, Web Hosting

parašė , 2011-12-08 19:59

Pirkimo rūšiuoti backend turėtų apdoroti domeno registracija (jei pirkėjas reikalauja registruoti vienas) ir padaryti hosting sąskaitą.

Administravimo proceso

Administravimo programa yra būtina tvarkyti užsakytas sąskaitas. Galite rankiniu būdu pridėti arba pašalinti naujus domenus, koreguoti slaptažodžius ir kt.

Baigti vartotojo valdymo pulte

Baigti vartotojui valdyti skydas yra svarbus leidžia jūsų pirkėjai kontroliuoti savo sąskaitas. Bent tikrai pirkėjų reikia sugebėti nustatyti jų atskirų el. pašto abonementus, žiūrėti svetainės skaičiai, ir tvarkyti savo failus.
Atsiskaitymo sistemos

Automatinio atsiskaitymo technika yra absoliutus turi! Sąskaitų išrašymo sistema tikrai turėtų el. pašto sąskaitų-faktūrų, išlaidų kredito balas korteles, ir sustabdyti vėluojantiems apmokėti sąskaitas. Sistema turi taip pat leidžia jums susirūpinimą kredito arba taupymą kaip esminius.

Techninę pagalbą sąsają

Su techninės pagalbos sąsaja, aš esu ne nuoroda į technika, kad tik generuoja klausimus bilietus. Naudinga techninė pagalba sąsajos akimirksniu generuoja DUK sąsaja, kad vartotojai gali mokslinių tyrimų iki pateikiant problemų bilietus. Šios sąsajos gali sumažinti techninės paramos prašymus pagal 10 komponento!

Taip pat būti garantuota kad jums eiti su įmonės siūlo pasirinkimą rūpintis techninės pagalbos savo vardu, tačiau firminius su jūsų prekių pavadinimas. Tada galite dėmesį savo elektros energijos dėmesį savo esminėms kompetencijoms ir auga jūsų įmonė.

Padidinti pažangios rinkodaros ir reklamos galimybes

Jūs žinote, kas platforma, kurią norite naudoti, jau figured out ką pakuočių duoti, ir nustatyti skirtingų kainų tvarkaraštį ir automatinių metodų. Taigi, kaip jūs gaunate frazė apie savo naują Hostingas paramą?

Mokėti už paspaudimą ant

Apvalkalo už kiekvieną paspaudimą, gali greičiausiai jums pasiekti dideli skaičiai pirkėjai. Nors ne Wybulić į sąrašą savo interneto svetainę, jums Wybulić kai vartotojas paspaudžia ant savo aukcioną ir prisijungia prie jūsų interneto svetainę. Kaip, tada, jums jūsų svetainėje didesnis poveikis sąrašus? Jūs turite užsiimti siūlymų karo apie tai, kaip labai jums yra nori išleisti kas vienintelis asmuo, kuris paspaudimų per savo svetainę. Akcijų ne labai seniai išaugo gana didelis, todėl būkite atsargūs apie konkurso per daug didesnis. Tik dėl to, kad individualus paspaudimų per savo neto priegloba tinklapį, nereiπkia, jie bus konvertuoti į naują sąskaitą. Taip pat bus teigiamas pasirinkti raktažodžių frazes, nekonkuruoja su visų žmonių dar tiksliai pagrindinius terminus. Tai yra labai sudėtinga videožaidimą laimėti. Iš viso savo nišą.

Hostingas katalogas svetaines

Yra gana daug interneto svetainės žiniatinklio puslapių gerai žinomas kaip Hostingas katalogų–kad atkreipti interneto paslaugų pirkėjų. Šių hosting katalogai yra puikus vieta skatinti, tačiau būti atrankinė jūsų vietą. Daug pateikti reklaminės juostos rodymas, žibintai, mokslinių tyrimų patobulinimai ir kitų rūšių reklama. Kaip paprastai išlaikyti smegenų, kad reklamos banerowe yra didesnės už gamybos ženklo pripažinimą kaip gamybos naują sąskaitų, taigi reklamuoti, pagrįsta daugiausia dėl savo finansus, o ne jūsų naujų klientų lūkesčius.

Sverto savo dabartinius klientų bazę

Jei veikia nustatytas interneto stiliaus ir dizaino įmonė, informacija ir faktais portalo arba domeno registracijos tarnyba, gali nedelsiant pradėti prekiauti savo esamų vartotojams. Lengvai el. laiškus, kad jūsų klientų bazės nedelsiant generuoti sąskaitų didelis kiekis.

WebHosting-Hero.com viršų 10 interneto svetainės prieglobos palyginimas interneto svetainę. Palyginti pigūs, VPS, Dedicated ir reseller hosting planus.

Kaip galima padaryti pajamų su interneto Hosting, būti grynieji priimančiosios perpardavėjas dabar ir uždirbti pajamų, neto!

Rašyti komentarą