Teikia php\/joomla\/drupal\/wordword interneto plėtros paslaugas

parašė , 2011-10-29 18:18

Mes teikiame web dizainas ir PHP interneto plėtros sprendimus, interneto paraiškas plėtra, e-komercijos interneto dizaino, krepšelis sprendimus, CMS svetainių plėtros su Joomla, Drupal iš WordPress, Flash animacija, Multimedia, Hostingas, domeno registracijos, SEO & svetainėje skatinti mažų ir didelių įmonių. Mes teikiame aukštos kokybės, ekonomiškai efektyvių interneto paslaugas privatiems ir verslo klientams visame pasaulyje.

Mūsų technine kompetencija apima visoje dideli spektro programinės įrangos vystymosi srityje, iš interneto sprendimai, vidiniame ir Extranets ir Search Engine Optimization, įmonės lygio automatizavimas.
Webdesignersmalaysia siūlo naujoviškas ir paprasta sprendimus savo reikalavimus. Mes nuolat eksperimentuoti su naujomis technologijomis pareikšti tirpalų geriausias jums.

Mes taip pat teikiame profesinį mokymą, PHP plėtros, Web dizainas ir SEO. Mūsų treneris yra gerai patyrę ir turintys metų patirtį iš savo perspektyvos laukus. Mano specialybės 1. Strategijos konsultavimo, projektavimo & plėtros 2 patirties. Web 2.0 standartus konkurentas analizės & geresnį svetainę, nei jūsų konkurentų, Low Cost kainodaros galinga pagalba – 24 x 7 Web dizainas, plėtros ir priežiūros ne vienoje vietoje! Pagrindinio SEO, kiekvienas klientas.

Webdesignersmalaysia suteikia Web dizaino sprendimai, PHP plėtros, gyvų projekto PHP, mokymo, Hostingas, Joomla, Drupal plėtros, WordPress plėtros, Web dizainas, mokymo, SEO, mokymo, SEO paslaugos, Flash svetainę, PHP darbo vietų, Web dizainas Indija, Web-dizaineris. Mes įsikūrę Malaizijos ir tikslinio visame pasaulyje, interneto plėtrą & Joomla plėtros.

Paraiškos, naudojant interneto (Web 2.0) turės didesnį priėmimo, nes tai suteikia padidėjusio mobilumo vartotojams. Upgradation taikymo gali būti atliekamas netrikdant klientai, turintys naršyklę kaip kliento sąsajoje. Mūsų paslaugos apima svetainėje paraiškos projektavimo ir plėtros, mes optimizuoti jūsų esamą svetainę, esamas dizaino pagerinti matomumas jūsų svetainėje neto perorganizuoti turinį. Jūsų svetainėje žinomų paieškos matomumas yra pažadėjo, mūsų išbandyta ir įrodyta paieškos variklio optimizavimas metodiką.

Kontaktai: info@webdesignersmalaysia.com >

Rašyti komentarą