Supratimą apie domeno perpardavėjas verslo

parašė , 2012-02-04 13:54

Domeno perpardavėjas verslo greitai atėjo į pastaruosius kelerius metus, yra paprasta ir pelninga internete pinigų priėmimo rizikos. Verslo buvo sugauti akis, keletą jaunieji verslininkai, kurie siekia nustatyti savo mažų interneto verslo. Lauką sukūrė kaip interneto išsiplėtė, įtraukiant daug svetainių. Dauguma žmonių mano, kad tapti perpardavλjas domeno yra sudėtingas metodas, kai iš tikrųjų procedūra yra labai paprasta. Perpardavλjas domeno pavadinimas yra nurodyta šalis, kuri yra registruota tapo perpardavλjas parduoti domeno vardai. Šiais perpardavėjais iš registruoto domeno registratorius urmu pirkti domenus ir vėliau perparduoti jų asmens klientams. Su šiais perpardavėjais pirkti domenus dideliais kiekiais, jie gauti šių domenų vardų Pigūs kainomis
Perpardavλjas ne tik siūlo domeno vardo registracijos paslaugas savo klientams, bet taip pat perka pasibaigęs domenai nuo vyresniojo vėliau perparduoti. Dauguma iš karto, su vartotojo sąsaja, per kurią jis gali registruoti, atnaujinti ir perkelti domenų, naudojant vyresniojo teisės specialisto sistemos teikiama perpardavλjas. Nors galutiniam vartotojui faktiškai daro mokėjimo perpardavėjas domeno, jis perka, domeno yra faktiškai įregistruota į perpardavėjas patronuojančios sekretorius. Verslo yra visuotinai žinoma yra labai paprasta, nes perpardavλjas nereikalauja jokių specializuotų techninių žinių, nes jis/ji neturi atlikti bet kokias technines užduotis. Pagrindinis skirtumas pirkti domeną, nuo domeno registratoriaus ir iš platintojo yra kaina. Kaip perpardavėjų pirkti domenus urmu, jie juos gauti pigiau kainos ir todėl jie galės siūlyti vartotojams palyginti pigiau nei įprasta domeno Registratoriai šiose srityse. Tampa perpardavλjas Indijos ateina su daug naudos, jaunieji verslininkai, laikoma, kad verslo yra gana lengva nustatyti. Padaryti bet didžiulė kapitalo investicijos į šio verslo nereikia perpardavλjas. Jis taip pat neturi turėti jokių techninių žinių nustatyti šio verslo. Norėdami nustatyti šio verslo, pirmiausia perpardavλjas reikia ieškoti yra ICANN sertifikuotos registratoriui, kurie gali suteikti perpardavėjas teisę perpardavėjas pakuotės. Šių akredituotų domeno Registratoriai ne tik pasiūlyti perpardavėjų diskontuojama kainas perpardavėjas pakuočių, bet taip pat pasiūlyti jiems su kitų ekspertų ir pažangios paramos paslaugas. Tokiu būdu tapti perpardavλjas Indijos turėti didelį potencialą jauniems verslininkams.

Autorius yra ekspertų turinio rašytojas domeno perpardavėjas ir reseller hosting paslaugų. Aplankykite Net4.in gauti išsamią informaciją apie Perpardavėjas Hostingas ir domeno registracijos partnerių paslaugas.

Rašyti komentarą