Suprasti VDS Hostingas

parašė , 2012-02-29 08:13

VDS yra naujausi technologijų pasaulyje web hosting paslaugų po virtualių privačių serverių. Su šio tipo prieglobos paslauga, jūs ne turės investuoti į infrastruktūrą ir įrangą, kuri paprastai būtų mokėti už hostingo. Jūs turėsite mokėti tik už tai, kas būtina. Galima užsisakyti tiksliai vietos diske ir atminties ir tas pats galioja net už srautą. Ateityje šiuos parametrus gali keisti lengvai auginimo poreikius.

Ką daro ši technologija siūlo?

Su VDS bus domenus galite priimančiosios, pašto dėžutės, duomenų bazės ir FTP sąskaitų skaičius neribojamas. Jums nereikės nerimauti scenarijų vykdymo laikas. Nediegiamas kenksmingų arba privalomą saugos. Su šia technologija gausite visą tvarkytuvo prieigos ir serverio kontrolės. Jūs turite laisvės pritaikyti savo serverį taip, kad jūs manote, kad yra būtina
Jūs galite įdiegti visą programinę įrangą, jums reikia ir bus izoliuoti nuo savo kaimynų. Jų veikla ir eismo neturi įtakos jūsų svetainių bet kokiu būdu. Visi šie privalumai ateiti labai prieinamos nuomos kaina, kuri yra viena iš pagrindinių privalumų.

Palyginti su kitų priegloba

Palyginus su serveriai, VDS yra labai nebrangūs ir įperkami auginimo įmonėms su mažesni biudžetai. Ji taip pat įrodo, kad yra daug geriau tirpalas keliais kitais būdais. Hostingo paslaugų teikėjai naudoti galinga įrangą teikti jums tokių paslaugų, dėl kurių bus būtiniausių duomenų praradimo rizika. Bet techninių klausimų ir avarinių situacijų, virtualus kompiuteris gali būti perkeliami į kitą fizinio serverio. Savo operacijoms ir šiuo metu toliau kaip įprasta. Jūs galės išplėsti savo prieinamų išteklių, lengvai ir prieinamą norma.

Šios naujos technologijos, atsargines kopijas tapti lengviau jums. Jūs taip pat gauti perspėjimus, perspėjimų ir stebėjimo paslaugų iš paslaugų teikėjų geriau stabilumo jūsų sistemos su VDS priegloba.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie VDS ir rasti daugybę kitų paslaugų, apsilankykite >

Rašyti komentarą