Suprasti serverio apkrovos balansavimo svarbą

parašė , 2012-01-11 16:41

Jis yra žinomas faktas, kad IT infrastruktūros vaidina gyvybiškai svarbų verslo sėkmę. Su tinklo serveriai Hostingas daugybės paraiškų, šių paraiškų prieinamumas gali būti pažeidžiamas tinklo perkrovos srovės ir taikymo nesėkmių. Daugeliu atvejų yra mažai veiklos ištekliai, yra perpildyta aukšto prašymus, nors aukštos kokybės pasilieka buvimo nepanaudoti. Taip paprastai atsitinka, kai išteklių panaudojimas yra nesubalansuota. Ir serverio apkrovos balansavimo yra sprendimas, kuris yra plačiai priimtas efektyvumą ir prieinamumo problemoms spręsti.

Apkrovos balansavimo technika tinklas padeda sureguliuoti darbų platinimą per tinklo ryšius. Su apkrovos balansavimo maršrutizatoriai ir apkrovos balansavimo programinė įranga, tai galima paskirstyti prašymus tarp serverių, todėl atrodo kaip vieną serverį, kad prašytojui dideliu greičiu, skaičius
Nors serverio grupes iš tikrųjų turėti kelis serveriai palaiko didelės apimties, eismo, yra serverio apkrovos balansavimo, kad pagalba eismo paskirstymo visoje tinklo serveriai, daugiau ar mažiau net skleisti, taip užtikrinant, kad yra nė vieno serverio perkrovos.

Svarbą serverio apkrovos balansavimo

Greitai jungiamumo trūksta gali būti pražūtinga, kaip ji gali siųsti potencialių klientų teisę su konkurentais. Interneto puslapių bus imtis amžiaus įkelti ir bus vartotojams būtų be klientų prašymus, jei tik vieną serverį serveris laukia. Su vieno serverio nėra verslo augimą pakankamai apdoroti eismo didelės apimties modernizavimo serveris gali būti ekonomiškai naudingas sprendimas. Visa tai galima išvengti su serverio apkrovos balansavimo kaip apkrovos balansavimo padeda, kai serverių įrašomi į platinti apkrova. Akto balansavimo serverio apkrova per gaunamas HTTP užklausas įvairių mazgų serverio grupės viduje paskirstymo arba sankaupos yra kas serverio apkrovos balansavimo yra apie.

Serverių arba serverio klasteris grupė padeda apkrova turi būti paskirstyti, ir tai yra taikomos daugeliui serverio kategorijų, pvz., duomenų bazių serverių ir serverių, be kita ko. Yra puikus pagerinti tinklo efektyvumą, kai eismo veiksmingai nukreiptos visoje kelių tinklo serverių, o ne į vieną bendrą serverį. Tokiu būdu vienas serveris yra ne pasveriami nustato su variantais, veikla. Nuoseklus tinklas, reikia nemažai aspektus, įskaitant didelio prieinamumo, mažas prastovos, gedimui ir būrimąsi į grupes. Ir tai suteikia infrastruktūrą, būtiną siekiant užtikrinti patikimumą ir pastovaus jungiamumą prie interneto.

Pagrindinių serverio apkrova balancer tikslas yra optimizuoti sistemą per didesnį prieinamumą ir mastelio.

Taip pat skaityti apie – SSL VPN prietaiso, Web 2.0 pagreičio

Rašyti komentarą