SSL dėl keletą domenų? Jums reikia UCC SSL

parašė , 2011-11-21 09:44

Jei jūs padaryti kai kurių SSL sertifikato tyrimų, jūs pastebėsite, kad SSL teikėjų leisti tik vieną domeną naudoti vieną SSL sertifikatas. Kitaip tariant, pirkti, pavyzdžiui dot com neleidžia jums naudoti tą patį sertifikatą anotherdomain dot com arba secure.example dot com SSL sertifikatas.

Ar turite muliple poddomen reikia SSL? Pakaitos SSL yra geriausias variantas. Ką apie žmonėms, kurie turi daug sričių ir gal net papildomų poddomen? Geriausias sprendimas yra Vieningosios pranešimų sertifikatas (UCC) SSL.

Žinau skirtumas tarp pakaitos ir UCC SSL

Naudodami pakaitos simbolis, bendras pavadinimas, vienas SSL sertifikatas gali būti naudojamas keletą poddomen. Pvz., bendras pavadinimas, *.example dot com leidžia naudoti vieną pakaitos sertifikato mail.example dot com, shop
xample dot com arba secure.example dot com, bet ne example.org, anothername dot com arba users.anothername dot com.

Geros naujienos yra tai, kad UCC SSL bus dirbti tik baudą, paskutinis pavyzdys. Vietoj naudoti pakaitos simbolius, bendras pavadinimas, UCC SSL sertifikatai padaryti naudoti objektas alternatyvus pavadinimas (SAN) sertifikate. Į SAN leidžia jums pridėti daugiau domenų, kaip vienas UCC SSL sertifikatas. Vienas UCC SSL sertifikatas bus pakankamai pavyzdys dot com, secure.example dot com, anothername dot com, anothername.net ir onemore dot com priklausomai nuo jūsų sertifikato teikėjas spręsti, jums leidžiama pridėti tam tikrą skaičių domenai arba poddomen sertifikate.

UCC SSL naudą

Pirkti tik vieną UCC SSL sertifikatas jūsų domenams akivaizdžiai sutaupys jums daug pinigų. Tipiškas SSL sertifikatas kainuoja apie $150, yra gerai, jei naudojate tik keletą sričių, bet su penkių domenai, turėsite Wybulić $750. Jūs žinote, kad jums pradėti įrašyti vieną kartą turite SSL dėl ne mažiau kaip 3 domenai, kai UCC SSL sertifikatai kainuos tik $300 kiekvieno.

Kartais, jūs galite gauti papildomų domenus $ 40 kiekvienos pačiame sertifikate. Kaip papildoma premija, kai kurie UCC SSL teikėjai leis jums naudoti tą patį sertifikatą į ribotą skaičių poddomen nemokamai.

Neprarandant yra dar viena funkcija, kad žmonės mėgsta UCC SSL. Pirkimo, nustatymas ir atnaujinanti keliolika SSL sertifikatai bus sudėtinga užduotis. Klaidų lengvai gali atsitikti, kai vienas asmuo valdo keletą SSL sertifikatai iš karto. Tai labai sudėtingas uždavinys. Nustatantis klaidų kainuos jums laiku, ir su svetainėmis, prastovos išlaidų daug pinigų. Palyginti visiems, kad problemų nereikės nerimauti apie tik vienas UCC SSL sertifikatas. Jis yra paprastesnis užduotis valdyti tik vienas sertifikatas. Šiuo atveju klaidų, tapo retai naudojami.

Skirtingai nei su pakaitos sertifikatus, UCC SSL sertifikatai gali būti naudojami su pratęstas tikrinimo (EV). Klientai ir kitų jūsų svetainės lankytojai matys savo naršyklės adreso juostoje įjungti žalia. Tai yra gerai, nes lankytojai žinotų, kad visi sandoriai, jie yra saugus.

Trūkumų naudojant UCC SSL

UCC SSL sertifikatai nėra tobula, nors. Yra kai kurių trūkumų. Pirmas dalykas, kad ekspertų nurodys, yra saugumo problemų. Tik vienas privatus iššifravimo raktas naudojamas visose serveriuose, kad naudoti vieną UCC SSL sertifikatas. Kelis serverius paprastai priimančiosios keletą domenų. Jei hacker valdo gauti prieigą prie decrypiton raktas, hacker taip pat gauna galimybę kreko visų atliktų viena kitai serverio encryptions

Rašyti komentarą