Spausdinimas ant drobės: Geriausias būdas perkelti nuotraukas ar meno kūrinius ant sienos

parašė , 2022-09-06 22:19

DrobėsNesvarbu, ar nuomojatės būstą, ar negalite ryžtis keisti namų sienų, tikėtina, kad sienos liks tokios, kokios yra. Tai nebūtinai reiškia, kad negalite pridėti savo asmeninio akcento. Yra daugybė būdų, kaip tai padaryti be didelių pastangų. Viena iš įdomiausių ir kūrybiškiausių idėjų – spausdinti ant drobės ir tada pakabinti ant sienos kaip meno kūrinį ar nuotrauką. Tai jau kurį laiką populiaru, tačiau dabar, kai pigūs ir veiksmingi kokybiški spausdintuvai prieinami kaip niekada anksčiau, tai dar prasmingiau nei bet kada anksčiau. Anksčiau esame matę nemažai būdų, kaip spausdinti tiesiai ant drobės – nuo šilkografijos technikos iki tapybos su kava, tačiau mūsų mėgstamiausias būdas išlieka kuklus rašalinis spausdintuvas su įdomiu posūkiu. Šis metodas puikus tuo, kad juo ne tik gaunami puikūs rezultatai, bet ir nereikia daug pinigų ar laiko jam paruošti. Taigi čia atskleidžiame viską, ką reikia žinoti apie vaizdų perkėlimą ant drobės rašaliniu spausdintuvu, kad kiekvienas galėtų tai išbandyti namuose! Drobiunamai.lt – rasi, kas tau patiks.

Suraskite tinkamą drobę ir atspausdinkite ant jos savo atvaizdą

Pirmiausia reikia rasti drobę. Kadangi pagrindinis dalykas, kurį darysite, bus paveikslėlio spausdinimas ant jo, tiks beveik bet kokios rūšies drobė. Svarbiausia įsitikinti, kad perkate aukštos kokybės drobę, nes priešingu atveju galite gauti prastos kokybės atspaudą. – Pavyzdžiui, iš menininko klasės drobės gausite daug geresnį rezultatą nei iš biudžetinės klasės drobės. Kitas svarbus dalykas – įsitikinkite, kad drobė yra ištempta. Jei ne, turėsite ją ištempti patys. – Tai galima padaryti rankomis, tačiau daug paprasčiau naudoti tempimo stakles, kad įsitikintumėte, jog darbas atliktas tinkamai. – Daugumoje meno reikmenų parduotuvių galite rasti drobės lentų arba tempimo strypų. – Kai turėsite drobę ir ji bus ištempta, ant jos galėsite atspausdinti savo nuotrauką ar meno kūrinį. – Norėsite įsitikinti, kad jūsų paveikslas yra pakankamai didelis, kad padengtų drobę, ir kad jis yra didelės skiriamosios gebos, kad atspausdinus nebūtų matyti pikselių. – Spausdinant didele raiška vaizdas taip pat atrodys geriau atspausdintas ant drobės. Plačiau: https://drobiunamai.lt/spauda-ant-drobes puslapyje.

Tinkamo dydžio drobės apipjaustymas

Šis žingsnis neprivalomas, bet mes jį rekomenduojame. Jei drobės neapkarpysite, vaizdas kraštuose atrodys neryškus. Taip yra todėl, kad drobė yra audinys, turintis šiek tiek tekstūros, ir jūsų spausdintuvas išsklaidys rašalą palei kraštus. – Kad to išvengtumėte, turėtumėte apkirpti drobę pagal savo paveikslėlio dydį.

Rašyti komentarą