Rodyti jūsų PO Box ir išgalvotas adresus pagal pasirinktinį laiškus

parašė , 2012-03-31 21:01

Pradėti naudoti pasirinktinę el. pašto adresus, kurie rodyti PO Box ir kontaktinius duomenis, todėl atsižvelgdama jūsų visus ryšius reikia vieno pritaikytą produkto. Šiuos pasirinktinį laiškus lengvai gauti, tech draugiškas ir ateina su daug naudos.

Yra daug ryšių terpės kaip telefono numerį, fakso, kontaktinis adresas arba bendrasis elektroninio pašto adresą. Tačiau fast-paced pasaulyje, daugelis iš mūsų yra visada kelyje dėl darbo ir asmeniniais tikslais. Taigi, jūsų kontaktų vidutinės trukmės saugo keitimas ir jūs turi pranešti kiekvienas asmuo jums bendrauti su apie savo naują kontaktinius duomenis. Taigi, tu turi galvoti, yra ne bet kokia kita forma, kuris gali išspręsti mano problema? Na, taip, tech patyrusių skaitmeniniame pasaulyje, pasirinktinį laiškus yra vienas toks sprendimas, kuris gali padėti jums atsikratyti visų šių minėtų problemų

Apsvarstykite tai, jūs šiuo metu persikėlė į miesto pakraštyje Beverly Hills ir nori informuoti savo draugų-šeima ir kolegomis apie savo naują ir išgalvotas kontaktinius duomenis lengvai be Skambinimas ir siuntimo visiems. Tada, dizaino kai elito ir stilingas vartotojo el. pašto adresus, pvz., YourName@1BeverlyHills.us arba YourName@1BeverlyHillsUSA.com. Tokiu būdu, galite siųsti vieną laišką visiems savo kontaktų per vieną paspaudimą, pele. Dabar kai pašto gavėjų bus gauti jūsų paštas, tada jie bus tikrai prisiminti savo gyvenamųjų namų/biuro plotas duomenis lengvai.

Be to, galite kurti savo pasirinktinius elektroninio pašto adresą, rodyti jūsų PO Box, taip padedant kontaktus į lengvai susisiekti su jumis, net jei jie prarado savo telefono numerį ir kontaktinį adresą. Taigi, jūs galite pereiti kurti ir tinkinti keletas patogu pasirinktinį laiškus kaip YourName@POBox1Pennsylvania.com, YourName@POBox1NewJersey.com, YourName@POBox1Minnesota.com, YourName@POBox1Virginia.com arba Vashe_imya @ POBox2USA.com.

Taigi priešingai nei nepatentuotos laišką, jums nereikia siųsti visiems asmens elektroninio pašto atnaujinti apie savo kontaktinius duomenis. Taip pat, kaip pasirinktinę el. pašto domeno, kuri rodo jūsų PO Box išsamiai ir kontaktinis adresas, duos jums profesionalus įvaizdis. Taigi savo viršininku bus jums kaip profesionalaus asmens, jūsų kliento jums pasitiki kaip užkrečiamųjų ir draugiškas asmuo ir jūsų draugai-šeimos bus rasti lengvai bendrauti su jumis kas terpėje. Dabar jei kontaktas pamiršta arba praranda savo visų kitų kontaktinius duomenis, jis bus vis dar prisiminti jūsų vartotojo elektroninio pašto adresą. Tokiu būdu, visi jūsų kontaktinis asmuo gali lengvai prisiminti jūsų kontaktinę informaciją lengvai.

Perfectaddress.com yra viena tokių pasirinktinį pašto paslaugų teikėjas, kuris siūlo klientų sukurti labai ieško pasirinktinę el. pašto adresus, rodyti savo kontaktinius duomenis. Be to, jie teikia kitų patraukli funkcija pasirinktinę el. paštu kaip didžiulis pašto langelį dydis, dizaineris adresas biblioteka, pašto persiuntimo parinktį esamą elektroninio pašto adresas abonementą ir saugiame tinkle. Jūs galite ieškoti ir naudojasi visas šias išmokas šį el. pašto paslaugų teikėjo svetainėje naršydami internete.

Tokiu būdu, savo asmeninį pasirinktinį laišką, kaip magija langelį, suteikia jums visą tirpalą ir kontroliuoti savo bendravimo priemonė.

Kurti suasmenintą pasirinktinį laiškus, tinkinti profesinės elektroninio pašto adresą ir asmens verslo korteles. Prašome patikrinti – geriausias ir paprasčiausias svetainė leidžia jums kurti dizaineris ir individualų el. pašto adresus pasaulyje.

Rašyti komentarą