Priimančioji Gator Kuponai

parašė , 2012-02-19 19:44

Informacijos HostGator buvo įsteigtas Brent Oxley 2002. Houston, Texas pagrindinė buveinė. Bendrovė tapo lydere rinkoje perpardavėjas ir priėmimo, per metus suteikiant ekologiškesnes sprendimus ir aukšto lygio klientų aptarnavimo. 200 kvalifikuotos ir kompetentingos darbuotojai dirba visą parą remti 2500000 domenų registruotų su bendrove. Jie siūlo programa, vadinama SiteStudio svetainė dizainerio padėti suprasti ir užbaigti procesą, svetainėje vystymosi pradedantiesiems. Švarus sprendimus, ir ekologinius web hosting pritraukė teigiamų atsiliepimų iš klientų visame pasaulyje. Kiekvienos pakuotės, jie parduoda remia 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.
Kainos vertės HostGator siūlo daugybę paslaugų Hostingas rinkoje lygiu konkurencinėmis palūkanų normomis. Bendrai suaugusiųjų web Hostingas planas, žinomas kaip “Hatchling” planas apima neribotu diske ir pralaidumo. Tai galima nominalia kaina apie $3,95. Jų perpardavėjas planus išlaidas nuo $24.95 iki $99,95 per mėnesį. Jų pasirinkto serverio planus svyruoja nuo $174.00 iki $374.00 per mėnesį. Tai apima laisvą pasiruošimo, duomenų bazės ir programinės įrangos paketus, pavyzdžiui, MySQL ir SpamAssasin beveik sumažinti nepageidaujamų laiškų aplanke Gauta. HostGator yra 130 % vėjas powered per jų atsinaujinančios energijos paskolos. Klientai yra motyvuoti partneris yra atsakingas energijos taupymo kompanija, kuri siūlo įvairių web hosting pasirinktys ekonomiškas sąnaudomis.

Reliablity Savo duomenų centras vadinamas “The Planet” įsikūręs, Dallas, Texas. Ji apima 35000 kvadratinių pėdų plotas ir didžiuotis aukštųjų technologijų aušinimo, saugos ir saugumo sistemų. Tai apima visiškai tinklinio sertifikuota Cisco tinklo featuring 10 stuburą teikėjai, DataTrax stebėjimo programinė įranga, skirta apsaugoti centrų infrastruktūros, ir kelis TXU elektros tinklų generuoti 4800 voltų už įėjimo galia. Priimančioji Gator, taip pat investavo į energijos sprendimus panaudoti arti savo namus vėjo energijos. Tai garantuoja kliento ramybė, kai jie galvoja apie patikimumą, energijos efektyvumo ir saugumo, susijusių su suaugusiųjų web hostingas serverių.

Valdymo skyde Priimančioji Gator pasinaudoja geriausias valdymo skyde (cPanel) pasaulyje. Pradedantiesiems bus lengva išmokti ir naršyti kaip jame yra daugiau nei 39 scenarijus, dešimtys pirmaujančių atviro kodo programas, ir flash filmai, trumpąją samouczków. Klientai galės sukurti el. pašto adresus, sub domenų, ir stebėti pralaidumą ir naudojama vieta. Pakuotės bus įtraukti Fantastico, kad yra pirmaujanti auto-installer cPanel serverių. Programinė įranga yra įrengtos 10000 turinio valdymo sistemų ir įrenginių, kad klientas gali įsisavinti į savo interneto erdvėje.

Klientų aptarnavimo Jų knowledgebase yra platus ir alsuoja naudinga informacija. Greitai reaguoti su asmeninį braižą nustatė priimančioji Gator be suaugusiųjų web hosting pasaulyje. Jie siūlo ištisus metus per pokalbių neprilygstamą klientų aptarnavimo, tarpusavio forumai, telefonas ir įvairių cPanel flash vaizdo samouczków.

Naudokite šį kuponas gauti 25 % nuolaida ir iš viso. “vipcustomers”

Rašyti komentarą