Paskolos jums

parašė , 2013-04-02 12:53

Daugumai firmų Jungtinėje Karalystėje, kad bėgtų efektyviai, pinigų cirkuliacija yra svarbi. Jei jūs neturite tinkamos pinigų cirkuliacijos, jūsų komercinė operacija paskolos jums ir kasdien bėgimas bus tikėtina paveikti. Tai yra aiškiai paskolos jums kažkas, kurio verslo savininkai norės išvengti.

Paskolos jumsNatūraliai banko kredito perviršis tikėtina bus dažniausiai panaudota priemonė aprūpinti pinigus kasdien verslą. Tačiau, kompanijoms, kurios negali atitikti jų banko paklausos, prekybinė grynųjų pinigų pažanga gali būti gyvybingu sprendimu. Daug firmų, kurios nesiruošia negarantuotoms ar gautoms banko paskoloms gali turėti naudos labai iš šio skolinimosi metodo.
Prekybinė grynųjų pinigų pažanga kreditas yra paskola, pateikta verslui, gautam prieš jo kreditą ar debetinius kortelės užmokesčius. Prekybinė kompanija aukštins paskolą į verslą, kuris bus panaudotas beveik kažkam, kurį jie mėgsta. Kad grąžintų paskolą, verslas paveda duoti sutartą procentinį dydį savo kredito ar debetinių kortelės užmokesčių prekybinei grynųjų pinigų pažangos kompanijai, kol visas kiekis nebuvo išvalytas. Šitie užmokesčiai yra padaryti tiesiogiai prekybinei kompanijai.

Apdirbdamas prekybinę grynųjų pinigų pažangą nėra jokio reikalavimo, kad aprūpintų papildomą saugumą T.Y. turtą ar materialųjį turtą, kas reiškia, kad procesas gali būti užbaigtas daug greitesnis negu labiau tradicinė paskola ar vertingas dalykas palaikytas kredito unija finansų susitarimas. Visas saugumas yra būsimuose mažmenininko kortelės kvituose. Dėl šios priežasties paskolos yra tinkamos Viešbučiams, Parduotuvėms, Garažams, Salonams, Restoranams, Gėlininkams, iš tikrųjų beveik bet kokiam verslui, kuris apdirba kortelių užmokesčius.

Kad ruoštųsi prekybinei grynųjų pinigų pažangai, verslas turi prekiauti bent jau 12 mėnesių. Verslas taip pat turi parodyti minimalų lygmenį apyvartos išsimokėtinai ar debetinių kortelių. Vieną kartą patikrintas ir kai tik paskolos jums verslas užbaigė ir perdavė kreditingumo patikrinimus, paskola bus apdirbta, ir pažangos vertė sutarta.

Kredito istoriją svarsto, bet tai nėra vienintelė sprendimo priemonė, ar paskolą suteiks, affordability tikėtina bus svarbesnis. Verslo paprašys aprūpinti verslo banko sąskaitos išrašus ir turėti parodyti stabilų tvirtinimą. Verslas gali kreiptis dėl paskolos iki 150 Č£ k su keliais apribojimais tam, kam jis gali būti panaudotas.

Taip, jei jūsų verslas priima kreditines korteles ir prekiavo metus ar daugiau, jūs tikėtina ruošitės prekybinei grynųjų pinigų pažangai. Prekiautojas įsigis jūsų būsimą kreditą ir debetuos kortelės kvitus, ir jūs galite gauti grynųjų pinigų injekciją į savo verslą per paskolos jums dienas. Jūsų atmokėjimas yra paimtas kaip procentinis dydis kiekio verslo, kurį jūs apdirbate ant savo kortelės sandorių. Padėtas tiesiog skolintojui užmoka, kai jūsų verslas yra užmokėtas.

Rašyti komentarą