Pasirinkus domeno vardus jūsų organizacijos

parašė , 2011-12-07 10:14

Tarkime, kad yra Generatoriniai svetainės užkarpa ‘s specialybės Pet elementų. Domeno pavadinimas turi būti barbsspecialtypetproducts.com?

Galbūt–bet ne viskas. Gauti tinkamą domeno vardo arba domeno vardų, gali atnešti daug daugiau lankytojų į savo svetainę.

Kodėl daug daugiau nei 1 domeno nustatyti?

1 domenas yra viskas, ko reikia, kad sukurti svetainę. Bet su daugiau domenų, nukreipti į jūsų interneto svetainę, jūs galite turėti šių papildomų teigiamų aspektų:

-Suderinti svetainės svetainės lankytojai, kurie savo domeno variantus formą nustatyti

-Gauti lankytojų, kad taip pat gali, bet kuriuo atveju eiti į savo protestą
-Panaudoti reklamos elektros energijos pagrindinis frazės domenų

Jūsų pagrindinis domeno pavadinimas

Jei įmanoma, naudoti savo verslo ar modelio pavadinimas į jūsų pagrindinį domeną. Žmonės bus turėti omenyje ir partnerių su jūsų įmone. Taip pat atsižvelgti į prilipę prie aspektus paimant jūsų pirminio domeno.

Domeno pavadinimo plėtinių

Jūsų pirminio domeno sustabdyti su .com, .web arba .biz, arba su tautos pirma plėtinį, pavyzdžiui, .ca ar. co.uk?

Jei jūsų svetainės tikslas yra vyrų ir moterų iš tam tikros vietos, atsižvelgdama regiono atskiras domenas gali remti:

-Interneto svetainės lankytojų bus pripažįsta teisingą toli, kad organizacijos a buvimas regione, pratęsimo. Todėl jie gali būti daug daugiau lengvai pirkti iš jūsų.

-Kai kurios tautos tam tikrų mokslinių tyrimų rezultatų būti interneto svetainėse su susijusia tautos atskiras domeno plėtinys, net jei svetainės tiesiog nėra vyko tame regione.

Kita vertus, jei jūs esate sutelkiant dėmesį į pasaulio auditoriją, šalies atskiras domeno galėtų dirbti protesto jums. Žmonės iš už jos ribų išplėtimo tautos gali būti žymiai mažiau linkę pirkti, jei įmonė, atrodo, galima užsienio į juos.

Jei norite kreiptis į savo tautos ir kitų tautų, taip pat asmenims, turite kiekvieną. Kas vieno domeno galėtų nedelsiant theidentical interneto svetainėje, su kiekvieną bendrą auditoriją, matau joms skirta domeno. Dėl regiono atskiras peržvalgos rezultatus, pagrindinis domeno turi būti vieta konkrečių 1.

Tikimybių yra, kad norite .com domeno anksčiau imtis. Jei naudojate .internet ar .biz versija, jums galimybę, atsižvelgdama, galimą interneto svetainės lankytojai, eikite į savo .com konkurencijos kaip pakaitalą. Būti tikri, naudoti visą domeno nustatyti visų reklaminėje medžiagoje sumažinti šią riziką.

Domeno nustatyti trukmė

Trumpa domeno yra lengviau prisiminti, ji daug mažesnė tikimybė yra neteisingai, ir tai bus greitai tiktų jūsų įmonės kortelės ir korespondencija.

Priešingai, jei trumpas nustatyti nebus stovėti savo įmonę, jis tikrai yra daug sunkiau žmonėms, kuriuos reikia turėti omenyje. Trumpas pavadinimus norite galbūt dabar galima imtis vistiek.

Jei jūsų verslo pavadinimas yra iki nors keletą frazių paprasta-rašybos, jis greičiausiai bus dirbti kaip domeno vardą. Išplėstas įmonės pavadinimas, gali būti mažiau sunku nei prisiminti žodžių derinys inicialai arba tiesiog vienas arba du žodžiai.

Antrinės domenų vardų

Antrinės nukreipti į jūsų interneto svetainę domenai on-line naudoti:

-Dėl asmenų, kurie natūra jūsų pagrindinis domeno pavadinimas neteisingai

-Žmonių, kurie tyrimo dėl prekių ar paslaugų internetu teikėjams

Spausdinimo ir rašybos versijos

Kaip daugelis metodai gali žmonių rašybos ir įveskite jūsų įmonės pavadinimas?

barbsspecialtypetproducts.com

Lietuviškai-specialybė-pet-goods.com

barbspecialtypetproducts.com

barbsspecialitypetproducts.com

barbsspecialitypetproducts.com

barbspecialtyproducts.com

barbspecialtyproduct.com

Brūkšneliai nėra pranešė, kad jūsų pagrindinį domeną. Kai kiti žmonės asmenų papasakoti apie savo interneto svetainę, jie gali praleisti brūkšnelius. Jie taip pat galėtų paniekos į juos.

Antrinės domenams brūkšnelius lengviau ilgą domenų eiti per. Kas vieną žodį išsiskiria, kai vyrai ir moterys pamatyti jūsų domeno. Vis dėlto, šių rūšių kaip pirkimo-raktažodžių-prekės-now.com kad kai kurie žmonės domenų žiūrėti su brūkšneliu rašomi srityse, ypač tuos, kurių daugiau kaip 1 brūkšnelį, kaip šlamštas-kaip.

Gauti domenus, atskirti žodžiai gali padėti kai kurie tyrimo varikliai, pripažįsta paieškos frazes. Su “Google”, nors, brūkšneliai tai padaryti, bet kokias pataisas.

Atsižvelgia į atsižvelgiant į visas šias versijas antrinės domenų vardus:

-Su ir Nr brūkšnelius

-Skirtingais būdais rašybos tikrinimo kai kurių frazių

-Daiktavardžio vienaskaitos ir daugiskaitos variantų kalbos daiktavardžiai

-Extensions su .com ir .internet kaip gražiai kaip tautos atskiras plėtinys prireikus

Asmenų tyrimų

Jei norite rasti svetainę, Time magazine, peržvalgos taip pat gali padaryti jį arba gali bandyti rinkti tekstą time.com. Jei pastarasis, gali atrasti savo savarankiškai ne kartą interneto svetainėje.

Šios rūšies paieškos įpročius apima bendro pobūdžio žodžiai taip pat. Seekingfor šunų apykaklės? Bandymas dogcollar.com, pavyzdžiui, ir jums gali būti nukreipta į dogidcollar.com. Ar norite dienos gyvybės draudimo planą? Kaip Lifeinsurance.com nukreipti į nmfn.com (ir northwesternmutualfinancialnetwork.com).

Nors gauti Raktažodis domeno vardai gali galbūt ne atkreipti daug interneto svetainės lankytojų, jų įdarbinimo yra strategija, galvoti apie.

Kaip naudoti daug daugiau nei vienam konkrečiam domeno

Nustatyti jūsų svetainę su jūsų pagrindinis domeno, ir naudoti šio domeno, korespondenciją ir su savo pirkėjais.

Antrinio lygio domenų savo svetainės naudodami URL persiuntimas (taip pat žinomas kaip domeno ekspedijavimo, domeno peradresuoti arba URL peradresavimo). Norėdami, kad antrinės domeno atrodo naršyklėje, naudoti domeno ribotos regos juostų. Galite nustatyti šias galimybes, kai galite prisijungti prie savo sąskaitos su savo domeno registratoriaus (jei jūsų registratoriui pateikia šiuos tirpalus).

Su sričių, kurios yra tik jūsų pagrindinį domeną versijas, galite manyti pridėta eismo tik iš atsižvelgdama nustatyti šių sričių. Su domenus, kurie sudaro raktinius žodžius ir frazes, galite gauti daug iš jų naudojant juos kontrolinis sąrašas svetainės, interneto kataloguose. Kai šių sričių rodyti mokslinių tyrimų rezultatus, vartotojams bus matyti raktinių frazių.

Kito veiksmo

Kai nuspręsite prieinama domenų, kuriuos norite, registracijos juos iš karto. Jie gali negali būti siūlomi rytoj.

Jei anksčiau neturite organizacijos pavadinimas, bus rasti jį mažiau sudėtinga rinkoje, jūsų įmonės internete, jei pasirinksite pagrindinis domeno ir organizacija pavadinimas viena su kita. Jei jūsų 1-asis pasirinkimas organizacijos pavadinimas veikia gražiai su bet prieinama domenai, mano organizacija nustatyti, kad jūs galite greitai pramonės turimų domenų su. Kai jūs jau gavo užregistruoti kad domeno pavadinimas ir jūsų įmonė, registruoti antrinės domenus ir juos naudoti.

Ar tikrai verta registravimas keletą domenų 1 svetainės?Tai priklauso nuo jūsų interneto svetainėje, tačiau versijas, kad jums negali registruotis bus galima konkurentų užsiregistruoti ir naudoti. Jei domenas yra naudinga konkurento, gali būti brangus jums. interdominios

Rašyti komentarą