Pakaitos SSL saugos, e-Commerce verslo

parašė , 2011-12-27 17:25

E-Commerce verslo, pakaitos SSL sertifikatas yra svarbus dėl savo neribotą funkcijos, kai naudojant daug sub-domenai svetainėje e-komercijos platformą. Pakaitos SSL sertifikatas yra patikimi ir tinkami saugumo sprendimas pagrindinėje svetainėje ir neribotas sub-apsaugos. Pakaitos SSL sertifikatas nebeužtikrina sub-visi, domenai su vienu skaitmeninį sertifikatą. Pakaitos SSL yra labai rekomenduojama ir plačiai patikimų šaltinių, kad gali generuoti žymiai sutaupyti laiko ir pinigų.

Pakaitos sertifikatas yra populiarus lengva valdyti. Ji yra labai tipiškas užduotis pirkti ir nustatyti keliolika SSL sertifikatai. Nustatantis klaidų kainuos jums laiko ir svetainėje prastovos išlaidų daug pinigų. Palyginti, visi, kad dirginti nereikės nerimauti apie tik vienas pakaitos sertifikatas
Valdyti tik vienas sertifikatas yra daug paprastesnis užduotis. Klaidų yra lengvai iki minimumo.

Pakaitos SSL sertifikatas yra vienas iš geriausių ir pagrįstų būdų užtikrinti vidutiniams ir stambiems sixe e-Commerce verslo. Dėl šios saugos parinkties pagerina jūsų interneto verslo klientų pasitikėjimą ir pasitikėjimas ir galiausiai tai bus padidinti interneto pardavimo konversijos.

Privalumai pakaitos SSL sertifikatas

Paprastumas: Su pakaitos SSL sertifikatas, galite tiesiog pirkti ir naudoti vienas sertifikatas užtikrinti jūsų pagrindinį domeną ir neribotas sub-domenai.

Kaina: Nors jie gali būti brangiau, palyginti su vieną reguliariai sertifikatą, jie gali būti verta pinigų jei reikia apsaugoti du ar tris sub-domenai. Nors dauguma pakaitos SSL sertifikatai bus tik apsaugoti sub-domenai priegloba serveryje, keletą sertifikatas bus jokiõs neribotos priimančiosios sertifikatą, kaip tik pirkti vieną Pigūs pakaitos SSL sertifikatas, gali būti naudojant daug serveriuose.

Lengva valdyti: Įgyvendinimo dvidešimt individualių pažymėjimų galėtų būti nelengvas uždavinys. Be to, nepamirškite, atminkite, jūs turi padaryti viską dar kartą, kai atėjo laikas atnaujinti sertifikatus. Pakaitos sertifikatas padeda greitai dirbti atnaujinimo.

Apie bendrovės:

SSLMatrix.com – pasaulio patikimų SSL sertifikatas, GeoTrust, RapidSSL ir Thawte perpardavėjui. SSLMatrix įgyja teisę parduoti sertifikatą kaip pakaitos SSL, Thawte SSL123, QuickSSL priemokos, Webserver SSL, RapidSSL sertifikatą ir t. t. Visi šio SSL sertifikatas mažiausia kaina pramonėje. Visi taip, jūs galite rasti Pigūs SSL sertifikato SSLMatrix.com

Rašyti komentarą