Padidinti iki reklamos pardavimo su DISH Network

parašė , 2012-02-11 16:05

Jei norite padidinti iki reklamos pardavimo, tada jūs turi žingsnis į LĖKŠTELĘ TV srityse. DISH Network siūlo portfelį, kompetentinga, patrauklus ir atskaitinga reklamos tirpalų užsakomą. Jūs būsite nustebinti žinoti, kad visoje kas DMA DISH Network pasiekė daugiau kaip 14 milijonų namus visoje šalyje. DISH Network – yra geriausias palydovinės TV JAV suteikia komercinės stažuočių visoje šimtai kabelinės televizijos tinklų padaryti naudojant tikslinių grupių žiniasklaidos. Be to PATIEKALAS tinklo žiniasklaidos pardavimo taip pat Skleiskite savo žinią aukšto profilio gyvų sporto ir priemokos įvykių be jokių didelių sąnaudų įrašą.
Taigi, jei jūs ieškote daugiau nei į: 30, galite “kablys” jūsų tiksliniai kliento kvalifikuotoms DISH Network žiniasklaidos tvarkaraštį. LĖKŠTELĘ tinklo interaktyviosios televizijos (iTV) numato gilesnį ώenklo patirtimi ir “užsikabinęs” vartotojas gali paversti užsiima vartotojų.

Nepriklausomai nuo savo reklamos tikslus, DISH Network pristato suteikia puikus sprendimas jums. Ir kas tirpalo PATIEKALAS tinklo TV remia didžiausia STB žiūrovų. 5 milijonų STB PATIEKALAS TV suteikti jums atskaitomybę, kurio negalima įsigyti tradicinės televizijos arenoje.

Galite pagerinti jūsų daugiakultūrėje TV reklamos per DISH tarptautinės reklamos pardavimo jei bandote išplėsti į daugiakultūrėje rinkos mums. Iš PATIEKALAS tinklo tarptautinės galite gauti nacionalinių pozicijos 20 tarptautinių tinklų, auga kiekvieną dieną. Taip pat galite gauti vidutinė namų ūkio pajamų, daugiau nei $82,500 yra žymiai didesnė už nacionalinį vidurkį. Su PATIEKALAS TV reklamos pardavimo, taip pat galėsite pasiekti daugiakultūrėje JAV gyventojų per populiarus programavimo nuo namo. LĖKŠTELĘ tinklo palydovinė televizija pasiekė Azijos, Pietų Azijos ir Rusijos gyventojų nuo 63 % iki 200 % nuo 1990 m. iki 2000 m. augimo normos. Išimtinės PATIEKALAS TV tinklai ne platinami bet kur kitur JAV.

Labiausiai ekonomiškas ir veiksmingas būdas pasiekti daugiakultūrėje rinkos mums yra per vieną terpės platforma. LĖKŠTELĘ tinklo tarptautinės yra vienintelis sprendimas tikslinių skyrių turtingiausių Jungtinių Amerikos Valstijų gyventojų per vieną platformą. Bakstelėkite į šį gyvybinga vartotojų rinkos, JAV dabar ir eksponentiškai augti savo verslą su DISH Network.

LĖKŠTELĘ sankaupos tarptautinės tinklą sudaro 1 Arabų tinklas, 5 Kinijos tinklų, 2 Rusijos tinklai ir 11 Pietų Azijos tinklų. 5 Kinijos PATIEKALAS tinklo TV tinklus įtraukti ET Kinijos, ET dramos, ET pasauliniu, ET Naujienos ir Yoyo TV. 2 Rusijos tinklų PATIEKALAS tinklo TV sudaro HTB Amerikos ir IHTEP. Ir PATIEKALAS TV 11 Pietų Azijos tinklus įtraukti Aapka spalvas, Aaj Tak, B4u filmai, antraštes šiandien, Sony, nustatyti Max, Ntv, TV Azijoje, Z sporto, Star vieną ir Star plius.

Taigi su DISH Network galima padidinti savo investicijų grąžą. Eiti į LĖKŠTELĘ tinklo žiniasklaidos pardavimo be antrojo minties ir įtraukti į savo reklamos pardavimų. Įdėti savo tikėjimą DISH Network ir suteikti naują impulsą savo verslo veiksmingiausiu būdu.

DISH Network siūlo portfelį, kompetentinga, patrauklus ir atskaitinga reklamos tirpalų užsakomą. Taigi jei norite padidinti iki savo verslo, jums turi pasirinkti PATIEKALAS tinklo žiniasklaidos pardavimo.

Rašyti komentarą