Nuolydis atgal orai

parašė , 2013-01-05 13:47

Žiniasklaida yra užtvindyta Nugara Į Mokyklines tendencijas ir patarimus ant paskutinių madų, naujausių prietaisų, ir vėsiausių vietų apsipirkti. Bet atrodo, niekas nesiūlo jų mintis ant Nugaros į Mokyklinius oro patarimus.

Dabar, jūs galite norėti žinoti, koks oras turi bendro su grįžimu orai Vilniuje. Ir jūs galėtumėte tik būti nustebintas sužinoti, kad atsakymas yra, ganėtinai truputį.

Dehidracija: Įtemptas sportas, kaip futbolas ir futbolas, yra dažnai fiziškai reiklus vaikams… ypač po ilgos atpalaiduojančios vasaros be daug fizinės veiklos. Pagal gegužę Klinika, vaikai kovoja su intensyviu pratimu karštame, drėgname ore net daugiau, negu suaugę. Iš tikrųjų, duomenys nuo Kovos su ligomis ir Prevencijos Centrų atskleidžia, kad su 3 469 vaikais elgėsi skubiosios pagalbos skyriuose nuo 2001-2009 susijusioms su karščiu ligoms, išlaikytoms, dalyvaudami sporte ar pramogų veikloje.

Patarimas: Nusiųskite vieną ar du užšaldytus butelius vandens orai Vilniuje su jūsų vaiku. Tuo laiku praktikos ritiniai aplink, vanduo bus paruoštas gerti, drąsindamas jūsų vaiką pasilikti hidratuotas anksčiau, per arba po praktikos.

Galvos skausmai: nesenas studijavimas, užbaigtas Vaikų Pasigailėjimo Ligoninių ir Klinikų, identifikavo nuostabų ryšį tarp vaikų galvos skausmų ir atšiauraus oro. Specialiai, studijavimas parodė, kad 59 % vaikų tikėtina patirs galvos skausmo simptomus per lietų ar sniegą prieš 22 %, patiriančius panašius simptomus, kai nebuvo jokio nusėdimo prognozėje. Ši ta pati struktūra laikėsi teisingas per sustiprintos drėgmės laikus.

Patarimas: būkite informuotas apie artėjančius oro priekius, kad jūs galėtumėte proaktyviai valdyti savo vaiko galvos skausmą anksčiau, negu jis baigsis prarastas dienas mokykloje.

Pažemintas Matomumas: Kai bjaurus oras – kaip rūkas, lietus ar sniegas – streikai, vairuotojai dažnai daugiau turi sunkumų matyti pėsčiuosius. Vaikai, einantys orai ar į jų autobusų stotelę, gali taip pat atkreipti mažiau dėmesio, kadangi jie apsaugo save po skėčiu ar juda skubiai jų maršruto link.

Patarimas: Kalbėkite su savo vaikais apie buvimą papildomas atsargus ėjimas orai Vilniuje ar į jų autobusų stotelę, kai nepalankus oras muša.

Ekstremali Temperatūra: Kai termometro raketos ar pasvarai, vaikai yra dažnai nepasiruošę ekstremaliai temperatūrai, ypač jei jie nėra apsirengę tinkamai.

Patarimas: Kai temperatūra kyla, išrinkite lengvasvorius, laisvai tikdami drabužius lengvos spalvos, greta sunscreen, kad apsaugotumėte orai Utenoje. Kai temperatūra krinta, išrinkite neperpučiamą ir neperšlampamą švarką greta skrybėlės, batų ir vilnos apsirengimo, kad sulaikytumėte jūsų vaiką šiltą.

Rašyti komentarą