Naudoti visiškai laisvai Hosted dienoraštyje svetainę, kad gauti pradėjo su dienoraščių

parašė , 2012-03-05 21:35

Nemokamai hosted dienoraščių gali būti puikus, jei esate naujokas veikia dienoraščio ir nori suprasti, ką blogų yra apie. Jie yra būdas jums įsigyti kai kurie darbo patirtis ir inios veikia dienoraščio. Šio tipo tinklas galėtų būti visi jūs kada nors reikės jūsų veikia dienoraščio pastangas kaip yra kai kurie gana well-liked dienoraščiai, kad yra nemokamai vyko.

Tai yra mažiausiai sudėtingas dienoraščiai pradėti. Galite gauti vieną nustatyti ir veikti greitai dėl interneto sprendimai kaip Blogger.com ar WordPress.com. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai patikrinti ir paslaugų svetainėje, Užsiregistruokite sąskaitą, ir tada laikytis kai kurių pagrindinius nurodymus gauti naują weblog veikia ir buvimo žiniatinklyje. Naujas tinklas greičiausiai pradžios žymiai mažiau nei 10 iki dvidešimt minučių
Įgyti gali dienoraštis yra greitas ir lengvas… bet ne automatiškai dažnai labai geriausias variantas.

Šio tipo dienoraščio svetainės yra sukurta ir vyko į interneto veikia paslaugų dienoraštį domeno ir interneto srityje. Jūs turite vienodas naudingas išteklių lokatoriumi (URL), kurie bus susideda iš savo dienoraščio tapatybę, ir taip pat tapatybę ir interneto dienoraščių paslaugų teikėjo. Ši forma URL yra ne iš viršaus, vardinė lygio domeno (ALD) tiesiog nes jūsų dienoraščio svetainės yra faktiškai subdomenas nemokama priimančiosios tarnybos domeno. Pavyzdžiui, vietoj, ALD kaip myblogname.com, jūs turite kai kurių dalykas panašus myblogname.thenameofthefreehost.com kaip URL.

ALD yra paprastai geriau nei subdomenas URL, nes jie įtraukti įspūdį, profesionalumas, patikimumas ir rimtumą. Laimei, paprastai turėsite pasirinkti naudojant a ALD su visiškai nemokamo hostingo. Jūs beveik neabejotinai turi išmokėti mokėjimą už šią privilegiją turėti savo atskirų išimtinę domeno pavadinimą, kuris iš tiesų rodo jūsų svetainė nėra visiškai nemokamai po visiems.

Beveik neabejotinai didžiausia krašto yra kaina, Hostingas, jis tikrai yra nemokamai! Jums žodžių gauti jaudina atrasti tinkamą žiniatinklio priimančioji arba turintis sumokėti reguliariai kas mėnesį ar kasmet, interneto paslaugų mokestis. Papildomas masyvi pranašumas yra tai, kad jie yra tikrai paprasta nustatyti. Viską, ką jums reikia padaryti yra kai kurie interneto gaires, kurios paprastai siūlomos rinkinio ekranus su užpildymo-All-in-į-tuščia veislių vadovautis, ir visi yra nustatyti jums.

Su šiuos dienoraščius, nereikia nerimauti apie palaikymo platforma (kuris yra visų kodą ir programavimo gizmos, kad dirbti taškų) naujausia save. Šis darbas bus padaryta automatiškai už jus, ir vairavimo scenos priimančioji nemokamai.

Mano požiūriu, nemokamai dienoraštis yra labai geras būdas gauti pradėjo į veikia dienoraščio. Jis gali būti geras sąvoka pradėti dienoraštį ir naudoti jį sužinoti Tajniki, veikia dienoraščio. Net jei taip, jei norite, kad labai pirmos klasės specialistų darbo, tada jums reikia mokėti už jūsų interneto paslaugų, įdiegti a veikia dienoraštį platforma Norėčiau WordPress elektros energijos dienoraščio svetainę, ir turėti savo pasirinktą domeno pavadinimas, registruotos už savo dienoraštį svetainės. Hostingas dienoraštis

Rašyti komentarą