Naudoti virtualių serverių kaip serveriai

parašė , 2012-02-24 20:30

Dabar, kad įmonė turi rasti ideali interneto prieglobos paslauga kandidatas, tai laikas nuspręsti, kokio tipo serverį geriausiai atitinka jų verslo internete svetainėje poreikius. Yra trys pagrindiniai variantai pasirinkti įskaitant This server, bendrų serverio ir VPS, taip pat žinomas kaip virtual server.

Pagal apibrėžimą, serveris yra tiesiog konkrečių kompiuterio, tiesiogiai prijungtas prie interneto, visame pasaulyje, kad turi visus failus ir katalogus, naudojamas sukurti svetainę. Ji turi galimybę pateikti įvesties ir išvesties, ir bendrauti su prisijungusių vartotojų visame internete. Naudojant jos centrinio procesoriaus, atminties ir kietojo disko, jis veikia 24/7 valdymo konkrečios teritorijos.
Serveriai yra brangūs

Web Hosting Sklypai gali suteikti privataus serverio, kuriame yra visiškai skirta visus skaičiavimo poreikius veikti around-the-clock svetainėje. Paprastai tai siūlo spartos perdavimo tarifus, net kai daug daug vartotojų prisijungę prie svetainės tuo pačiu metu. Tai vis dėlto yra pats brangiausias iš trijų pasirinkčių.

Shared Hosting akcijų problemų

Dažniausiai, mažiausiai brangus, pasirinkti, ar svetainės serverių yra bendrai priėmimo planą. Naudojant vieną serverį, daug skirtingų svetainių, visi pasidalinti pačią skaičiavimo gebėjimus valdyti visas įvairias svetaines vienu metu. Ši pasirinktis smarkiai sumažina bendrą mėnesio išlaikyti vieną svetainę, nors ji turi savo trūkumus.

Todėl skirtingose vietose pasidalinti pačiomis RAM, turėtų vieną ar daugiau svetainių, dalintis tame pačiame serveryje, visi turi didelės apimties, eismo, ji gali sulėtinti visus likusius svetainių įvesties ir išvesties į nuskaitymo. Be to, turėtų vieną svetainę veiksmus, sukelti avariją serveryje; ji paveikia visas svetaines visiškai. Bendrai priegloba pasirinktį taip pat palieka neužtikrintas tarp svetainių serverio, ir nėra geras pasirinkimas, jeigu žinote, kad jūsų svetainė turės nuolat didelis eismas.

VPS naudą

Paskutinis pasirinkimas, Virtualus privatus serveris arba VPS, yra naujausias svetainėje serverio per įmonės hosting tipą. Ji veikia sistema kažkur tarpusavio dalijimosi serverio ir naudojant specialų vieno. Jo mėnesinis savikaina yra šiek tiek daugiau nei priėmimo, tačiau žymiai mažiau kaip pasirinkto serverio sąskaita.

VPS sąvoka statyti daug virtualių serverių viduje kompiuteryje sukurti keli virtualus skaidiniai, tarp jų visų. Šių naujų virtualių skaidiniai yra iš esmės skiriasi virtualaus serverio su unikalią tapatybę, taip pat savo atskirų operacinę sistemą. Ji nustato ribas ir ribas dėl kiekvieno pasiskirstymo, ne leidžiant vieną ar daugiau svetainių su derliaus CPU ir RAM iš kitų kaimyninių svetainių į sandėlį didelės sumos.

Kitos VPS yra kad turėtų bet svetainėje, egzistuojantys serverio katastrofos savo operacinę sistemą, ji neturi įtakos kitų svetainių. Ji taip pat suteikia galimybę, kad dėl ypatingų svetainės webmaster iš karto perkrauti savo operacinę sistemą, kad svetainę internete.

Suprasti kiekvieną svetainę serverio pasirinktis išlaidas ir naudą bus pateikti pakankamai informacijos siekiant apsvarstyti biudžetą. Profesionalus web hostingas teikėjai gali padėti nuspręsti, kurios serverio geriausiai jų poreikius, ypač į svetainę bendrovė.

Anchor.com yra pilno aptarnavimo Hostingas teikėjas siūlo serveriai, bendrai Hostingas ir virtualių privačių serverių, bet kurios bendrovės interneto svetainėje reikalavimų. Anchor.com.au siūlo 24/7 klientų aptarnavimo ir parama, kartu su žiniatinklio laikymo valdymo skyde.

Rašyti komentarą