Mums reikia, kad pasirinkto serverio?

parašė , 2011-11-22 16:03

Kas yra pasirinkto serverio?

Paprasta apibrėžimą, pasirinkto serverio pavaduojančius tik vieno kliento serveryje. Palyginkite tai bendrų serverio tais atvejais, kai gali būti šimtus svetainių, vieną serveryje ir galite iš karto pradėti pamatyti naudą, turinti pasirinkto serverio. Nors pasirinkto serverio yra tik vienas klientas, tai nebūtinai reiškia, kad jūs turite tik vieną svetainę. Iš tiesų, dėl didelių kompanijų kai yra keli skyriai, dažnai yra daugiau sąnaudų veiksmingai surengti keletą sričių on this server, nei tai yra priimančiosios kiekvieną iš atskirų bendrai serveryje.
Kai jums pasirinkti pasirinkto serverio?

Paprastai serveriai naudojami didesnių bendrovių, su didelių internete. Jie gali viršyti jų pajėgumų bendrai serveryje ir daugiau techninių reikalavimų savo svetainėje, kad negali būti patalpintos bendrai serveryje. Jei jūs ieškote serveriai variantų tada tai tikriausiai todėl jūs turite tinklalapį, didelės talpos. Taip pat galite tinkinti tam tikrų aspektų Hostingas serveryje. Labiausiai bendrai serverių neleisti tam tinkinimo Taigi jei tai yra svarbu jūsų verslui skirtos serveris, kuriame gali būti tik kita alternatyva. Kas neleidžia dauguma bendrovių įvertinusi skirti serverių, kad jie paprastai daug brangesnis. Tai kodėl paprastai tik didesnių įmonės padaryti juos naudoti. Nors jums gali būti pradėtas iš Hostingas jūsų svetainėje bendra serveryje, galite gauti iki taško, kur jūsų verslo išaugo pakankamai ir pasirinkto serverio pradeda daugiau prasmės.

Kokios naudos pasirinkto serverio?

Yra daug naudos, turintys pasirinkto serverio. Dažnai, kai jūs pasveriami palyginti su didesnių sąnaudų, jie vis dar daro įtikinančių argumentų. Didelis privalumas pasirinkto serverio yra didesnio saugumo serveryje. Nes jūsų verslas yra tik kliento serveryje, jei esate budrios apsaugos sistemų ir antivirusinės programinės įrangos, tai labai sumažina infekcijos pavojų. Palyginkite tai bendrų serverio. Jūs galite būti darbštus apie apsaugoti savo svetainę, bet kažkas tame pačiame serveryje gali būti. Tai reiškia, kad jie galėtų sumažėti auka virusas ar šnipinėjimo programa, kuri gali tada turėti netyčia įtakos jūsų svetainėje, taip pat tik todėl, kad jis yra tame pačiame serveryje. Su serveris, visiškai pašalinti šį vyksta rizikos. Apskritai, jūs turite daug saugesnį hosting platformos.

Antroji išmoka yra tinkinimo apie pasirinkto serverio lygis. Dažnai, technologija, kurią galite naudoti bendrai naudojamą serveryje yra ribotas, nes ji turi atitikti bendrai naudojamą sąsają. Tačiau, on this server, jums laisvės ir lankstumo jūsų svetainėje naudojant nepriklausomai nuo technologijos ir scenarijus geriausiai jums nustatyti. Tai reiškia, kad jei esate techninių žinių, galite eiti į daug detalių ant nugaros pabaigos svetainėje ir įtraukti nepriklausomai nuo technologijos dirba jums.

Dažnai su serveriai, jūs gaunate didesnę klientų aptarnavimo iš savo paslaugų teikėju. Galite prieiti prie savo techninę patirtį, kad galėtumėte šalinti triktį, kai jūs turite problemų su jūsų svetainėje. Nes esate daugiau vertingų kliento, priegloba teikėjai paprastai einu į mylią, įsitikinkite, kad jie yra patenkinti savo poreikius.

Kitas privalumas, kad pasirinkto serverio yra stabilumo. Su serveris, jūs turite daug labiau kontroliuoti kas yra apdorotas serveryje. Tokiu būdu galite užtikrinti, kad didžiausias veiksnumo jūsų svetainėje. Serveris, jūsų svetainė bus nepaveiktas kitose interneto svetainėse ar priegloba klientų. Galite kontroliuoti, kas scenarijus ir procesus, galite paleisti užtikrinti, kad svetainė veiktų optimaliai. Bendrai serveryje, jūsų veiksnumo dažnai gali turėti įtakos dalykų, kurie yra jūsų valios. Su pasirinkto serverio, jums nereikia nerimauti apie tai.

Interneto Hostings į viršų interneto pavaduojančius yra didelis komanda patyrusiems meistrams, interneto vartotojai, svetainės savininkai ir įmonės vadovai čia padėti jums – webmasterzy ateities su visais jūsų svetainėje, hosting poreikius. Mes peržiūrėti kompanijų, tokių kaip bluehost ir fatcow.

Rašyti komentarą