Medicinos taikymo terminio vaizdo

parašė , 2011-11-28 22:54

Bet koks objektas arba masė, įskaitant mūsų kūno, skleidžia rūšies infraraudonųjų spindulių ir padidinti jos dalį su įvairių aplinkinių temperatūrų. Dabar į kūno, terminio vaizdo perdavimo technologija naudojama, kurios yra thermographic programa, kuri padeda infraraudonųjų spindulių paversti matomos šviesos rodyti rūšies. Tai iš tiesų leidžia vieną skirtingų objektus su įvairių spalvų kodus, kurie priklauso skirtingiems temperatūros nuokrypis.

Geriausia apie terminio infraraudonųjų spindulių vaizdo yra, kad jis nustatė jo taikymą įvairiose srityse kaip gaisro gesinimo, priežiūros, karinių ir elektronikos. Nepaisant to, infraraudonųjų spindulių vaizdo nustatė konsoliduotą vieta medicinos diagnostikos Karalystė.
Terminio vaizdo – medicinos taikymo

Turėtumėte žinoti, kad thermography buvo naudojamas srityje medicinos pastaruosius kelis dešimtmečius ir laiko ir vėl įrodyta, jos veiksmingumą ir saugą. Galima pasakyti, kad buvo įrodyta, infraraudonųjų spindulių kamera turi būti jautri diagnostikos įrankis, naudojamas daugybė eksperimentiniai ir klinikiniai situacijų.

Infraraudonųjų spindulių vaizdus pasirodė esąs veiksmingas ir sėkmingai komplikacijų, pavyzdžiui, nervų sistemos sutrikimų, skausmas sindromų, minkštųjų audinių traumų, krūties vėžys, artritas ir t. t. Tai yra nurodyta neinvaziniai technika, kad averts spinduliuotės ar kitų kenksmingų elementų tipus.

Yra daug tyrimų, kurie atliekami medicinos srities, kurie reikalauja terminio infraraudonųjų spindulių vaizdo. Čia, bet koks nukrypimas nuo normalios temperatūros yra yra tinkamai pažymėti. Nuokrypiai tipai yra paprastai susiję su patologinių reiškinius, kad padėti įtakos neinvaziniai tyrimo.

Terminio vaizdo kameros yra geriausia naudoti studijuoti bet kokios rūšies pageidaujamą klinikinio diagnozavimo temperatūros odos. Todėl, naudojant terminio vaizdo daug dalykų, gali būti diagnozuojama studijuoti įvairių fizinių problemų.

Rašyti komentarą