Mažųjų ir vidutinių įmonių, pasirinkdama valdomas konferencijų paslaugas

parašė , 2012-04-04 16:26

Indijos ekonomika palaiko daugybę mažų ir vidutinių įmonių (SMB), aktyviai gamybos ir paslaugų srityse. Šių SMBs visada stengiuosi integruoti atitinkamas technologijas, kurios gali padėti savo funkcijas, sklandžiai. Šiuo atžvilgiu jie remiasi naujausios interneto ir garso konferencijų sprendimai optimizuoti bendrauja su verslo partneriais. Tokie sprendimai yra pristatomi į juos įmonių valdomas taip pat nevaldomų skambinimo paslaugas teikiantys. Kadangi Indijos rinkoje ir jos sudedamosios bendrovių yra procesą, pakeitus jų ryšių platformos prisitaikyti prie garso konferencijų paslaugas, jie paprastai pasirinkti valdomas variantus.
Priežastys yra įvairios, pasirinkdami valdomas garso conf pokalbių paslaugas iš geros reputacijos įmonių nes yra patikima ir pateikti visą vertę už pinigus į kokybės patirtį. Žinoma, bendrovės gali samdyti profesionalų tik verslo konferencija sistemas, nors ji gerokai padidės pridėtinės išlaidos. Be to, dauguma bendrovių turi nuosavybės sprendimų, kurie geriausiai eksploatavimą teikiamos paslaugos, nes išsinuomojamų įmonės in-house profesines žinias gali pasirodyti esąs nepakankamas. Tačiau, jei bendrovė nusprendžia remtis instrukcijų vadovėlius ir vadovus, jie netgi gali baigtis fumbling atlikdamos paprasčiausias verslo konferencija užduotis. Taigi, teikiamos paslaugos yra geriausias, mokymo ir skambučio klientų aptarnavimo.

Dėl sparčiai auganti Indijos SMB, conf skambinti paslaugų greičiausiai naudojami parą. Todėl ji reikalauja kvalifikuotoms personalo užduotis užtikrinti, kad inter ir vidaus biuro ryšių procesų lieka supaprastintas. Bendrovės būtų atsakinga už nuomą ir mokymo personalo ir įsitikinkite, kad jo įgūdžiai yra iki datos su konferencijų lauko nuolat besikeičiančios pokyčius. Užuot vyksta kad sunkų procesą, bendrovės užsako šį reikalavimą paslaugų teikėjui, kuris bus Komisijos vienas jo ekspertas kliento įrenginyje (terminale). Tai bus nuolat HR išlaidas iki minimumo ir taip pat įsitikinkite, kad bendrovė turi geriausią paramą teisę jos patalpose tarnyba. Atsižvelgdama eksperto svetainėje leis paslaugų teikėjas rūpintis technines problemas, taip pat sąveikos klausimus.

Vaizdo ir garso konferencijų paslaugas būtų atliekami per sudėtingų ryšių įranga. Pasinaudojusi valdomas garso ir vaizdo konferencijų tarnybos, bendrovių būtų atleisti nuo toliau taikyti ar atnaujinti, įrangos, kaip ji taps pati paslaugų teikėjas atsako.

Misijos ypatingos svarbos ryšių, visi Indijos mažų ir vidutinių verslo vienetai priklauso kokybės verslo konferencija paslaugų teikėjų kurios teikiamos paslaugos gali būti brangus iš pradžių. Tačiau, palyginti su pasinaudojusi nevaldomų paslaugų patirtas išlaidas, tokių organizacijų ataskaitą net didesnes išlaidas, nes HR, kontaktinio tinklo ir sistemos priežiūros išlaidos yra gana Muskularny. Tai kodėl dauguma SMBs pasinaudoti visiškai valdo paslaugų ir pasirinkti paslaugos teikėjas, kuris gali remti įmonių klasės ryšių platformos.

Ženklo kvitas yra yra patyrę rašytojas, turintys daugiau nei 10 metų patirtį raštu straipsnių įvairiomis temomis, pavyzdžiui, garso konferencijų, garso konferencijų paslaugas ir t. t.

Rašyti komentarą