Laisvas Mobilieji telefonai naujovinimas: kaip jūs žinote, jei jūs gaunate geriausią pasiūlymą?

parašė , 2012-11-20 14:47

Mobilieji telefonai naujovinimas yra lengvas padaryti – jei jūs žinote kur ir kaip padaryti tai.

Mobilieji telefonai naujovinimas” yra, kur egzistuojantis tinklo klientas (eg T-Mobile, Vodafone, Apelsinas, O2, 3G, Mergelė ir taip toliau), kas buvo su tuo tinklu apytiksliai 1 metus nuo jų paskutinio Mobilieji telefonai gavimo, gauna naują mobilaus ryšio telefoną nuo tinklo už laisvą, ar pigią kainą su nuolaida, vietoj susitarimo pasilikti su tuo tinklu dar 12 mėnesių, po 12 mėnesių kontrakto sutartimi. Klientas laiko jų egzistuojantį Mobilieji telefonai skaičių, ir lieka su tuo pačiu tinklu. Tai pavadina “Mobilieji telefonai naujovinimu” – dažnai tai yra laisvas Mobilieji telefonai naujovinimas!

Kad gautumėte geriausią pasiūlymą laisvam ar pigiam Mobilieji telefonai naujovinimui, jūs turite suprasti tai. Mobilieji telefonai tinklai moka Mobilieji telefonai dileriui daugiau už naują klientą (naujas Mobilieji telefonai kontraktas), negu jie daro Mobilieji telefonai naujovinimo klientui. Ši nelyginė situacija buvo tas pats daugelį metų. Vieninteliam tinklui atrodo, kuris užmoka Mobilieji telefonai dileriams beveik tiek daug už naujovinimo klientą o dėl naujo laisvo Mobilieji telefonai kliento yra Treji metai (taip pat žinomas kaip 3 ar 3G). Atrodo, kiti Mobilieji telefonai tinklai tiesiog nevertina savo egzistuojančių klientų tiek daug!

Šios situacijos beprotiškumas yra, kad ji drąsina jus būti neištikimas jūsų einamajam tinklui.

Kas daro tai reiškia jums? Kaip jūs galite gauti geriausią pasiūlymą nuo visa to žinojimo, tokiu būdu jūs galite gauti laisvą mobilieji telefonai naujovinimą IR gauti kitą pašalpą? Skaitytas toliau…

Kiekis, kurį Mobilieji telefonai dileris gali duoti jums priklausys nuo to, kiek pinigų jis daro. Jei jis privers daugiau pinigų iš ‘naujo’ Mobilieji telefonai sudaryti klientą negu dėl naujovinimo kliento, tai jis sugebės duoti ‘naujam’ Mobilieji telefonai kontrakto klientui didesnę nuolaidą ar laisvą mobilaus ryšio telefoną ar galbūt daugiau!

Dabar, jūs žinojote, kad, užuot patobulinęs jūsų telefoną ant to paties tinklo (kur jūs turbūt nepasieksite toks labai ar laisvas mobilaus ryšio telefonas ir taip toliau), jūs galite perjungti į NAUJĄ ir skirtingą tinklą IR sulaikyti savo egzistuojantį Mobilieji telefonai skaičių? Tai teisinga.

Dabar, žinojimas, kad jūs galite sulaikyti savo Mobilieji telefonai skaičių, ir kad jūs galite paprastai gauti geresnį reikalą kaip ‘naujas’ klientas ant kito tinklo, ką jūs ketinate padaryti?

Jūs galite tiesiog tapti ‘nauju’ klientu ant skirtingo tinklo…, šis naujas tinklas tada elgiasi su jumis kaip su nauju klientu, biuro baldai duoda jums visiems laisvus Mobilieji telefonai bonusus ir dovanas ir taip toliau, IR jūs laikote savo Mobilieji telefonai skaičių!

Rašyti komentarą