NT Vilnius

parašė , 2018-11-23 16:12

Nekilnojamas turtas Vilniaus miesteJeigu dar nežinote, kodėl labiau geidžiamas yra nekilnojamas turtas Vilniaus mieste naujos statybos daugiabučiuose negu senuose blokiniuose, pateikiame jums keletą atsakymų.

Paslankus ir patrauklus pertvarų išdėstymas

Ar tai būtų naujų statybų projektas Pašilaičiuose, ar kažkurie kiti pastaraisiais metais pastatyti nauji daugiabučiai, visais atvejais jūs nebe susidursite su senosiomis nepaslankiomis pertvarų sistemomis. Seniau pastatyti blokiniai daugiabučiai, namai – tai tokie namai, kuriuose betono sienos, didžiulės pertvaros laiko perdangas, todėl negalima keisti kambarių konstrukcijos. Šiuolaikiniuose daugiabučiuose yra sukuriamos didelės erdvės, kurios išnaudojamos protingai, siekiant suteikti jaukumą ir patogumą. Virtuvė, sujungta su svetaine – tai dabar jau klasikiniu sprendimu tapęs pasirinkimas, kuomet užuot paskirsčius primygtinai erdvę, ją galima naudoti taip, kaip kam patogiau. Atsisakoma koridorių, kurie pareikalauja daug vietos ir visiškai nėra naudingi. Tai rasite tik naujos statybos daugiabučiuose, nes senos statybos daugiabučiuose viskas yra padaryta kitaip.

Daugiau šviesos ir langų

Šiuolaikinė architektūra jau žino, kad mūsų kraštuose žmonėms itin trūksta šviesos, todėl dabartiniai namai statomi su daugiau langų, su vitrininiais pasirinkimais, šviesiais ir erdviais balkonais, mansardomis, stiklinėmis svetainės sienomis ir pan. Nieko panašaus negalėtumėte įsirengti senos statybos daugiabutyje, nes tai jau būtų laikoma visiška pastato rekonstrukcija.

Galima užsisakyti, kad įrengtų, kaip norite

Kitas privalumas, kodėl verta iškart pirkti naujos statybos daugiabučius – tai galimybė iškart užsisakyti, kad jums viskas būtų įrengta taip, kaip jūs pageidaujate. Projekto statytojai ir vystytojai patys gali samdyti interjero dizainerius, kurie padarys tokią vidaus apdailą, kokios jūs pageidausite.

Galimas autonominis šildymas

Kas labiausiai erzina senuose daugiabučiuose – tai prisirišimas prie tos pačios šildymo sistemos ir negalėjimas pasirinkti, kiek mokėsite už šildymą. Tačiau naujos statybos daugiabučiuose labai dažnai galima pasireguliuoti šilumos srautą ir tuomet už šilumą mokėti mažiau ar daugiau, priklausomai nuo to, kiek jūs jos išnaudojote. Jeigu, tarkime, kokiam mėnesiui išvykstate iš namų, galite nustatyti, kad namai būtų šildomi nežymiai, tik kad neužšaltų sistemos, o grįžus vėl įjungti šildymą. Taip sutaupysite.

Kaimynai ir gera aplinka vaikams

Nauji daugiabučiai vilioja jaunas šeimas, nes yra aišku – taip, kaip blokiniuose daugiabučiuose kadaise įsikūrė dabar ten gyvenantys pensininkai, kaip kad jie kažkada kūrėsi su jaunomis šeimomis, taip dabar naujos statybos daugiabučiuose taip pat įsikuria jaunos šeimos. Tai kaimynystė, kurioje daug geriau gyventi, kadangi akivaizdu, jog vaikai gali augti vieni su kitais bendraudami ir susidraugaudami.

Vienas atsakymas į “NT Vilnius”

  1. Jonas says:

    Geras ir ekonomiškas šildymas būste yra vienas svarbiausių dalykų. Tai tikrai svarbus kriterijus renkantis būstą.

Rašyti komentarą