Kelionių draudimo pirkimas patarimai

parašė , 2012-03-17 11:44

Mes visi labai pažeidžiama, kai mes keliauti, nes tai paprastai reiškia, kad spręsti iš mūsų komforto zonos, ir kelionės draudimas yra vienintelis būdas apsaugoti save nuo pinigų nuostolių, kai ką daryti įvykus nelaimei. Taigi čia yra labai naudingų patarimų užtikrinti jums pirkti teisę kelionės draudimas, bus apsaugoti jus nuo tokių numatomą finansinių nuostolių.

Svarbiausias dalykas, prisiminti su kelionės draudimas keliones yra, kad veiksmingai pirkti susitarimą, todėl visada skaityti Į baudos spausdinti, ypač netaikymo padengimo lygį ir bendrosios išimtys. Jie parašyti teisinis žargono, kad tikrai siekti paaiškinimo apie ką nors, jums nesuprantama.
Visos draudimo įmonės yra klasifikuojami kaip finansinių institucijų ir todėl reglamentuojamos Vyriausybės organizacijų kaip Financial Services Authority Jungtinėje Karalystėje. Todėl būtinai patikrinkite tai.

Vienas iš svarbiausių pavojų, yra kelionės anuliavimo, taigi užtikrinti pirkti kelionės draudimą, greitos paskolos iškart po to, kai patvirtinamas savo kelionę, net jei jūs keliaujate ne mėnesius. Jis nesiruošia jums kainuoti daugiau ir jūsų padengti zaczelo į kaip tik jums įsigyti kelionės draudimą.

Visada patikrinkite pasiūlymą! Atskaitytas, taip keliones pat žinomas kaip perteklius, yra atimama taip ką draudimo bendrovės gaunama iki išmokėjimo dėl reikalavimų. Už pvz jei jūs įdėti į USD300, medicinos pretenzija kelionės ir atskaitos yra USD150, jums tik USD150.

Būkite atsargūs dėl bendrovės, siūlančios Pigūs kelionės draudimo įmokų, dažniau nei ne jie turi labai didelės pasiūlymą.

Patikrinkite išmokėjimo vaikams, nes kai kurios draudimo bendrovės moka tik pusę išmokėjimo vaikams, kuris yra juokingas, nes vaiko kelionės išlaidos yra beveik tokia pati, kaip ir suaugusiems.

Reikia suskaičiuoti dienos pradžios ir pabaigos dieną savo kelionę perkant kelionės draudimą. Pvz jei jūs 10 – balandžio, jūsų reikia yra išvykstantys 05-balandžio ir atvykstančių atgal 6 dienas ir ne 5 dienas!

Ne gauti imtasi pagal aukšto aprėpties kaip 10 milijonų medicininį draudimą, savo labai tikėtina, kad jums reikia kad. Buvimo, orientuota į faktines viršelio jūs manote, kad reikia. Pavyzdžiui, jei jūs keliaujate su brangus verslo įranga, tada jums keliones reikia užtikrinti, kad yra taikomos tinkamai.

Patikrinkite išmokų viršutinę ribą, nes draudimo įmonės paprastai faktiškai būna apribojimas dėl didžiausią išmokų. Pavyzdžiui payout asmeniniai daiktai gali būti USD5000, tačiau didžiausią išmokų kiekvienai prekei gali būti tik USD1000. Taigi, gali būti pakankamas padengti savo brangios golfo klubų. Dauguma draudimo bendrovių bus sąrašą kad mokėjimai aiškiai, greitos paskolos jei jie ne, jų išvengti.

Jei yra dažnai keliautojas, galbūt norėsite apsvarstyti metinės multi-trip kelionės, draudimo, nes ji gali sutaupyti laiko ir pinigų. Kai kurios draudimo bendrovės net mesti į laisvą priedai kaip slidinėjimo padengti.

Rašyti komentarą