Kaip tvarkyti nagus kuo pigiau?

parašė , 2021-07-18 22:09

Gražūs nagai gali suteikti kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, tad visiškai natūralu, jog norisi rasti tuos, kurie gali padaryti gražų manikiūrą. Tiesa, dažniausiai tokios paslaugos yra labai brangios. Tokiu atveju dažniausia nusprendžiama įsigijus išmokti patiems atlikti procedūras, kurios su geromis priemonėmis įveikiamos gana paprasta. O galiausiai nagu daile dažnai išmokstama internete paprasčiausiai žiūrint video, tad esame tikri, kad šis nagų spa kels jums tik geriausias emocijas.

Geros kokybės priemonės

Jeigu Jus domina nagų dailė – tokiu atveju svarbiausia įsigyti reikalingas priemones, kurios ne tik padės dekoruoti nagus, tačiau taip pat r juos sutvarkyti taip, kad atrodytų puikiai.

Žinoma, sąrašas gali būti labai skirtingas, tačiau mes pateiksime pačias svarbiausias, kurios reikalingos manikiūrui ir tuo pačiu pedikiūrui namuose.

1. Lakai

2. Lako pagrindai

Nagu daile3. Lako apsaugai

4. Geliniam nagų lakavimui

5. UV, LED, hibridinės lempos

6. Frezos, elektrinės nagų dildės

7. Valikliai, skiedikliai, džiovikliai ir korektoriai

8. Dildės

9. Nagų ir odelių gydymui

10. Pagalbinės priemonės manikiūrui ir pedikiūrui

11. Priemonės ir įrankiai

Šios priemonės nagų priežiūra leis Jums džiaugtis tokiais nagais, kurie labiausiai patinka. Ir svarbiausia yra per daug netaupyti, kadangi labai dažnai aktyvus taupymas atsisuka atgal prieš žmogų ir, deja, rezultatas yra toli gražu ne toks, kokio dažniausiai tikimasi.

Priemonės nagų dailei

Kai jau nagai yra sutvarkyti – laikas daugiau dėmesio skirti dailei, kuri iki mažiausių smulkmenų leis džiaugtis tobulais nagais, kurie gali būti gražiausias Jūsų stiliaus aspektas,

· Prilipinami aksesuarai

· Akmenukai/karoliukai

· Blizgučiai

· Purškiama nagų dailė

· Teptukai ir įrankiai

· Lakas nagų dailei

· Apvalūs Swarovski kristalai plokščiu dugnu

· Išskirtinio dizaino Swarovski kristalai

· Swarovski Crystal Pixies kristalų rinkiniai

· Įvairių formų Swarovski(R) kristalai plokščiu dugnu

· Geometrinių formų Swarovski(R) kristalai plokščiu dugnu

· Apvalūs Swarovski perlai plokščiu dugnu

Net ir nagai gali būti pats gražiausias Jūsų stiliaus papuošalas, kuris suteiks Jums daugiau solidumo ir tuo pačiu padės atrodyti puikiai. Esate to verti, tad kodėl gi ne?

Kurkite stilių, kurio esate verta!

Rašyti komentarą