Kaip pasirinkti tinkamą kamštinę grindų dangą savo namams?

parašė , 2022-10-31 22:07

Kas yra plaukiojančios kamštinės grindys?

GrindysPlūduriuojančios kamštinės grindys yra natūralus produktas, gaminamas iš ąžuolo žievės. Jis gaminamas panašiai kaip mediena – nuo medžio nulupama žievė ir kamštiena suskirstoma į "grindis". Kai kamštiena pašalinama nuo medžio, ji išdžiovinama ir apdorojama, kad būtų pakankamai patvari ir tinkama naudoti kaip grindų danga. Plūduriuojančias kamštines grindis galima kloti įvairiais būdais – klijuojant arba prikalant. Plūduriuojančios kamštinės grindys dar vadinamos "click flooring" arba "staggered click flooring". Šio tipo kamštinės grindys skirtos įrengti ant esamų grindų. Ją sudaro kamštinės plytelės, kurios kiekviename kampe pritvirtintos prie paspaudimo-užrakto sistemos. Kamštinė danga grindims kaina ir kamštinė danga su specialisto patarimais. Daugiau info: https://gerosgrindys.lt/16-kamstines-dangos šiame puslapyje.

Kas yra klijuotos kamštinės grindys?

Klijuotos kamštinės grindys paprastai gaminamos jau esančiam paviršiui, pavyzdžiui, betoninėms grindims, padengti. Kamštinės grindys yra puikus pasirinkimas virtuvėms ir vonios kambariams, nes jas galima lengvai nuvalyti nuo vandens. Kamštiena pasižymi puikiomis garso izoliacijos savybėmis, o tai dar viena priežastis ją rinktis šioms patalpoms. Klijuotos kamštinės grindys yra populiariausias variantas, nes jomis galima padengti įvairius paviršius ir jos yra prieinamesnės už kitų rūšių kamštines grindis. Paprastai jos būna 6 x 6 arba 8 x 8 colių dydžio plytelėmis, kurias prireikus galima supjaustyti pagal reikiamą dydį. Ji taip pat vadinama "kamštinėmis grindimis su kvadratiniais kraštais" arba "kamštinėmis grindimis su T formos grioveliais". Jos yra šiek tiek brangesnės už plaukiojančiąsias kamštines grindis, tačiau jų įrengimas yra gana paprastas. Kamštinės grindys klijuojamos specialiais klijais ir padengiamos glaistu. Kamštinė grindų danga ir rinkos naujovės.

Kokio tipo kamštinės grindys jums tinka?

Kamštinės grindys būna įvairių spalvų, stilių ir apdailos. Yra net kamštinių plytelių, kurios sukuria eglutės efektą, kad atrodytų tradiciškai. Svarbu apsvarstyti, kaip jūsų kamštinės grindys derės prie likusios namų dalies. Klijuotos kamštinės grindys yra geras pasirinkimas, jei reikia padengti nelygų paviršių, pavyzdžiui, betoną. Kadangi kamštinės plytelės pjaunamos taip, kad atitiktų esamas grindis, jos būna tikslesnės nei plaukiojančios kamštinės plytelės. Plūduriuojančios kamštinės grindys yra geriausias pasirinkimas, jei turite lygų paviršių. Jas galima įrengti ant beveik bet kokio paviršiaus, pavyzdžiui, laminato, kietmedžio, vinilo ir net betono. Kamštinės grindys paprastai yra minkštesnės nei kitų tipų grindys, todėl puikiai tinka vaikams ir naminiams gyvūnams. Kamštinės grindys paprastai būna brangesnės nei kai kurios kitos galimybės, tačiau jos taip pat tarnauja ilgiau. Kamštinė danga grindims kaina ir kur ją pirkti?

Kamštinių grindų privalumai

Kamštiena yra atsinaujinantis šaltinis. Jis auga natūraliai, todėl jo derliaus nuėmimas nedaro poveikio aplinkai. Dėl to tai yra tvarus ir planetai naudingesnis produktas. Kamštines grindis lengva prižiūrėti. Jas galima valyti drėgna šluoste, o retkarčiais jas reikia apdoroti specialiu hermetiku, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga. Kokia kamštinė danga grindims geriausia?

Rašyti komentarą