Kai prieita prie orų prognoses

parašė , 2012-11-19 09:18

1. Tikslumas oro pranašavime ir kontroliavime

Su didelės skiriamosios gebos žemėlapių orai Vilniuje sudarymo programine įranga, tikslumas yra padidintas automatically. Žinojimas tiksliai, kur oro grasinimai yra dėl jūsų vietos yra reikalingumas, kai jūs esate atsakingas už žmonių ar turto saugumą.

2. Integracija su standartizuotu GIS apipavidalina

Milijonai datasets susidėjimas petabytes duomenų jau egzistuoja formoje standartizuotų GIS formatų kaip ESRI Shapefiles, Skaitmeniniai Pakėlimo Modeliai, GeoTIFF, ir Geografinė Antkainio Kalba. Šiuolaikinė orai Klaipėdoje integracija su GIS varikliu palaikytų visus šituos formatus, duodančius jus lankstumas, kad sukombinuotų basemaps ir priekinio plano sluoksnius su orai Kaune duomenimis.

3. Gamtinėms sąlygoms specifiniam naudojimui ketinimas iš naujo

Bet kam, kas yra rimtas apie orai Palangoje sekimą reikia gebėjimo pritaikyti, kaip oro duomenys yra suteikti. GIS paraiškos paprastai turi savyje pažengusius perteikimo variklius tam, kad pritaikytų pasirodymą duomenų – formos, spalvos, etiketės, ir kiekvieno sluoksnio aiškumas.

4. Susidūrimo susekimas ir įspėjantis

Kita svarbi priežastis, kodėl GIS programinė įranga daro efektyviausią oro kontroliavimo sprendimą yra savo pastatytas – gebėjime aptikti susidūrimus (susikirtimai) tarp įvairių formų ir sluoksnių dataset. Orai: aptikite oro grasinimus nedelsiant tiksliose vietose anksčiau, negu jie pasieks jus.

Kito karto sunkūs oro metodai, vietoj laiku užlaikyto, žemo sprendimo oro žiniatinklio svetainės, svarsto avansus GIS technologijoje ir ką hipervietinis, hipereinamasis oro sekimas galėjo reikšti jums.

Rašyti komentarą