IX svetainės Hostingas Web interneto paslaugų vertinimo

parašė , 2012-03-28 22:33

IX grynasis interneto priegloba yra vidutines interneto priimančiosios, kad buvo įkurta 1999 metais. Jie πiuo metu priimančiosios daugiau nei šimtas penkiasdešimt, 000 domenų nuo savo pagrindo, Hopkinsville, Kentucky. IX tinklalapyje pateikti biudžeto bendrai priegloba tirpalų masė rinkoje. Jie yra linkę tikslu savo produktus, ieškoma pirkėjų, kurie įsivaizduoti daugiau yra….. gražiai….. daug daugiau! Jei tai atrodo kaip jūs, tada eiti. Jei nepaisant to, tipo atskirų kas mano, kad aukštos kokybės yra prioritetas ir didžiulės sumos pralaidumo ir funkcijas, yra mažiau svarbūs, tada jums turėjo išnagrinėti mūsų kritiką, Hostgator, Lunarpages ir Bluehost kaip alternatyva.
Pajėgumų

IX pateikti 5 skirtingų interneto paslaugų sandorius, į “Professional parengti” (EP), “Organizacijos plius” (BP), “Neribotas profesionalus” (ne), ir dviejų Windows programos. Visi jie atėjo su platų charakteristikas, galite rasti visą būdingų sąrašas ir produktų palyginimu čia IXweb svetainėje. Pagal yra sunykusį pagrindinių dalių Linux planus.

Disko erdvės-100 GB su EP, 300 GB iš BP, ir neribotos, jei jums signalo iki UP planą. Tai yra visiškai insane skaičiai biudžeto bendrai interneto prieglobos planą!

Pralaidumo – 1000GB, 1500GB ir 2000GB atitinkamai. Dar kartą ludicrously nenormalus skaičiai. Tik Įsivaizduokite, kas būtų prakaituoti, jei visi IX klientams tikrai stengėsi naudoti visų to pralaidumo! Laimei niekada kada nors bus 99.999 % vyrų ir moterų. Tiesiog įdėti ją į kontekstą, tai yra siekiama pralaidumo asignavimų, jūs gaunate, kai naudojant atskirus skirta serverio (kuris paprastai mokesčiai bent $200 per mėnesį), todėl kai EP kaina tag pradedama tik $three.95/month mes žinome, kad kažkas nėra!

Suma, domenai – 2, 8 ir šešiolika. Taigi net pigesni planas leidžia mums priimti du interneto svetaines, kur kaip į BP ir planus mums geriausių galimybę išbandyti ir naudoti visų asmenų pralaidumo ir saugojimo turtą galima mums vyks iki aštuonių, ir šešiolika interneto svetaines apie vieną konkrečią sąskaitą.

Interneto svetainės studija – šioje svetainėje, konstruoti programinės įrangos paketą atvyksta su visiems interneto, hosting idėjų, jos standartas ir paprasta naudoti, ir bus labai naudinga šių, kurie yra nauji interneto dizaino.

Visiškai nemokamai domeno nustatyti registravimo – tai rodo, kad IX bus užregistruoti savo domeno pavadinimą visiškai nemokama, kaip jums, pratęstas kaip priimančiosios ir juos. EP ateina su viena visiškai nemokamą domeną identifikuoti, BP 3, ir iki penkių. Tai beveik neabejotinai mūsų dobrodziejstwami funkcija IX interneto paslaugų idėjas, ypač dėl į BP ir iki sandorius. Jei jūs programa priimančiosios daug domenų tada šio tiekimo galėtų padėti sutaupyti jums svarbus sumą dėl domeno registracijos.

Paieškos teikimo paslaugos – visiškai nemokamai su visos parinktys.

99.nine% Uptime užtikrinti – serverio uptime yra tikrai bus anksčiau minėta 99.nine% n bet kurį dvylikos mėnesių laikotarpį.

30 Diena pinigų vėl užtikrinti.

Vartotojų ir techninės pagalbos

IX mums mobiliojo telefono paramos (visiškai nemokama, jei gyvenate JAV rinkliavą), likti pokalbių ir el. pašto bilietą sprendimus, visi yra nesutrumpinta 24/7, 365 dienų/yr. Šių bendrovių pažymėti visas tinkamas talpyklas, bet į aukštos kokybės jie yra būdas maitinimui mėgsta Bluehost, Lunarpages ir Hostgator. Mes rekomenduojame jums patikrinimo juos iš savo savarankiškai 1st, norėdami pamatyti, jei jų paslaugų etapas yra priimtinas jums.

Našumui

Ši vieta yra nuolat gali būti kur IX pozicijoje, kad problemų, kai jūs oversell išteklių kaip IX daryti su savo disko kambario ir pralaidumo pašalpos, serverio efektyvumo neišvengiamai patiria. Tai reiškia, kad jūs ketinate gauti daug daugiau vangus ir gali būti mažiau patikimas paslaugas palyginti su kitų interneto svetainėje interneto prieglobos tiekėjų. Šie kiti paslaugų teikėjai gali imti daug daugiau pinigų, jums pasiūlyti daug mažiau funkcijas, bet svarbiausia, jie paprastai teikia daug daugiau aukščiausios kokybės kai kalbama serverio funkcija.

Atsižvelgiant į valdymo skyde, tiekiama IX programos mes buvo labai nusivylęs. Tačiau jie naudoti baimės H-rutulio valdymo skyde, jos veiksmingumas yra sparti, bet jo maketą ir stilių yra prasta ir kad atsirastų pigiai. Tai atitinka mėgsta cPanel ar Vdeck. Yra iš viso darbo demo IX svetainėje, mes primygtinai rekomenduojame jums ją išbandyti pirmasis prieš Užsiregistravę su IX. Jei manote, kad jūs galite gyventi su juo tada pagrįstą pakankamai, IX galbūt net dabar gali būti jums. Mes turime greičiausiai atkreipia dėmesį, kad kai kurių vyrų ir moterų gerbėjai H-rutulio, ir net dabar prisiekiu, jis tikrai yra didžiausias rankenėlę kolegijos ten, nors jie yra tikrai mažuma!

Mūsų verdiktas

Na, jei kaina tag jūsų pirmasis atlygį, jums tikrai reikia IX, atrodo, “Specialistas strategija” yra gana daug labiausiai nebrangi “tinkamas” svetainėje interneto prieglobos ryšulio šiuo metu siūlomas. Vis dėlto, jei jūs galite ištempti, kad papildomų doleris per mėnesį mes manome, kad daug geriau pasirinkimas būtų “ProLogic” planą iš StartLogic, kritika čia. Kitų idėjų IX pasiūlyti net daugiau, tačiau jų kainos žymeles vežti juos į protesto su tiesa pagrindinių hitters bendrai priegloba pramonės. Mūsų nuomone, ji tikrai sunku pamatyti, kodėl jūs pasirinktumėte į IX “organizacijos taip pat” parengti apie Bluehost. Arba, “neribotos Pro” pirmiau Hostgator arba midPhase. Galbūt norėsite pasirinkti “Enterprise Plus” arba “Neribotos Pro” pakuočių, prieš pirmiau minėtų variantų, vienintelis tikslas, nes į keletą jokių išlaidų domeno registracijos galimybės vienodai, kurios tikrai būtų juos labiau patrauklūs iš verta dėl dolerių požiūriu. ixWebhosting interneto priegloba apžvalga

Rašyti komentarą