Informacija apie centrus Colocation

parašė , 2011-12-30 08:55

Žodis Colocation paprastai nurodo atsižvelgdama daug subjektų, dedamas į vieną vietą. Colocation yra pateikimo į serverio tokia vieta taip, kad ji gali būti laikomi toje vietoje fiziškai procesas. Taip pat žinomas kaip valdoma, priėmimo. Ji padeda lengvai rasti savo tinklo įranga kaip serverio, klientų saugojimo įrenginiai ir t. t. Jis yra prieinamas variantas interneto pagrįstas ji parama įmonių, kurie nori, kad jų verslo procesus, saugios ir patikimos.

Colocation centrai sudaro atsarginės kopijos generatorių, gaisro aptikimo prietaisai ir kitų būtinų saugumo įranga. Web hosting paslaugų teikėjų ir tvarko Hostingas daugiausia keliant e-komercijos procesus. Serverio ir valdyti Hostingas svetainė yra pagrindiniai saugojimo vieta, reikalingus duomenis. Kas serverio turėtų būti labai pajėgi aptarnauti daug kompiuterio per tinklą ir visi jie gali būti naudojami bet kuriuo metu
Yra reikalaujama centre kaip gaisro aptikimo & tvarkymo sistemos, būtinų priemonių.

Gera colocation centras turi daug integruotą dūmų detektoriai ir užkardas. Yra lentynos, matuoti iki 20 cm ir atlikti užduotį saugoti duomenų įranga. Kitų stovo, kuriame yra telekomunikacijų įrenginių priemonių iki 23 colių. Ji oro kondicionavimo sistemos, kad išvengtų žalos prietaisai temperatūrai kontroliuoti. Visi šie prietaisams, kuriuose yra pastatytas ant iš anksto. Šie centrai privalo elektros energijos tiekimo ir atsarginės kopijos generatoriai užkirsti kelią į downtimes. Elektros energijos gamintojų daugiausia paleisti baterija, ir daugelis iš jų yra naudojančių dyzelinių variklių. Jei mes kalbame apie vietas daugiausia jie yra daugelyje valstybių narių, Jungtinių Amerikos Valstijų.

Viduje procesai yra daug kitų priemones, kurios leistų laisvą keitimąsi, kadangi daugelis kai kurie mokesčių už. Kai kurie centrai taip pat siūlo pritaikytą vidaus priegloba savo domene. Šis procesas colocation dabar tapo garsus, ir yra plačiai naudojamas dauguma serverio valdymo organizacijų. Tai galite namuose savo serverių nuotolinio ir užtikrintos vietoje ir galėtumėte akcentuoti jūsų pagrindinio verslo veiklą. Vienas daugiau pridėtinės pranašumą, eismo galima sumažinti, nes čia dažnių juostos plotis yra didelis ir interneto gali būti lengvai prieinama. Jei naudojate programinės įrangos yra sunku pateikti jį į bendrą serverį, tačiau jei jūs naudojate colocation center tada turite prieigą serverio ir dėl programinės įrangos.

Rašyti komentarą