Indija, kitas sustojimas už nepriklausomų programinės įrangos bandymų

parašė , 2011-12-28 15:34

Programinė įranga tapo gyvybiškai beveik kiekvienas iš gyvenimo dalis, tiek daug, kad dabar yra neįsivaizduojamas galvoti, ką mes darome be programinės įrangos programos. Kiekvienas galutinis vartotojas nori kokybės, t. y. bug nemokamą produktą. Išlaikyti kokybės šiandien pasaulyje yra būtina, jei ne tai, ko reikia, jums bus niekada nuraminti savo kliento. Jums reikia atkreipti dėmesį į tai, kas esate pastate, ir jei esate pastate jis teisus. Viskas priklauso žodis “teisę, kurios kokybė yra užtikrinta. Laikui bėgant, nepriklausomas programinės įrangos bandymai jau subrendo į kitą lygį, dabar reikia daugiau kaupimas specifinėse srityse tyrimus, pvz., efektyvumą, automatizavimo saugumo duomenų bazės bandymo ir t. t.
Anksčiau bendrosios vibe buvo tai aukšto lygio ku su in-house inžinierių, o likusi dalis buvo ne shored. Kas pasikeitė dabar, kaip net aukšto lygio ku yra daroma atviroje jūroje esančių grupių. Tai neabejotinai pakilo daugiau ku inžinierių paklausa. Per prognozes, atliktas rinkos dalyviai Indijos bandymų paslaugų pramonės, daugiau nei 20000 ku inžinierių, turi prisitaikyti beveik 70 % pasaulio bandymo paslaugų rinkoje. Šiandien klientams imasi iniciatyvos gauti savo programinę įrangą, išbandė bendrovių, kurios yra ne į “pagrindinis vystymo”. Dabartinį rinka pasaulio bandymai yra maždaug $15B ir apskaičiuota pasiekti maždaug $25B iki 2013 m., tai reiškia, Indijos bandymo rinka turi ateitį. Jei mes kalbame apie skirtumas, automatizuotas produktų tyrimus, bus jums daugiau, palyginti su tradicinių veikimo patikrą. Tai bus dominuoja ateities programinės įrangos bandymai, ačiū, kad atviro kodo. Dabar mes turime platų įrankiai, kurie gali būti ir yra naudojami dabartinėje rinkoje. Čia yra keletas pirmtaką šias priemones dėl greitai besikeičiančio testavimo aplinką. Indijos bandymo įrangos pramonės turi wooed Vakarų programinės įrangos pramonė, suteikiant kokybės užtikrinimo mažesnėmis sąnaudomis. Naujausi tyrimai, atliekami pagal Technavio vaizduojamas kad pramonės programinės įrangos bandymai tikimasi, kad auga kombinuotieji metinis augimas, 11 % 2010 m.-2014 m. laikotarpiu ir ji galėtų eiti daugiau kaip 50 % atviroje jūroje bandymų įmonėms per kelerius ateinančius metus. Skleidžiant žodį apie Indijos bandymo įrangos taikymo sritį reikia taip, kad traukti į daugiau kvalifikuotų ku inžinierių pramonėje.

Socialinės žiniasklaidos tenka pagrindinis vaidmuo skatinant didesniu mastu; Todėl Ofπorinλs kompanijos turėtų naudoti socialinės žiniasklaidos skatinti save rinkoje gauti daugiau projektų, taip pat daugiau išteklių. Dauguma inžinerijos absolventų yra vis dar nežinojo vaisingas Indijos bandymo įrangos aspektai. Yra tik keletas bendrovių dėmesio nepriklausomas programinės įrangos bandymai, ku InfoTech, yra vienas iš lyderių šioje pramonėje. Tai yra laiko tokių nepriklausomų programinės įrangos bandymai bendrovių padidinti darbo jėgos ir naudoti ją atitinkamai su naujausias technologijas ir padėti Indija tapti pasaulyje yra No.1 programinės įrangos bandymai rinkos.

Rašyti komentarą