Grynasis profesinės medicinos instrukcija kursai labai geriausios paaiškinamuoju raštu kartu su sveikatos priežiūros sąlygos

parašė , 2012-03-19 22:04

Supratimas, kas yra jūsų “med-kalbėti”, yra tikrai oficialiai vadinama sveikatos kalba galėtų atrodyti kaip nelengvas uždavinys klausytis įvairių veislės, susijusius su daug domenų, bet sveikatos mokymo raktažodžius. Žmonių, kurie pradedantiesiems per globe sveikatos terminologija, nėra pageidavimą. Visoje pradinės mokyklos dauguma žmonių turėjo buvo išsilavinę jums studijuoti pateikė smashing bet kurį žodį, dalis kartu su prisiminti prefiksas, tikrasis žodis ir sufiksas buvo ir išsiaiškinti, kaip apibrėžta ateina iš visų šių žodžių. Ši ypač technika buvo naudinga daugeliui per pirminės kolegijos taip pat galėtų būti naudinga iš bet kokio amžiaus, kai gali būti stimuliuojamas noras, kad būtų susipažinę su kalba dėl medicinos.
Vienas iš veiksnių, žargonas, kas gali sukelti keletą siekti, kad būtų kaip a ispanų yra tai, kad dėl to, kad daugeliu atvejų ji tikrai yra. Sąlygos medicinos yra pagrįstos graikų ir taip pat Lotynų frazes. Jūsų romėnų ir Senovės graikų kalba žmonės pasiūlė daug siekiant plėtros dėl Vakarų pasaulyje, kartu su žinoma, daug jų idėjų buvo vietoje šiuo metu. Senovės graikų kalba ir taip pat Lotynų prefiksus, priesagos ir šaknis frazes yra paslaptis pašalinti faktiškai paslaptis, susijusias su sveikata susijusią terminiją lock. Kai turi darbo patirties iš šių komponentų ji tampa daug lengviau tiems, kurie linkę būti supainioti, siekiant iššifruoti tekstą, kuris yra žargonas sveikata susiję.

Senovės Graikija prefiksus kalba yra panašios į Lotynų prefiksus, jie rodomi viduje žodį prieš šaknis. 2 Tarme dar neįprasta yra labai nedaug Graikijos prefiksus, Senovės Graikija kalba yra elder valstybininkas. Senovės graikų kalba pagrindinio bandymo susipažinti mėginių yra toliau–prot(a) (pradinis tokio pobūdžio), presby(o) (siejama su vyresnio amžiaus auga vyresnio amžiaus), pseudo-(visko, kas yra apgavystλ) ir poli-(kur kas daugiau, palyginti su viena).

Senovės graikų priesagos yra paprastai daug į gauti ilgalaikis kalbą per senovės jums į dabartinę kartų, susijusių su sveikatos priežiūros sunkumai Graikijos žodžiai. Jūs galite rasti daug Graikijos priesagų, kad pagalba nustatyti pagrindiniai žodžiai. Daugelis svarbių kalbos, Senovės Graikija priesagos paprastai – plexy (nuotraukos arba konfiskavimas), – fagų kilmės virulentiškumo arba galbūt – phagia (įsigyti užpildyti naudojant vartojančiomis), taip pat – pepsia (prisijungę link į virškinimo traktą kartu su tapatybę, kad nealkoholinių gėrimų įmonės pagrindu).

Latina prefiksus turėti pačiais požymiais savo Graikijos broliai. Rasite daug unikalių prefiksus per Lotynų žodyno, tačiau viena iš labiausiai pasinaudojo, yra labiausiai tikėtina dvi degalų rūšis-(padidėjimas arba net kelias), šviesą-(ir atvirkščiai), ante-(ieškoti) ir taip pat post-(už).

Lotynų priesagos taip pat gali būti taikomos kaip vienas pavyzdys, tiksliai kas gali labai gerai būti vyksta su į link pagrindinis frazė jie vėliau. Keletas įsidėmėtina Latina priesagos paprastai – prekes (į), – ics (teisės gynimo priemone, pavyzdžiui išraiškos vaikų medicinos priemonių užbaigti kartu su terapijos, susijusi su vaikais), kartu su – iform (įsigyjantysis atlikti su tampa tam tikros formos).

Šakninio bandymas yra viduje tiek graikų kartu su Lotynų. Šie žodžiai naudojami būdai siekiant atstovauti biologinės namai, kad priešdėlių ir priesagų, paprastai paaiškinti. Kai kurie iš šių pagrindinių bandymo daug didelių yra sangui: (Lotynų: įstaiga), encephal(a) (Senovės graikų kalba: žmogaus smegenys), oste(to) (Senovės graikų kalba: kaulų) ir taip pat ocul(to) (Lotynų: akis).

Perduoti ir 100 %, einančios garantuoti. Galite nusipirkti ir pasiruošti egzamino iš mūsų svetainėje. Apsilankykite mūsų svetainėje daugiau informacijos čia: pat jums gali padėti iš mūsų Pokalbis asmuo.

Rašyti komentarą