Good Avocado Hostingas įvertinimas

parašė , 2011-12-20 14:42

Kai jums pasirinkti vienos interneto prieglobos įmonės spręsti visus savo reikalavimus, galite gauti nustatyti lengvai kontroliuoti visą savo domenų iš vieno cPanel. Tampa galima naudoti vieną pavadinimą ir vieną slaptažodį begalinę prekių ženklų iniciatyvas, kurios jūsų interneto skatinimo strategijas būtina yra tik dar kitą būdą, kuriuo good Avocado gali padėti supaprastinti jūsų smulkaus verslo tais atvejais, kai ji veikia kaip gražiai kaip meno kūrinius tipą.

Pirkėjo paramos

Good Avocado ‘s vartotojų paslaugų standartai yra Niezrównany rinkoje. Ribotų proga kad 1 ar žinių techniniai sunkumai, jie atsakyti į jūsų reikalaujama, kad visi aplink laikrodis bet kuriuo metu dieną ir naktį. Tai specialiai Nemokami Startups ieškote greitai perduoti su jų pažangą ir augimo

Good Avocado suteikia jums instrumentus ir žinant, kad jums reikia jūsų organizacijos įsipareigoti, tai kodėl gi ne bandyti juos šiuo metu?

Good Avocado yra paremtas Oregon ir tapo labai patikima ir kvalifikacijos priimančiosios sektoriuje. Teikėjas didžiuojasi pateikiant žalia neto įmonės hosting, siekdama padėti sutaupyti planetos ir apylinkėse teikiant interneto paslaugų įmonių šimtą % atsinaujinančių gyvybingumą. Tai didžia dalimi tiesiog nes informacijos centrų iš esmės valgyti dideliais kiekiais iš atsinaujinančių energijos šaltinių. Klientai yra tikrai įspūdį rasti priimančiosios, kad medžio kiekvieną naują signalo aukštyn, kad jie gauti. Visų asmenų asmenų, kurie atžvilgiu ir požiūris į aplinką yra visų pirma laimingas atrasti “Žalioji Hostingas bendrovė”, taip pat suteikia aukščiausios hostingową įmonėms ir patikimumą.

Jų priėmimo idėjų konkurencingomis kainomis ir atvykti įrengta su labai utilizable ir nuostabi funkcija kontrolinis sąrašas. Teikėjas suteikia jums jų bendrų strategijų tik $seven.95 per mėnesį (dėl dviejų yr mokėjimo ciklo) ir jie atsiranda vienas tūkstantis GB bandwidth ir 100 GB disko vietos. Kitų esmė kaip Ruby on Rails ir PHP5 taip pat integruota su tų pakuočių. Antraip, klientas taip pat galite pasirinkti šešių mėnesių atsiskaitymo ciklą, kainos nuo $19.95 per mėnesį.

Good Avocado taip pat pristato didelio masyvo kitų neribotos esmė, kurios apima neribotas duomenų bazių, neribotos laiškus ir daug daug daugiau. Galutiniams vartotojams taip pat gauti kitos programos prieinamumą ir hosting solutions, pvz., gamtinės aplinkos malonus popieriaus prekes, organizacija ragina kaip puikiai kaip nuolaidas savo hostingo produktus ir sprendimus ir bendrovių.

Kaip labai nerimauja bendrovės pagalbos, terpė nėra konkrečiai neeilinis. Good Avocado nepateikia IM arba mobilusis telefonas padėti. Savo el. pašto parama, net ir taip yra įspūdingai greitą ir kvalifikacijos. Mes gauti atsakymą iš elektroninio pašto viduje dvidešimt jūsų pateikimo metu dviejų: trisdešimt minučių aš savaitgalį. Be to, savo tinklapio atributus visiškai žinių bazę, kad nepaprastai giliausias ir priimtinas susirūpinęs, kad vartotojas taip pat gali turėti. Perspektyvos taip pat gauti tvirtą šimtą % uptime garantija kaip labai gerai kaip 120 dienų, pinigų atgal, vėl užtikrinti jų priėmimo galimybes. Šimtas % uptime garantija kita vertus taikoma tik jei pirkėjas pateikia bilietą į paramos įgulos, siekiant informuoti jas apie problemą. Pinigus atgal užtikrinti, taip pat yra ilgiausiai trukmei, kad mes esame liudininkai priegloba pramonėje.

Rašytojas mėgsta Zzielenieć. Ekologinio Hostingas ir kitų aplinkai malonus interneto priegloba yra puikus veiksnys Natknąć.

Good Avocado kuponas

Rašyti komentarą